Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo valote WC?

Sveikos, aš jau irgi išbandžiau WC valiklį Frosch citrus su varlyte ( toks putojantis). Valo neblogai ir kvepia rolleyes.gif O virtuvei nusipirkau Comet Flash ocean breeze, taip pat neblogas ir kvapas gana gaivus, jis ir, valo ir dezinfekuoja, bet...Domestos vistiek geresnis, tik ta smarvė doh.gif
Atsakyti
WC valau tik su Domestos...isbandziau begale kitu, bet sis geriausias ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2006 09 26, 07:31)
WC valau tik su Domestos...isbandziau begale kitu, bet sis geriausias  ax.gif

drinks_cheers.gif man irgi. Jei ilgiau palieku- net šveist nereik, tik vandenį nuleist rolleyes.gif
Atsakyti
paciam klozetui sveisti yra begale priemoniu, o ka naudot bakeliui, kad rudziu ir kalkiu nebutu g.gif metu as tas melynas tabletes, bet man jos nieko nepadeda, neisvalo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2006 09 21, 17:39)
blink.gif  blink.gif  o tai kodel vyrui tokio darbo nedavei daryti?



Net nepagalvojau.... doh.gif Iš tiesų, ko gi aš ten vargau verysad.gif , juk daugiausia,tai vyrai ir "apšnerkščia" tualetą blush2.gif , juk tiesa, moterys,tai mes gražiai-pritūpę, ojie su savo.... visur gi gali privaryt lotuliukas.gif , o valo kažkodėl tik moteriškės schmoll.gif . Nu va, čia pamoka wub.gif ,taip norėjau pagaliau turėt švarų tualetą,kad pirmiausia parbėgus puoliau šveist lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi geriausia yra Domestos, kvapas nelabai koks, bet išvalo tikrai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(klajune @ 2006 09 27, 15:02)
drinks_cheers.gif man irgi. Jei ilgiau palieku- net šveist nereik, tik vandenį nuleist  rolleyes.gif


Aš irgi kartais palieku smile.gif Paskui tik vandenį nuleidžiu ir tvarka. Kai atėjau į naują butą gyventi, tai WC žiauriai atrodė, nes juodas vanduo būna, o žinot, kai toks pastovi kokį mėnesį kitą. Pora DOMESTOS 'injekcijų' ir WC kaip naujas wink.gif
Atsakyti
zinau pigu ir efektyvu buda.Is klozeto issemiu vandeni ir su kempinele kuri suvilgyta actu isvalau ir palieku 1 min.Poto gerai nuplaunu vandeniu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2006 11 02, 18:52)
zinau pigu ir efektyvu buda.Is klozeto issemiu vandeni ir su kempinele kuri suvilgyta actu isvalau ir palieku 1 min.Poto gerai nuplaunu vandeniu. thumbup.gif

Ir man teko vieną kartą išsemti vandenį, nes nei su domestos, nei su harpic negalėjau dėmės išvalyti. Galvojau, kad jau bus išėsta emalė. Išsausinusi įpyliau Ace, truputį palaikiau ir tualetas baltas bigsmile.gif
Atsakyti
mane domintu kuo jus profilaktiskai dezinfekuojate kanalizacijos vambzdzius? yra tokios tabletes is Thomo Philips, idomu, gal kas dar ka naudojat?
Atsakyti
Domestos tikrai gerai valo, bet dabar naudoju CIF super cream ie esu labai patenkinta. Jis gerai valo, o jo kvapas nera toks aitrus, kaip Domestos.
Atsakyti
yra dar toks Amvay valiklis, labai kvepia, koncentratas, tik brangus.
Atsakyti