Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(Vivgute @ 2010 03 23, 17:13)
PS. Lairam, nuostabius papuosalus kuriate  4u.gif  labai grazu  smile.gif


Ačiū blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas rolleyes.gif
o man vat idomu: kaip keisis dokumentu tvarkymas ivedus elektroninius pazymejimus? ar reikes vaziuoti pas darbdavi? ar tiesiai i sodra dokumentu tvarkytis? kaip pati tvarka keisis?
Atsakyti
QUOTE(KERERA @ 2010 03 23, 22:38)
Norejau jusu pasiteirauti. Esu su pirmu vaiko prieziuros atostogose, o birzeli susilauksim antro. Su pirmu pries iseinant i dekreta isdirbau 10 men. Tai kaip man skaiciuos dekreta antram. Tuos 10 isdirbtu menesiu dalins is 12? Ar galiu rinktis, kad pratestu toki pati kaip su pirmu?


QUOTE(lairam @ 2010 03 24, 08:58)
O pratęsti tokį patį, kaip su pirmu vaiku apmokėjimą rinktis negalite. Vis viens gausite mažiau negu su pirmu, net jeigu ir imtų pajamas, buvusias iki gimstant pirmam vaikui...


tie 10 mėn prieš dekretą jau nebus įdomūs , arba ims 12 mėn atgal nuo išėjimo ir ves vidurkį, arba skaičiavimui gali imti tas pačias pajamas, kurios buvo imamos pirmam vaikui, realiai tai taip, tą patį kaip pirmam, tačiau kadangi mažėja pašalpos procentai, lubos bei draudžiamųjų pajamų dydis, pašalpa bus šiek tiek mažesnė
Atsakyti
sveiki, noriu paklausti,

dirbu naujam darbe nuo rusėj 1d. liepos 1d. visi darbuotojai įstaigoj išeina atostogų, normalių, (kaip gaunasi praėjus metams), o man liepos 7d. jau išeina plius gimdymo atostogų pradžia. (bus 28sav.) tai norėjau paklaust, --- pagal viską man priklauso dvigubos atostogos- ir tos, kurių išeina vcisi, išdirbę įstaigoju metus, ir nėštumo-gimdymo atostogos??????????? ar gausiu dvigubą išmoką iškart????? ar galiu buhalterės reikalauti to???????????????? ačiū.


p.s. beje, nėšt atostogos nuo 28 sav ir 30 sav. skaitosi??????????????????????????
nes su pirmu vaiku išėjau 30sav, bet kitos eina lyg nuo 28???
Atsakyti
merginos, neklaidinam vienos kitu su speliojimais...
as ka tik skambinau i sodra ir man paaiskino, kad iseinant i dekreta, bunant vaiko auginimo atostogose leidziama pasirinkti skaiciavimo tvarka, reikia tik prasyma parasyti... tai pvz jei tenkina - gausi panasiai ka su pirmu vaikeliu, aisku nuo liepos mazina 10 proc uz pirmus metus...
uz dvynius kol kas palieka dviguba ismoka... neaisku kas bus toliau, bet siai dienai viska taip aiskino
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2010 03 24, 10:36)
sveiki, noriu paklausti,

p.s. beje, nėšt atostogos nuo 28 sav ir 30 sav. skaitosi??????????????????????????
nes su pirmu vaiku išėjau 30sav, bet kitos eina lyg nuo 28???

į nėštumo ir gimdymo atostogas tik nuo 30sav.
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2010 03 24, 13:50)
merginos, neklaidinam vienos kitu su speliojimais...
as ka tik skambinau i sodra ir man paaiskino, kad  iseinant i dekreta, bunant vaiko auginimo atostogose leidziama pasirinkti skaiciavimo tvarka, reikia tik prasyma parasyti... tai pvz jei tenkina - gausi panasiai ka su pirmu vaikeliu, aisku nuo liepos mazina 10 proc uz pirmus metus...
uz dvynius kol kas palieka dviguba ismoka... neaisku kas bus toliau, bet siai dienai viska taip aiskino



O mes nieko ir nespeliojame. Klausia mamos, ar gali pasirinkti, kad išmokos būtų tokios pačios kaip prieš pirmą vaiką. Ką besirinktų (pajamas prieš pirmą vaiką art po jo), bet tokios pačios sumos nebus. Keitėsi mokesčiai juk per tą laiką, o dar ir nupjaus visoms po 10 proc nuo liepos
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2010 03 24, 13:50)

uz dvynius kol kas palieka dviguba ismoka... neaisku kas bus toliau, bet siai dienai viska taip aiskino



del dvyniu (mano ziniomis) kas iseis i vaiko auginimo atostogas iki liepos men toms bus tik vienguba ismoka......tik po liepos men dviguba liko, cia vienas is seimunu absurdu, NAMS apie tai jau informavo mamas ir liepe nesedet sudejus ranku,ale ka daryt tai neaisku....o gal yra kokius nors pasikeitimu siuo klausimu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2010 03 24, 10:36)
sveiki, noriu paklausti,

dirbu naujam darbe nuo rusėj 1d. liepos 1d. visi darbuotojai  įstaigoj išeina atostogų, normalių, (kaip gaunasi praėjus metams), o man liepos 7d. jau išeina plius gimdymo atostogų pradžia. (bus 28sav.) tai norėjau paklaust, --- pagal viską man priklauso dvigubos atostogos- ir tos, kurių išeina vcisi, išdirbę įstaigoju metus, ir nėštumo-gimdymo atostogos??????????? ar gausiu dvigubą išmoką iškart????? ar galiu buhalterės reikalauti to???????????????? ačiū.
p.s. beje, nėšt atostogos nuo 28 sav ir 30 sav. skaitosi??????????????????????????
nes su pirmu vaiku išėjau 30sav, bet kitos eina lyg nuo 28???


i nestumo ir gimdymo atostogas isleidzia nuo 30 sav. dvigubu ismoku nieks nemoka, arba iki gimdymo atostogu pradzios jus pasiimat normalias kasmetines atostogas arba iseinat i gimdymo atostogas ir kasmetines atostogos lieka kauptis, kol grysite i darba po auginimo atostogu.
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2010 03 24, 14:14)
į nėštumo ir gimdymo atostogas tik nuo 30sav.



O jei išeini 32 sav. ar vis tiek duoda 126 d. ar mažiau tomis dvejomis savaitėmis?
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2010 03 24, 14:43)
O jei išeini 32 sav. ar vis tiek duoda 126 d. ar mažiau tomis dvejomis savaitėmis?


nesvarbu, kada iseist nuo 30 sav., kad ir 39 sav - vis tiek gausit pinigelius uz 126 dienas. Svarbu darbe nepagimdyti mirksiukas.gif , nes tada tai jau tikrai ne viska gausite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2010 03 24, 16:18)
nesvarbu, kada iseist nuo 30 sav., kad ir 39 sav - vis tiek gausit pinigelius uz 126 dienas. Svarbu darbe nepagimdyti  mirksiukas.gif , nes tada tai jau tikrai ne viska gausite  4u.gif



O tai visai liuks, jei pinigėlių atžvilgiu apsimoka ilgiau dirbti, tai verta išeiti šiektiek vėliau smile.gif Tuo pačiu tada ir kitas klausimas, temos asėms jau atsibodęs turbūt smile.gif
Jei į dekretą išeinu 2010.06.30, tai pašalpa skaičiuosis atsižvelgiant į 2009.06.01-2010.05.30? O jeigu nuo liepos 01 d. tai 1 mėn. atgal dar viskas stumiasi 2009.05.01-2010.04.30? Ar gerai aš čia supratau temukę nagrinėdama ar nelabai? 4u.gif
Atsakyti