Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(murka2008 @ 2010 03 26, 21:42)



o man vakar kazkaip visai neismete sios.... ax.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Minlina @ 2010 03 26, 22:44)
na aš išėjau kovo 17d ir, man davė tą biuletenį "ružavos" spalvos
ir iki liepos 1d dar juos, kas norės, tas dalins



kaip ruzavos? g.gif ar nedarbingumas ne rudos spalvos? ar nestumo ir gimdymo kitokios formos ir spalvos? blink.gif
Atsakyti
Sveiki. Turiu toki klausima.
Dabar esu vaiko prieziuros attostoguose. Gimdymo atostogu iseinu balandzio pabaigoje, tai su tom ismokom mazdaug aisku. O ar gausiu kokius pinigelius uz antro vaiko prieziuros atostogas, jei gimdymas gaunasi, kai pirmam vaikui jau bus sueje 3 metukai? g.gif Aciu, jei kas taskys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bellina @ 2010 03 26, 13:56)
Sveikos,

Gal galėtų kas patikslinti? Dabar yra priimtas įstatymas, kad nuo 2010.07.01 už pirmus vaiko priežiūros metus moka 90proc., už antrus - 75proc. Įstatymas galioja iki 2011.12.31. Buvo paruoštas projektas, kad nuo 2012m. mamos galės rinktis, eiti į VPA vieniems metams ir gauti 100proc. ar dviems ir pirmais metais gauti 60proc., antrais - 40proc. Kažkaip praleidau pro ausis kas nutko su šiuo projektu? Šis projektas bus svarstomas rudens sesijoje? Niekur nerandu, kad tai būtų patviritnta.

Iš anksto dėkoju.

tai tik projektas... kol kas svarstomas Seime. Tikimės, kad NAMS pavyks įnešti realių korekcijų ar bent jau atidėti įteisinimo terminą.
Daugiau informacijos rasite NAMS facebook-e arba svetainėje.
Atsakyti
QUOTE(RasaP @ 2010 03 28, 02:52)
tai tik projektas... kol kas svarstomas Seime. Tikimės, kad NAMS pavyks įnešti realių korekcijų ar bent jau atidėti įteisinimo terminą.
Daugiau informacijos rasite NAMS facebook-e arba svetainėje.

Labai ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
aciu ax.gif Atrodo skaiciau, bet radau tik situacija, kai pirmam dar nera 3 metu. unsure.gif O man gaunasi kad vyresniajam sueis 3metai 28birzelio, o antras gims po poros savaiciu nuo pirmojo 3 gimtadienio. ax.gif
Atsakyti
temoje atsakyta ne kartą ir net ne dvidešimt - gausite. galėsite rinktis kad skaičiuotų iš to pačio du, kuris buvo paskaičiuotas pirmajam.
Atsakyti
Sveikos,

Skaičiau nemažai psl. atgal, bet matyt kiekvienos situacija individuali, tai kažkaip neradau kaip sau pritaikyti smile.gif

2009 m iki rugpjūčio mėn. g smile.gif vai bedarbio pašalpą, vėliau iki gruodžio 3 d. stovėjau DB, bet pašalpos jau negavu, bet gavau darbą . Taigi dirbu dabar 4 mėn. tiktai
Prašau padėti susiprasti kaip nuo ko man bus skaičiuojamos dekretinės ir vaiko priežiūros atostogos???
Ai ir dar? Ar padės, jeigu aš sakysim nuo balandžio dar kitur pradėčiau dirbti , kad padidinti savo pajamas? Ar lemtų ką nors kuriai nors išmokai rolleyes.gif ?

Ir , beje, kiek laiko yra dekretas? ax.gif
trečias vaikas, bet kažkaip nieko nepamenu , o ir tos tvarkos keičiais greitai ax.gif

Iš anksto dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
reikia turėti 12 mėn darbo stažą per 24 mėn. Dekretas 126 d., išeinama 30 sav. bet galima ir vėliau.
Atsakyti
QUOTE(Destiny73 @ 2010 03 29, 08:44)
reikia turėti 12 mėn darbo stažą per 24 mėn. Dekretas 126 d., išeinama 30 sav. bet galima ir vėliau.

O DB įeina į darbo stažą ?
Atsakyti
laikotarpis, uz kuri moka pasalpa ieina, o be pasalpos berods ne 4u.gif
Atsakyti
jeigu išeinu dekretinių sakykim nuo 2010 lapkričio mėn. tai man tuos dvylika mėnesių kuriuos skaičiuos ? g.gif ar 2009 spalis - 2010 spalis ??? Tai vadinasi, jeigu aš dabar dar nuo balandžio mėn. įsidarbinu, tai man padidės tas vidurkis g.gif Ar ne taip ?
Dekretas - 126 d. bet jeigu tu jo neišnaudoji ir pagimdai anksčiau, tai kaip ir nuplaukia jis? nu kaip čia yra biggrin.gif
Atsakyti
nenuplaukia, bet sutrumpėja
Atsakyti