Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

Dažniausiai naudoju SANITARINĮ valiklį. Kvapas ne koks, bet klozetas po keliolikos minučių baltas be jokių pastangų mirksiukas.gif Beje, jo yra pirkti ne tik raudonoje pakuoteje, bet ir žalioje, su pušų kvapu, bet nepasakyčiau, kad tas kvapas būtų ženkliai malonesnis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gitap @ 2007 03 17, 10:16)
Dažniausiai naudoju SANITARINĮ valiklį. Kvapas ne koks, bet klozetas po keliolikos minučių baltas be jokių pastangų mirksiukas.gif Beje, jo yra pirkti ne tik raudonoje pakuoteje, bet ir žalioje, su pušų kvapu, bet nepasakyčiau, kad tas kvapas būtų ženkliai malonesnis ax.gif

Aš taip pat bandžiau naudoti sanitarinį valiklį (raudoną), žinau, kad gerai ištirpdo akmenis, dezinfekuoja, tačiau turėjau bėdos. Mano dukra jautri, tai jai visą kūniuką išmušė dėmės, gavosi didelė alergija doh.gif , nes to "brudo" nemažai petenka į orą. Žinoma, tai galima padaryti nesant vaikams namie, bet man jis tikras nuodas, kažkaip nebenoriu jo naudoti schmoll.gif .
Dabar naudoju "Domestos" ir "Frosch" pakaitomis smile.gif .
Atsakyti
QUOTE
man geriausias valiklis ir muiliukas harpic  ir nebrangus ir geras

thumbup.gif Ir mums geriausias!
Atsakyti
aš naudoju "Higėjos" WC valiklį vaisinį (kaina apie 2.90Lt), jokios chlorkalkių smarvės, ir per 10min mūsų kalkėtas tūlikas lieka baltutėlis smile.gif Būna pirkti "Švaros prekėse" dažniausiai smile.gif
Atsakyti
as naudoju HARPIC melyna, labai geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Desė @ 2007 03 20, 21:20)
as naudoju HARPIC melyna, labai geras thumbup.gif



Harpic muiliuku ispardavimas dabar yra hyper maximoj, 3 muiliukai kainuoja 9lt. su centais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Desė @ 2007 03 20, 22:20)
as naudoju HARPIC melyna, labai geras thumbup.gif

thumbup.gif pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Desė @ 2007 03 20, 21:20)
as naudoju HARPIC melyna, labai geras thumbup.gif


drinks_cheers.gif geresnio uz si valikli tikrai nera thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Domestos valiklis ir kvepaliukas, siuo metu Ambi pur smile.gif
Atsakyti
harpic max muiliuką,iš valymo priemonių,tai tie naujieji milteliai(sunaudojau pask.maišiuką,tai negaliu pasakyti pavadinimo),pirkau pabandymui mažesnę pakuotę-kur yra 4 maišiukai,tai mėnesiui užteko,nes naudojau kartą per savaitę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krokodilee @ 2007 01 04, 11:59)
LAVATORY KLEANER- pats geriausiais sveitiklis tiek voniai tiek WC, kiek esu bandziusi, nei ten kokie Loc, Domestos ar panasus reklaminiai gaminiai nepadejo. o sis itin veiksmingas, ant etiketes palme nupiesta o ir tekainuoja ~ 4 lt, yra ir Maximoj ir Senukuose. tad patariu kas dar nebande, gal tiks ir patiks  thumbup.gif

Jo tulikui sitas geras, bet va voniai jis nelabai tinka. Aisku nuvalo labai gerai, bet jis kartu nugrauzia po truputi emali. As ji bute anksciau naudojau, tai vonia tokia kaip sausa neslidi po kurio laiko pasidare. Nors aisku jei vonia ne nauja ir tas emalis jau pagrauztas, tai galima ir naudoti, blogiau nebus. Bet i nauja as jo nepilciau.
Atsakyti
Harpic juodas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti