Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

pas mus namuose labai kalketas vanduo ir toi vietoi is kur isbega vanduo susidare rudys niekas nepadeda doh.gif schmoll.gif klozetui gal 2metai.gal kas pasidalintu patirtim g.gif
Atsakyti

As valau su YPLONU man tai jis thumbup.gif ypac kalkes gerai isvalo

As ir uz Yplon!
Atsakyti
tai tu pabandyk tą Cilitą, manau tikrai turėtų padėt mirksiukas.gif
Atsakyti
reiks pabandyt nes reklamu daug nebezinai zmogus ka ir pirkt doh.gif
Atsakyti
Yplon man irgi patinka bet jei labai problematiskas klozetas ar kriaukle ipilk trupuciuka chlorkalkiu. Istrink ta mase ir kiek palaikyk, liux. Clorkalkiu buna Senukuose ir kitose ukiniu prekiu parduotuvese thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa @ 2005 12 11, 15:21)
Yplon man irgi patinka bet jei labai problematiskas klozetas ar kriaukle ipilk trupuciuka chlorkalkiu. Istrink ta mase ir kiek palaikyk, liux. Clorkalkiu buna Senukuose ir kitose ukiniu prekiu parduotuvese  thumbup.gif



Na šiais laikais gal galima ir kiek modernesnių priemonių rast. Pamenu tą kvapą nuo darželio.
Atsakyti
visada pirkdavom cilit arba yplon, bet viena karta nusipirkau is Saulutes optima linijos klozetu valikli, galvoju padesiu ten,kur retai kas uzsuka i ta wc, bet pasirodo jis irgi labai geras!na bent jau manes tai nenuvyle-ir tirstas,ir kvapas geras, ir pigus, tik 1.99. uzpili, palaikai kelias minutes ir blizga ir kvepia ir jokiu demiu smile.gif
na cia kaip is reklamos pasakiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(limana @ 2005 12 09, 14:35)
pas mus namuose labai kalketas vanduo ir toi vietoi is kur isbega vanduo susidare rudys niekas nepadeda doh.gif  schmoll.gif  klozetui gal 2metai.gal kas pasidalintu patirtim g.gif

Nežinau ar jau kas rašė, bet aš tokią problemą ir pas mus ir pas tėvus išsprendžiau taip: nusipirkau tokias tabletes (dažniausiai būna po dvi supakuotos, tokios didelės, būna mėlynos arba žalios. bet man tos mėlynos geresnės. jų pirkti būna praktiškai visur. padėta prie wc kvapų, muiliukų ir pan. Dabar nepamenu kaip tiksliai vadinasi. kainuoja apie 3lt). tai va įmeti tą tabletę į wc bakelį. nu tai ji ten tupi ir gerą darbą atlieka smile.gif Žodžiu kiekvienąkart nuleidžiant vandenį, bėga toks mėlynas vanduo kuris ir valo visus tuos nešvarumus. Mama tai net labai senus nešvarumus taip išvalė.
Atsakyti
o as visas rudys ir kalkes isivaliau su lietuviskais milteliais nuosedom, kur skirti nuo kalkiu skalabimo masinom, virduliam. pabarsciau jais istryniau visks sepeciu ir palikau, po kiek laiko WC kaip naujas. o jau maniau, kad tas klozetas nieko gero nebera biggrin.gif
Atsakyti
As tai valau su Harpic i savaite karta,ir muiliukus visokius isbandzius esu,tai ilgiausiai man isbuna Bref muiliukas arba Harpic 2/1.
Atsakyti
QUOTE(limana @ 2005 12 09, 15:35)
pas mus namuose labai kalketas vanduo ir toi vietoi is kur isbega vanduo susidare rudys niekas nepadeda doh.gif  schmoll.gif  klozetui gal 2metai.gal kas pasidalintu patirtim g.gif



pabandyk su CILIT BANG ,tikrai gerai valo rudis ir visa bruda thumbup.gif
Atsakyti
o ash isbandzius daug priemoniu ir pigesniu ir brangesniu, ir priesh puse metu atradau lietuvišką valymo priemonę - Jūratė tualeto valiklis thumbup.gif
Atsakyti