Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

QUOTE(Gera_Zmona @ 2009 03 25, 00:07)
As tai naudoju is firmos AMWAY, valikli PURSUE specialiai tualetams valyti. Siaip geras daiktas, kai isikeliau i dabartini buta puikiai nuvale geltonas demes thumbup.gif . Tuo laiku panaudojau ji ir dusui isveisti, nes baisokas buvo...



aš irgi šį naudoju superinis thumbup.gif ir kvapas labai geras drinks_cheers.gif
Atsakyti
As su Harpic smile.gif
Atsakyti
Puikiai visus nesvarumus isvalo Tulpe. Nebrangi. Tiesa, kvapas kaip baliklio, bet issivedina ir viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(la_vita @ 2009 07 03, 15:48)
aš irgi šį naudoju superinis  thumbup.gif  ir kvapas labai geras  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 07 04, 00:50)
As su Harpic  smile.gif


Man irgi Harpic thumbup.gif Bet truputi baugu ,pagalvojus,kad ten kazkokia rugstis ar per laika nenugraus emales?Vakar netekus kantrybes net vonia isvaliau su"Harpic" doh.gif Musu vonia dar nevisai irengta(ir dar reiks palaukti kol ja baigs irengti,nes jau 20 metu,kaip rengia verysad.gif ),vonia ir kriaukle viename,vanduo turi daug gelezies ir kalkiu,sveisdavau su" Cif",bet tai kruvinas darbas.O vonia ir tualeto "sedyne",jau nauji ,neseniai keisti...
Atsakyti
Harpic MAX thumbup.gif
Atsakyti
Labai gera priemonė yra iš firmos amway, ten yra specialus valiklis WC, netikėjau kad toks geras kol pati nepabandžiau thumbup.gif reikia zmogaus kuris atstovautu tai firmai, galima is jo nusipirkti. va patarčiau pabandyt tikrai išvalys. ploja.gif
Atsakyti
Nieko kito nebandžiau, tik YPLON. manpuikus
Atsakyti
Man tai viskam atstoja CIF , ir vonia sveiciu ir wc, ir kriaukle smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulka10 @ 2009 07 12, 17:41)
Harpic MAX thumbup.gif


drinks_cheers.gif man pats geriausias, jokio vargo neturiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rivo63 @ 2009 07 14, 16:32)
Nieko kito nebandžiau, tik YPLON. manpuikus

Aš irgi tik yplon'ą smile.gif
user posted image
Atsakyti
As tik Domestos
Atsakyti