Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(anastra @ 2010 01 19, 18:58)

Taip, man irgi pasakė, kad jau nuo šių metų už sausį ir kitus mėn. mažėja išmoka.
O neskelbia jie nes taip geriau - kad nekiltų panika ir nebūtų masinių mitingų ir riaušių.

Laikas parodys, bet su šituo teiginiu ne labai sutinku schmoll.gif
Atsakyti
o deklaruojant pajamas, ar internete rasim gautą motinystės sumą, ar reiks eit i sodrą dėl pažymos?
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2010 01 20, 10:07)
o deklaruojant pajamas, ar internete rasim gautą motinystės sumą, ar reiks eit i sodrą dėl pažymos?

turės būti VMI preliminarioj deklaracijoj, bet, aisku, reik susitikritn, ar tikrai viskas yra - klaidu pasitaiko visur.
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2010 01 20, 09:42)
Laikas parodys, bet su šituo teiginiu ne labai sutinku schmoll.gif

Įstatymas yra, gausime mažiau nuo sausio 1d.
http://www.alfa.lt/s...010-01-20_11-29
Atsakyti
Viskas aišku, mažina visur viską iš visų pusių
Atsakyti
labas vakaras,tikiuosi mane apsviesit...
auginam suneli kuris gimes 2007 rugpjucio 17d. jam jau virs dvieju metuku,as grizau i darba savo buvusiji rugsejo 8d. dabar laukiames antrojo kudikelio ir man i dekreta iseiti gaunasi liepos viduryje, kai suneliui dar nebus sukake 3 metukai...taigi sakykit kokia pasalpa sodra man skaiciuos? ar pagal atlyginima kur dabar dirbu? ar pagal pirmojo vaikelio pasalpa????? as esu girdeju jei isini i dekreta su antruoju kol pirmam vaikui dar nera 3 metuku tai sodra( aisku jei pageidauji) apskaiciuoja pasalpa kaip palankiau mamai???? mat as gaudavau nemazai apie 1500lt ant popieriaus ( dar dirbau antraeiliame darbe uz minimuma,tai bendroj sumoj gaudavau apie1600lt jau i rankas... antraeiliame darbe as vis dar vaiko auginimo atostogose) ,o dabar kai grizau i darba tai pirma menesi mokejo dar pagal sena tvarka o paskui abipusiu sutarimu( kitaip atleide butu visai) sumazino atlyginima iki minimumo doh.gif tai ir idomu ar tikrai man gali skaiciuoti palankesniu budu ir gausiu pasalpa tokia kaip ir su pirmuoju vaikuciu???( aisku tik kad 10proc maziau jau)
prasau atsakykite kas zinot
Atsakyti
labai daug kartų, labai išsamiai ir su pavyzdžiais atsakyta tam skirtoje temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
labas!! as jau 1,3 m. motinystes atostogose, ir dar studijuoju , tai man idomu ar vmi grazins kazkiek tai pinigeliu uz studijas uz praeitus metus , mokesciu taip iseina kad praeitais metais nemokejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(joanaski @ 2010 01 21, 00:01)
labas!! as jau 1,3 m. motinystes atostogose, ir dar studijuoju , tai  man idomu ar vmi grazins kazkiek tai pinigeliu uz studijas uz praeitus metus , mokesciu taip iseina kad praeitais metais nemokejau g.gif

jai tik mokaisi universitete ir uz studijas mokejai atrodo turi grazint 25%,o apie kokius cia mokescius kalbi?ta prasme kad kai esi mot.atostogose mokesciu nemoki?tada klysti,visi moka ir mokes blink.gif
Atsakyti
QUOTE(malinkaja18 @ 2010 01 21, 01:20)
jai tik mokaisi universitete ir uz studijas mokejai atrodo turi grazint 25%,o apie kokius cia mokescius kalbi?ta prasme kad kai esi mot.atostogose mokesciu nemoki?tada klysti,visi moka ir mokes  blink.gif

taip mokinausi univere, bet jau magistraturoj,
o del mokesciu tai kalbu apie tai kad mokesciu is algos nemokejau , nes atostogauju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(joanaski @ 2010 01 21, 18:35)
o del mokesciu tai kalbu apie tai kad mokesciu is algos nemokejau , nes atostogauju ax.gif

Dabar jūsų "alga" - išmokos iš Sodros, kurios apmokestinamos gyv. pajamų mokesčiu ir privalomuoju sveikatos draudimu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltas @ 2010 01 15, 18:44)
Nagi kas turi supratima apie ismokas padekit ir paaiskinkit, kodel siandien gavau tik puse ismokos? Vaikui iki metu dar toli, o ir liepos pirma dar tik po puses metu... g.gif



Tai man, pasirodo, buvo klaida padarius sodra...Atitaise klaida ir gavau tik 30 Lt. sumazinta ismoka thumbup.gif
Atsakyti