Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

QUOTE(Domi @ 2006 11 05, 23:19)
yra dar toks Amvay valiklis, labai kvepia, koncentratas, tik brangus.



Ne stebuklas,reklama.Turiu as ji.Nieko jis man nevalo.Tikriausiai cia kalbama apie ta,kur ir skalbti tinka,ir geles laistyti ir gerti.... doh.gif
Atsakyti
Aš valau ir su domestos ar YPLON firmos miltukais Scouring powder ir voną, kriauklę pašveičiu.Kartą pamačiau kaip bendradarbė šveitė savo tualetą, pažiūrėjau su kuo - lietuviškas ERI valymo priemonė - rūgštis žinoma, bet generaliam valymui, ne kas dieną išvalau,liuks. Norfoje pirkau, 4 su cnt lt kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Lalantukass @ 2006 11 06, 00:35)
Ne stebuklas,reklama.Turiu as ji.Nieko jis man  nevalo.Tikriausiai cia kalbama apie ta,kur ir skalbti tinka,ir geles laistyti ir gerti.... doh.gif


Ne, ne apie ta, Lalantukass schmoll.gif tu kalbi apie Loc universalu. As naudoju Amway valiklius, tik to universalaus butent wc nebandziau. Bet istikruju yra spec wc skirtas ir man jis thumbup.gif thumbup.gif Nera stipriu cheminiu valikliu ir lieka gaivus kvapas ilgai. Taip jis nepigus, bet koncentruotas ir valant reguliariai, todel ir po nedaug, uztenka ilgam! drinks_cheers.gif
Ka tik isbandziau ir tradicini 'universalu' acta- istiesu veikia super, tik kvapas gal ne itin malonus unsure.gif

Taip pat patinka Frosh gaminiai 4u.gif
Atsakyti
O tai LOC ar ne tos pacios firmos?Gal as ka painioju? g.gif
Tyngiu ait eiskot,labai aukstai uzkrautas. rolleyes.gif
Atsakyti
Loc universalus yra Amway firmos ir ji galima, kaip tu sakai, viskam naudoti: nuo pavirsiu sveitimo iki vietoj kremo po depiliacijos naudoti bigsmile.gif O konkreciai wc valyti reikia ta Loc koncentrata maisyti su vandeniu ir actu mirksiukas.gif Ir tuo paruostu skiediniu valyti. Ten dar nurodytos proporcijos pagal uzterstumo stipruma 4u.gif
O as minejau, kad yra specialiai wc sukurtas valiklis is Amway, kuris labai skaniai kvepia, mazai chemijos ir tikrai puikiai valo thumbup.gif beje ilgam uztenka. Tik tiek kad, manau, l.uzleistam wc kol isvalytum tai nemazai sunaudotum. Bet jei kam jau 'alergija'nuo tos chemijos ir senai nori valiklio su kuo daugiau naturaliu medziagu, tai butu puikus sprendimas thumbup.gif

p.s. Jei butu idomu tos proporcijos, tai parasyk i az-mielai parasysiu!
p.p.s. beje, be reikalo uzkrovei ta valikli- ji naudodama isvengtum kruvos valikliu, kurie tik vieta uzima... g.gif
Atsakyti
LAVATORY KLEANER- pats geriausiais sveitiklis tiek voniai tiek WC, kiek esu bandziusi, nei ten kokie Loc, Domestos ar panasus reklaminiai gaminiai nepadejo. o sis itin veiksmingas, ant etiketes palme nupiesta o ir tekainuoja ~ 4 lt, yra ir Maximoj ir Senukuose. tad patariu kas dar nebande, gal tiks ir patiks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krokodilee @ 2007 01 04, 12:59)
LAVATORY KLEANER- pats geriausiais sveitiklis tiek voniai tiek WC, kiek esu bandziusi, nei ten kokie Loc, Domestos ar panasus reklaminiai gaminiai nepadejo. o sis itin veiksmingas, ant etiketes palme nupiesta o ir tekainuoja ~ 4 lt, yra ir Maximoj ir Senukuose. tad patariu kas dar nebande, gal tiks ir patiks  thumbup.gif


O ar labai smirda jis ? Nesinori kad po to namai smirdetu kaip nuo Domestos ax.gif
Atsakyti
o mes va kai persikraustėm ir pirkom visokias priemones nusipirau Bref dual power, ten iš tokių dviejų buteliukų sudarytas, žalio ir balto, tai taip gerai vonią išvalė, kad gražu žiūrėt, o ir kvapas neblogas.
Mano brolienė naudoja harpic tai sakiau gal reikės pabandyt, tik kiek pamenu jo kvapas nekoks....
Atsakyti
nu tikrai nera toks kvapas, kad reiketu is namu begti smile.gif , kaip ir iprastos sveitimo priemones, manes jis neerzina
Atsakyti
QUOTE(krokodilee @ 2007 01 04, 12:59)
LAVATORY KLEANER- pats geriausiais sveitiklis tiek voniai tiek WC, kiek esu bandziusi, nei ten kokie Loc, Domestos ar panasus reklaminiai gaminiai nepadejo. o sis itin veiksmingas, ant etiketes palme nupiesta o ir tekainuoja ~ 4 lt, yra ir Maximoj ir Senukuose. tad patariu kas dar nebande, gal tiks ir patiks  thumbup.gif



Jo - man tas irgi geriausias - kvapelis įdomus toks, bet ilgai nesilaiko - tualeto dangtį nuleidžiu ir viskas - nesijaučia taip, o ir vonią jei šveičiu - kai vandeniu nuplaunu, nebesijaučia ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anafora: 13 sausio 2007 - 20:02
Nusipirkau Frosh lavandu kvapo (violetinis skystis permatomam buteliuke), siaip paskutiniu metu cia prisiskaicius su Frosh ir valau ax.gif , bet cia gal naujiena, nes anksciau nebuvau macius, kvepia kelias dienas thumbup.gif , bet tikrai kvepia, o ne smirda kaip chemikalai, ir valo gerai.

Atsakyti
man tai geriausias HARPIC oranzinis thumbup.gif kvapas tai per visus namus pasklinda, labai geras!!!
Atsakyti