Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

Naudoju tik BREF valiklį, man jis pats pačiausias, dažniausiai perku juodąjį BREF smile.gif
Atsakyti
Man tai harpic juodas thumbup.gif
Atsakyti
Valome citrinos rugštimi, nuima viska, netgi kalkes, o ir poveikis labai ilgalaikis, pas mus problemos su kietu vandeniu, tai citrinos rugštis labai padėjo, kaip sakoma natur produkt. pabandykit nenusivilsit.
Atsakyti
Naudoju VISS is TP, valau vonia, WC, kriaukles, tikrai thumbup.gif
Atsakyti
nu nezinau man kiek bandziau tai donestos pats geriausias ypac is TF mirksiukas.gif
Atsakyti
naudoju domestos,bet susigundžiau nusipirkau [bref tornado],nieko gero,vėl gryžau prie domestos.
Atsakyti
QUOTE(puculis @ 2008 12 29, 17:36)
naudoju domestos,bet susigundžiau nusipirkau [bref tornado],nieko gero,vėl gryžau prie domestos.

man su Bref buvo kaip antireklamoj lotuliukas.gif ,-kalkes isbalo,o po vandeniu kazkokie atsoke ir liko plaukiot blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruggiagele @ 2008 12 03, 00:59)
as irgi su harpic. viska iseda

thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
man tai labai geras Bref Tornado,supili tuos miltelius,isputoja ir kaip blizga paskui tualetas
Atsakyti
Suprantu, kad geri tie visi jūsų valikliai, stipriai veikia. Bet nepagalvojot, kad jie kenkia ir jūsų vamzdžiams, tarpinėms? g.gif Man nuo visų valiklių teko po 3-4m vėl keist vamzdžius, pradėjo leist vandenį per tarpinę doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 10 sausio 2009 - 12:23
QUOTE(Ar-And @ 2008 12 28, 16:46)
Man tai harpic juodas thumbup.gif

Aš dabar jį nusipirkau, visai thumbup.gif , prieš tai naudojau iš amway, irgi geras thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi tie Domestos ir Tornadai atrodo per stiprūs. Aš naudoju Frosh valiklį. Kadangi WC dažnai plaunamas, tai grandyti nereikia, o po to labai gaiviai kvepia. Jeigu senesni klozetai, tai gal ir reikia kažko stipresnio.
Atsakyti