Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

Man ir lietuviski geri irnesakyk.gif Nakiai palieku,blizga kaip... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 08 18, 16:14)
Aš irgi tik yplon'ą smile.gif
user posted image

pas mane irgi sitas yra tarp keliu kitu, siaip stengiuos pakaitaliot karts nuo karto.
Atsakyti
As valau valikliu kuri perku Thomas Philipse, neprisimenu pavadinimo tokiame rausvos spalvos buteliuke. Man super! Turejau kazkada Amwejaus, tai sitas valo taip pat gerai tik kainuoja daug pigiau. Net kvapas panasus.
Atsakyti
Aš irgi uz yplon'ą smile.gif Is Lenkijos dar TIP atsiveziau visai nieko, dar kai ir du zlotus kainavo tai thumbup.gif
Atsakyti
Man Harpic juodas thumbup.gif
Atsakyti
Aš su actu valau. Kartais su Frosch.
Atsakyti
QUOTE(amukas @ 2009 08 22, 09:20)
Aš irgi uz yplon'ą smile.gif  Is Lenkijos dar TIP atsiveziau visai nieko, dar kai ir du zlotus kainavo tai  thumbup.gif


Ir as balsuociau uz Yplona kasdieniniam valymui. Kanalizacijos vamzdziui perku tabletes is Thomas Philips, kazkoks pavadinimas su 00, gaila tik retokai buna, nes veikimas tikrai puikus.
Atsakyti
QUOTE(rivo63 @ 2009 07 14, 16:32)
Nieko kito nebandžiau, tik YPLON. manpuikus

drinks_cheers.gif išbandžiau daug, bet yplon tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tikriausiai kokie maximose yra esu visus išbandžiusi biggrin.gif
Naudoju tik sodą,actą ir rupią druską ,taip išvalo kaip niekas kitas (rekomenduoju) mirksiukas.gif
o dar lengvam ir greitam pavalymui patinka AJAX milteliai ,perku su levandomis smile.gif 4u.gif
Atsakyti
as harpik juoda ar melyna,super kaip gerai nujama visas kalkes.
Atsakyti
man tai domestas liuks, uzpilu nakciai , ryte svarut svarutelis thumbup.gif
Atsakyti
Yplon'ą ir harpic
Atsakyti