Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

Išbandžiau įvairiausius valiklius, nuo BELYZNOS iki CILIT BANG, ir nieko gero schmoll.gif CILIT'u visiškai nusivyliau, muilas geriau išvalo lotuliukas.gif Vienintelė nuostabi priemonė buvo lietuviška JŪRATĖS valymo priemonė, visada pirkdavau gėlių kvapo. Bet jau kokį pusmetį to valiklio parduotuvėse nė kvapo verysad.gif ir kainavo apie 5-6 Lt, ir visas rūdis ir nešvarumus išvalydavo kuo puikiausiai ir labai greitai, tik užpildavau ir po 5 min truputi pašveisdavau, nuplaudavau ir blizgėdavo.
Atsakyti
QUOTE(krokodilee @ 2007 01 04, 13:59)
LAVATORY KLEANER- pats geriausiais sveitiklis tiek voniai tiek WC, kiek esu bandziusi, nei ten kokie Loc, Domestos ar panasus reklaminiai gaminiai nepadejo. o sis itin veiksmingas, ant etiketes palme nupiesta o ir tekainuoja ~ 4 lt, yra ir Maximoj ir Senukuose. tad patariu kas dar nebande, gal tiks ir patiks  thumbup.gif

100procentų pritariu ir valo gerai ir dezinfekuoja ir ilgam užtenka . thumbup.gif o kvapas netoks baisus ir nuplovus tiesiog gaivumu kvepia.
Atsakyti
As nauduoju tik Harpic, dabar prisiskaiciau, tai reiks ir muiliuka nusipirkti biggrin.gif
Atsakyti
Šiuo metu naudojam Ambi Piur, tai jis man pats geriausias thumbup.gif ir turbūt bene vienintelis kurio kvapas jaučiasi.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2007 01 29, 09:04)
Šiuo metu naudojam Ambi Piur, tai jis man pats geriausias thumbup.gif ir turbūt bene vienintelis kurio kvapas jaučiasi.



Cia valiklis?
Atsakyti
QUOTE(Lalantukass @ 2007 01 29, 21:24)
Cia valiklis?


Čia kvėpiklis, nors užrašyta, kad kažkiek ir dezinfekuoja.
Atsakyti
Harpic valau ir labai gerai išvalo,sekundžių reikalas thumbup.gif
Papildyta:
thumbup.gif taip pat ir Ambipur thumbup.gif
Atsakyti
Naudoju Harpic muiliuka ir Bref gelini gaivikli ir valikli pakabinama ant klozeto, bet Brefu tikrai nusivyliau labai jau greit jis man baigiasi Ambi Pur zymiai ilgiau uztekdavo g.gif o muiliukas fantastiskas dalykas ir kvepia maloniai bigsmile.gif
Pati unitaza valau Harpic taip pat neradau geresnio uz ji ir esu patenkinta, o ji bakeli idedu visada melyna tablete ax.gif
ir WC tvarkingas ir kvepia svara thumbup.gif
Atsakyti
man geriausias valiklis ir muiliukas harpic mirksiukas.gif ir nebrangus ir geras thumbup.gif
Atsakyti
as tai pirkau TREND WC rinkini.ten yra sepetys ir maiselis su skysciu kuris ir dezinfekuoja ir valo,apsaugo nuo slapimo akmenu susidarymo.Ju produkcija gaminama is naturaliu medziagu nenaudojama jokia chemija
Atsakyti
as paciam klozete kabinu bref muiliuka- gelini is dvieju daliu - man labai ilgai jis laiko, menesi kazkur ir valo tuo paciu, ir gaivina - as patenkinta thumbup.gif o valydavau su harpic - kazkaip neypac, dabar vyras nupirko bref raudonam butely - kazkoks universalus valiklis - labaaaai gerai viska isvale good.gif rekomenduoju
Atsakyti
Tualeto vidu dezinfekuoju Domestos,o visa kita plaunu su Ajax pieneliu,nes poto lieka malonus kvapas thumbup.gif
Atsakyti