Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

stazas draudiminis, ne siaip darbo stazas, tai ir biuleteniai, ir bedarbio ismokos, ir alga. sodros puslapyje yra parasyta, kas eina berods. ir stazas galibuti pertraukiamas, tiesiog pasalpai skaiciuoti ims 12 paskutiniu menesiu, tai jei kuri menesi nedirbta, tiesiog irasys 0 pajamu uz ji.
Atsakyti
O ar prisiskaičiuoja prie draudiminio stažo laikas, kai buvau vaiko auginimo atostogose, bet man į tą laiką įeina tik paskutiniai metai, jau kai vaikui suėjo 2m.?
Atsakyti
Sveikos mergaites, matau cia daug diskutuojat ivairiom temom, tai noriu jusu pasiklausiti- ar i dekreta isleidziama 30 savaiciu? ax.gif Labai greit atsakymo reikia, tai gal galit kuri nors greit atsakyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raskee @ 2010 03 09, 20:21)
Sveikos mergaites, matau cia daug diskutuojat ivairiom temom, tai noriu jusu pasiklausiti- ar i dekreta isleidziama 30 savaiciu?  ax.gif Labai greit atsakymo reikia, tai gal galit kuri nors greit atsakyt  4u.gif

Man gyd. sakė, kad kai sueina 30sav., arba jeigu trūksta stažo, ar dėl kitų priežasčių galima ir vėliau išeiti.
Atsakyti
QUOTE(Mikė @ 2010 03 09, 20:53)
Man gyd. sakė, kad kai sueina 30sav., arba jeigu trūksta stažo, ar dėl kitų priežasčių galima ir vėliau išeiti.



4u.gif ačiū
Atsakyti
Kai vaikui suėjo 2metai, tai kiek atsimenu, buvo nutrauktas mokėjimas, tai ar tas laikotarpis jau kai negavau pajamų (iki 3m.) įsiskaičiuos į draudiminį stažą??? Atsakykit labai reikia 4u.gif
Atsakyti
o jus i dabra grizot ar prasyma raset iki 3 metu? jei iki 3 metu buvot namie, tai pasiskaitykit temele nuo galo, kaip moka mamoms su antru vaiku, bunant dar su pirmu. apie tai buvo rasyta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murka2008: 09 kovo 2010 - 21:43
QUOTE(murka2008 @ 2010 03 09, 22:42)
o jus i dabra grizot ar prasyma raset iki 3 metu?  jei iki 3 metu buvot namie, tai pasiskaitykit temele nuo galo, kaip moka mamoms su antru vaiku, bunant dar su pirmu. apie tai buvo rasyta  4u.gif

kai suėjo 2 m., kiek atsimenu rašiau prašymą, kad pratęstų iki 3m.atostogas, kai suėjo 3m. grįžau į darbą, pora savaičių padirbau ir išėjau. 2m. suėjo 2008m. birželį, 2009m. birželio mėn. suėjo 3m. Buvau reg. darbo biržoj, sausio mėn. pradėjau dirbti vėl. Dabar birželio mėn. išeinu į dekretą, ir man reikalingas draudiminis stažas nuo 2008m. birželio mėn. Tai man reikia sužinoti ar į draudim.stažą įeina laikotarpis kai buvau atost., bet jau pašalpos negavau, nes jau buvo suėję 2m.
Nežinau ar aiškiai parašiau, bet labai reikia info unsure.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mikė: 09 kovo 2010 - 21:57
Mergaitės, o kaip su tėvystės atostogom gal galit pakonsultuoti, kaip suprantu tai taikomi tie patys stažo reikalavimai, gimdymo atostogų neišeina, išeina atostogų gimus vaikeliui, ir kiek laiko gali jį auginti, ar taip pat iki 3m.???
Atsakyti
QUOTE(Kotia @ 2010 03 04, 17:59)
Kodėl gi "ne"? Jeigu moteris stovi darbo biržoj ir gauna pašalpą, tai jai tą pašalpą pratęsia iki kol dekretas nepasibaigs, ar kažkaip taip panašiai. Bet faktas, kad moka dekretinius, jeigu moteris įgyja teisę į dekretą, gaudama iš DB pinigus.

Na tai dabar paaiskinkit, jei moteris stovi DB ir pastoja, tai jei nereikia isidarbinti? blink.gif ar as kazko nesupratau g.gif
Atsakyti
Mike, nuvaziuokit i koncultacija vietoje, kad jums asmeniskai pasiziuretu ir paskaiciuotu, nes telefonu gali suklaidinti 4u.gif

Perfekta, isidarbinti butina, nes nebus kas isleidzia i atostogas, jei nebus darbdavio.

Superine, taip, gali ir tetis eiti, nuo pirmo vaiko rpieziuros dienos, galit eiti jus metams, po to tetis, gali is pradziu tetis, po to jus. jau cia kaip norit, taip ir darot.
Atsakyti
laida apei būsimą šeimos politiką:
LNK Kryžminė ugnis tema: Šeimos politika
Atsakyti