Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

Laba.Gimdyti spalio pradzioje, i dekreta liepos viduryje.Kurie menesiai skaiciuosis dekretui ir vaiko atostogoms?Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jautukas2 @ 2010 03 17, 08:56)
Laba.Gimdyti spalio pradzioje, i dekreta liepos viduryje.Kurie menesiai skaiciuosis dekretui ir vaiko atostogoms?Aciu 4u.gif


Dekretui 2009 liepa - 2010 birzelis.
Vaiko prieziuros atostogoms (jei dekretas baigiasi apytiksliai lapkricio viduryje) - 2009 lapkritis - 2010 spalis.
Atsakyti
labos mamytes,
nezinau ar cia pataikiau, bet gal kas zinos, nuo 2009 rugsejo men.bedarbe, stoviu darbo birzoje, jiegu dabar nescia ir gimdyciau
gruodzio men. ar man kokia nors pasalpa priklausytu ar ne?
Atsakyti
QUOTE(linulka @ 2010 03 17, 13:31)
labos mamytes,
nezinau ar cia pataikiau, bet gal kas zinos, nuo 2009 rugsejo men.bedarbe, stoviu darbo birzoje, jiegu dabar nescia ir gimdyciau
gruodzio men. ar man kokia nors pasalpa priklausytu ar ne?

Na nepriklausytų niekas schmoll.gif . Tam, kad gautumėte išmokas REIKIA TURĖTĮ DARBDAVĮ, kuris išleis atostogų. Jeigu darbdavio nėra, tai ir pinigų nėra.
Atsakyti
Sakykit, merginos, ar vyras gali išeiti vaiko priežiūros atostogų nuo 2 metų iki kol vaikui sueis 3, jeigu nedirba ir stovi darbo biržoje?
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2010 03 17, 13:25)
Sakykit, merginos, ar vyras gali išeiti vaiko priežiūros atostogų nuo 2 metų iki kol vaikui sueis 3, jeigu nedirba ir stovi darbo biržoje?

Tai jeigu nedirba, tai ir taip gali vaiką prižiūrėt, kam dar reikia atostogų g.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2010 03 17, 14:25)
Sakykit, merginos, ar vyras gali išeiti vaiko priežiūros atostogų nuo 2 metų iki kol vaikui sueis 3, jeigu nedirba ir stovi darbo biržoje?



Nu taigi, jeigu neturi darbdavio, tai kas jį oficialiai išleis atostogų? Kad ir pinigų už trečius vaiko priežiūros metus negausime nei viena, bet atostogų be darbdavio išeiti neįmanoma. Čia būtų analogiškas klausimas - ar galiu išeiti kasmetinių atostogų, jeigu esu bedarbė biggrin.gif ? Na, jeigu nėra darbdavio, tai į atostogas oficialiai ir neišeisi.
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 03 17, 13:36)
Nu taigi, jeigu neturi darbdavio, tai kas jį oficialiai išleis atostogų? Kad ir pinigų už trečius vaiko priežiūros metus negausime nei viena, bet atostogų be darbdavio išeiti neįmanoma. Čia būtų analogiškas klausimas - ar galiu išeiti kasmetinių atostogų, jeigu esu bedarbė  biggrin.gif ? Na, jeigu nėra darbdavio, tai į atostogas oficialiai ir neišeisi.

4u.gif aišku
Atsakyti
padekit ir man, nes as jau nebesusigaudau verysad.gif
zodziu situacija tokia, kad isidarbinau 2009, spalio 2 diena, o i dekreta tureciua iseiti birzelio pradzioje, bet iki tol gaunasi tik 8 menesiai, todel nieko negaunu. Nusprendem kad tevystes atostogu eis tetis, kol as dadirbsiu tuos trukstamus 4 menesius ir galesiu eiti as motinystes smile.gif
bet nesuprantu kaip man geriau pasielgus, gal tada geriausia neimti dekreto, o iseiti is darbo ir isidarbinti pas pazistama, kur galeciau dirbti iki gimdymo pora menesiu ir po gimdymo du menesius, ir kaip tada man skaiciuos morinystes? ar galiu imt dekreta, pailset ir kai dekretas baigsis pan. spalio prrmom dienom, eiti isidarbinti kur keturiems menesiams. kaip tada skaiciuotu?tuos 8+situos 4 ar kaip kitaip
bukit geros padekit, nzn kaip pasielgti verysad.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif prasau jusu pagalbos 4u.gif
dukrytei geguzes 26d sukaks 3 metukai. siuo metu laukiuosi antro mazylio ir buvau nusiteikusi isleisti teti vaiko auginimo atostogu ir bent puse metu pabuti namie su seima, paskui eit dirbti, bet dbr susizinojom, kad jei as nedirbu, jo tevystes atostogu niekas neisleis doh.gif
ar imanomas toks dalykas kad dar karta pati galeciau iseiti vaiko auginimo atostogu ir gauti uz tai pinigus? gal turit kokiu patarimu situo klausimu? tuo metu, kai tureciau gryzti i darba busiu 5-6 menesyje. darbas kitam mieste, tai nlb imanomas variantas, kad galeciau i ji gryzti...ar butu galima pasiankstinti dekreta (kaip suprantu tada moketu "senus pinigus") arba jei iseiciau i biuleteni kaip skaiciuotu pajamas? pries dekreta-po vaiko auginimo atsotogu ar paskutinius 12 menesiu imtinai?
Atsakyti
Labutis visoms esamoms ir busimoms mamytems. Skaiciau as cia visa tema, bet lyg ir neradau atsakymo i savo klausima. Mano sunui 2 metai suejo 2009 metu rugpjucio men., grizau i darba, padirbau 8 men, taciau dabar noriu eiti vaiko prieziuros atostogu iki 3 metu (labai daznai sergam) ir paskui isvis negrizti i sena darboviete. Ar taip galima (tiesiog ispeji darbdavi pries 14 d. ir iseini)? Taip pat jei galvoju apie antra, tai man jau tikriausiai nieko neiseis, kad skaiciuotu kaip pirmajam vaikui (nes grizau i darba, iki isejimo i dekreta dirbau 1,3 m., 2m. su vaiku ir dabar dirbau 8 men.). Ar teisingai suprantu? Ir norint gauti geresnius pinigelius, tai reikia iki dekreto kazkur dirbti? Aciu visoms, kas man tundrai paaiskins.
Atsakyti
QUOTE([Ecta] @ 2010 03 17, 17:50)
sveikos  smile.gif  prasau jusu pagalbos  4u.gif
dukrytei geguzes 26d sukaks 3 metukai. siuo metu laukiuosi antro mazylio ir buvau nusiteikusi isleisti teti vaiko auginimo atostogu ir bent puse metu pabuti namie su seima, paskui eit dirbti, bet dbr susizinojom, kad jei as nedirbu, jo tevystes atostogu niekas neisleis  doh.gif
ar imanomas toks dalykas kad dar karta pati galeciau iseiti vaiko auginimo atostogu ir gauti uz tai pinigus? gal turit kokiu patarimu situo klausimu? tuo metu, kai tureciau gryzti i darba busiu 5-6 menesyje. darbas kitam mieste, tai nlb imanomas variantas, kad galeciau i ji gryzti...ar butu galima pasiankstinti dekreta (kaip suprantu tada moketu "senus pinigus") arba jei iseiciau i biuleteni kaip skaiciuotu pajamas? pries dekreta-po vaiko auginimo atsotogu ar paskutinius 12 menesiu imtinai?

nesąmonė. tėvystės atostogų išleisti privalo
jei būtumėt paskaičiusi bent kelis temos puslapius jau žinotumėt kad įmanoma. blogai supratote tik 'senus pinigus'. to nebus. jūs tik galėsite rinktis kad skaičiuotų pagal jau paskaičiuotą du.
QUOTE(agnemonas @ 2010 03 17, 18:35)
<...>

temoje jau atsakyta - vaiko priežiūros atostogos galimos iki trejų metų. parašote prašymą ir išeinate. jei darbdavio neturėsite pašalpos su antruoju negausite.
Atsakyti