Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(PostFactum @ 2010 03 14, 23:30)
Nu gi, aiškiau ir būti negali thumbup.gif Ačiū 4u.gif



Nera uz ka. Tikiuosi, kad pati suprantu teisingai ir nesuklaidinau... ax.gif Bet bent jau kai pirmo vaiko ejau gimdyti, tai viskas buvo taip biggrin.gif . Lyg ir negirdejau, kad si sistema butu keiciama. Tik pinigus visaip valdzia apkarpyti bando, o pasalpu pavadinimai ir terminai kol kas lyg ir nepakito mirksiukas.gif .

Jeigu kas ne taip, tai atsiprasau ir prasau kitu pataisyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lairam: 14 kovo 2010 - 22:34
Sveikutes gal mane apsviesit:-) jau turiu iseiti VPA Pasiemiau is darbdavio pazyma,kuria reik nest i sodra taciau ten rasoma kad mane isleidzia 1metam,tai ir nesupratau gal kas pasikeite?nes kiek menu dar pries 4m mane lyg isleidinejo 3metam.O gal as klystu?
Kaip tai baugu, praeis tie metai,jei firma bankrutuos ar kas nors dar?gal kas apsvies:-)
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2010 03 15, 08:52)
Sveikutes gal mane apsviesit:-) jau turiu iseiti VPA Pasiemiau is darbdavio pazyma,kuria reik nest i sodra taciau ten rasoma kad mane isleidzia 1metam,tai ir nesupratau gal kas pasikeite?nes kiek menu dar pries 4m mane lyg isleidinejo 3metam.O gal as klystu?
Kaip tai baugu, praeis tie metai,jei firma bankrutuos ar kas nors dar?gal kas apsvies:-)

Išleidžiama tokiam laikotarpiui, kurį nurodote rašydama prašymą - jei prašėt išleist vieniems metams, tai ir išleidžia vieniems, jei būtumėte prašę išleisti trims metams, tai ir būtų išleidę trims.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 03 15, 09:23)
Išleidžiama tokiam laikotarpiui, kurį nurodote rašydama prašymą - jei prašėt išleist vieniems metams, tai ir išleidžia vieniems, jei būtumėte prašę išleisti trims metams, tai ir būtų išleidę trims.

aisku dekui,o sakykit tada kaip sueis metai ir vel reiks rasyt prasyma taip?darbdavys privalo isleisti
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2010 03 15, 09:37)
aisku dekui,o sakykit tada kaip sueis metai ir vel reiks rasyt prasyma taip?darbdavys privalo isleisti

Taip (jei kaip pati sakėte tas darbdavys vis dar egzistuos). Bet jeigu to įsakymo dar nepristatėte Sodrai, tai galbūt pavyktų susitarti su darbdaviu, kad jūs perrašysite prašymą, o jie pataisys įsakymą iš vienų metų į tris ir tuomet bus ramu, nereikės pometų niekur eit ir iš naujo prašyt, rašyt, nešt.
Atsakyti
Sveikos merginos.

Gal galit patarti, kaip cia dabar su tom nestumo ir gimdymo atostogom?
Situacija tokia:
Esu vaiko prieziuros atostogose iki 3m. su pirmu vaikeliu. Laukiuosi antro, tai kazin is sodros man kokios ismokos priklauso nestumo ir gimdymo atostogu metu? Nelabai susigaudau..
Atsakyti
temoje daugybę kartų jau atsakyta - priklauso.
Atsakyti
ai, man jau nei keista, nei juokinga, praktiškai kiekviename psl būtinai kas nors paklausia šito paties klausimo
turbūt net jei ir pačią temą taip pavadintume, vistiek kas nors paklaustų smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Ir as cia su savo klausimeliais g.gif Jau skaitinejau cia kazka panasaus, bet truputi neaiskumu man yra g.gif Taigi gal galit man paaiskinti ax.gif Situacija tokia, kad as dabar esu vaiko prieziuros atostogose ir laukiuosi antro vaikelio. Kitas turetu gimti dar nesuejus pirmajam dviems metukams. O imone kurioje dirbau dabar yra laikinai sustabdziusi savo veikla, taciau bankroto ar likvidavimo proceduros dar nepradetos g.gif O jei taip nutiktu, jei imone bankrutuotu man nespejus iseiti antro vaiko prieziuros atostogu, ar man mokes motinystes (tevystes) pasalpa g.gif Sodros tinklapyje lyg skaiciau, kad turetu moketi iki isidarbinimo, tik reikia pristatyti atleidimo dokumentus (na kad atleista bankroto atveju)??? O kaip yra is tikruju? Jei mokes, tai kiek laiko??? Gal galit paaiskinti man tokia nesupratingai ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes,

Suprantu, kad ne i sita tema itaikiau, bet esu naujoke, tai gal padesite susioreantuoti. Esu soke, todel sunkiai sukasi mintys. Pries pat ilgaji savaitgali gavau is Sodros gresminga laiska, kad atbuline data, nuo vasario 1 dienos, stabdomos motinystes ismokos. Pradedamas tyrimas. Norejau pasiklausti, kur tokio paties likimo mamos susirasineja? Kadangi esu rami del teisetai gautu pajamu, noreciau nepasiduoti... unsure.gif


Aciu
Atsakyti
Na as ko gero irgi busiu ne i ta tema pataikiusi,bet vis tiek paklausiu... ax.gif Zinau,kad i dekreta isleidzia nuo 30 savaites,ar ne?Bet gal yra kokiu isimciu?Na pavyzdziui jei dirbi naktini darba,pavojingomis salygomis ir t.t.,gal tas termina galima patrumpinti? Ir kadangi su pirmu lelium tas buvo neaktualu tai nesusigaudau-ar kai jau iseini i dekreta gauni pinigus ar tik kai vaikas gimsta?Dievazi geda,kad taip nieko nenusimanau blush2.gif Jei kas atsakys-is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiva @ 2010 03 15, 15:37)
Sveikos merginos smile.gif

Ir as cia su savo klausimeliais g.gif  Jau skaitinejau cia kazka panasaus, bet truputi neaiskumu man yra g.gif 

taigi atsakyta n kartų - išmokos nepriklauso jei pastojama jau po bankroto. jums tai negalios. išmokas gausite kokias priklauso ir kiek priklauso
QUOTE(gryneja @ 2010 03 15, 17:59)
Na as ko gero irgi busiu ne i ta tema pataikiusi,bet vis tiek paklausiu... ax.gif Zinau,kad i dekreta isleidzia nuo  30 savaites,ar ne?Bet gal yra kokiu isimciu?Na pavyzdziui jei dirbi naktini darba,pavojingomis salygomis ir t.t.,gal tas termina galima patrumpinti?

išimčių nėra. išleisti anksčiau gali tik gydytojas. taip pat įmanoma prieš dekretą išeiti kasmetinių nepanaudotų atostogų.
Atsakyti