Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(lairam @ 2010 03 13, 15:13)
As irgi nesuprantu, ko nesuprantate  blush2.gif  .  Taigi paskaiciuoja ten visokius vidurkius, kiek kainuoja jusu darbo diena ir tada sumoka uz tas 126 d. Grubiai tariant gaunate alga uz 4,5 men vienu kartu.

Na gal ir aišku jau man ax.gif o tai tokiu pačiu principu apskaičiuoja ir motinystės (tėvystės) išmokas?
Atsakyti
ne. gi skaitykite aukščiau pateiktą citatą arba temą.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 03 13, 16:07)
ne. gi skaitykite aukščiau pateiktą citatą arba temą.

tai aš ir turiu omeny, taip pačiai, kaip parašyta aukščiau pateiktoj citatoj.
Atsakyti
QUOTE(voverexe @ 2010 03 12, 16:55)
paciai rupejo sis klausimas,nes noriu antro vaiko ir skambinausi i sodra su klausimu - kaip skaiciuotu antam vaikui motinystes pasalpa, t.y. is kuriu menesiu, jeigu vaikas gimtu dar nepasibaigus pirmojo vaiko atostogoms.


O ar turimos omenyje atostogos iki 2 metų, ar iki 3? Jei pvz. būčiau vaiko priežiūros atostogose iki 3 metų, pašalpos jau negaučiau, bet gimus kitam vaikui galėtų skaičiuoti pašalpą kaip už pirmą? Ar tai galioja tik, jei kitas vaikas gimsta nepasibaigus 2 metų pirmo vaiko priežiūros atostogoms?
Atsakyti
vaiko auginimo atostogos yra iki trejų metų.
Atsakyti
Esu dar žalia tuose reikaluose su visom motinystės pašalpom, atostogom, skaitau, išsitraukusi iš "Sodra" straipsnius apie tai, ir dar nedašunta biggrin.gif . Tai motinystės pašalpa skaitosi liaudyje vadinamas dekretas? Ir jei teisingai supratau, kad iškart sumoka už 126 kalendorinių dienų?
Atsakyti
QUOTE(donna bella @ 2010 03 14, 10:30)
Esu dar žalia tuose reikaluose su visom motinystės pašalpom, atostogom, skaitau, išsitraukusi iš "Sodra" straipsnius apie tai, ir dar nedašunta biggrin.gif . Tai motinystės pašalpa skaitosi liaudyje vadinamas dekretas? Ir jei teisingai supratau, kad iškart sumoka už 126 kalendorinių dienų?

drinks_cheers.gif ir į dekretą gali išeiti sulaukus 30sav. Paskaityk temą nuo pradžios paaiškės daugiau kas.
Atsakyti
senoj temoj viena dalyve uzdave panasu klausima, bet ats neradau..
kiek domejausi, tai randu info tik tuo atveju, kaip butu, jei imone bankrutuotu esant nestuke.gif , mano situacija kiek kitokia:
esu isejus su pirmu vaikuciu VPA, dukrytei 2010m liepa bus 2metukai, 2008m rudeni/ziema imone, kur dirbau bankrutavo, ir esu atleista del bankroto, bet sodra man moka toliau, nes imone dar mane isleido atostogu. 2009m rudeni pastojau ir gimdysiu 2010m rugpjuti. i dekreta man geguzes gale.
kai dar dirbau rasiau prasyma del VPA 3metams...
ar man mokes sodra uz 2vaikeli? nes realiai nera kam mane isleisti VPA verysad.gif verysad.gif , bet kadangi gaunu is sodros, o atleista ne savo noru, tai gal visgi viskas bus gerai? rolleyes.gif
labai dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
temoje jau buvo atsakyta - pastojus jau po bankroto pašalpa mokama tik prieš atostogas įsidarbinus, t.y. esant kas išleis atostogų
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 03 14, 15:35)
temoje jau buvo atsakyta - pastojus jau po bankroto pašalpa mokama tik prieš atostogas įsidarbinus, t.y. esant kas išleis atostogų

nesupratau blush2.gif blush2.gif o butent pasakymo "pastojus jau po bankroto pašalpa mokama tik prieš atostogas įsidarbinus"
tai reiskia man nebus mokama? verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Jei isidarbinsit ir turesit, kas isleis i dekreta ir vpa, gausit. jei ne, taip iseina, kad jus nera kam isleisti i dekreta, nes imones nebera, tai tuomet deja negausit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murka2008: 14 kovo 2010 - 15:45
QUOTE(murka2008 @ 2010 03 14, 15:45)
Jei isidarbinsit ir turesit, kas isleis i dekreta,gausit. jei ne, taip iseina, kad jus nera kam isleisti i dekreta, nes imones nebera, tai tuomet deja negausit  4u.gif

o ta pazyma, kad as atleista del bankroto nieko nereiskia g.gif ?
sorry jei as cia jums su kvailais klausimais, bet man tas svarbu ir noriu issiaikint blush2.gif
Papildyta:
o jei as isidarbinu pvz 0,5etato ir dirbsiu tik 1-2men, tada mane bus kam isleist atostogu, bet kaip skaiciuos pinigelius g.gif ? ims vidurki ta, kur gaunu ir dabar is sodros?
Atsakyti