Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(DolceVita @ 2010 03 03, 13:11)
Man vakar Sodroje taip pat paaiškino, kad jeigu priskaičiuota išmoka ar už pirmus ar už antrus metus (nesvarbu) viršija nustatyta "lubas", tai 2 metus bus mokama ta pati suma, t.y. "lubos".

Ar galit kas pasakyt, kiek tai yra į rankas? 4*1170=4680 LT brutto ?


3556,80 lt 4u.gif Nežinau, ar Sodra taiko PNPD už vaikus, tada dar kelias litais daugiau. unsure.gif

Atlyginimų skaičiuoklė
Atsakyti
Ačiū,
aš kitaip skaičiavau, bet skaičius gavosi panašus, tiesiog norėjau pasitikrinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2010 03 02, 21:50)
Labas vakaras  4u.gif  4u.gif

Kuo daugiau skaitau , tuo sunkiau viska gaunasi suprasti  doh.gif .
Gal padesit su man rupimu klausimu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

As pati esu bedarbe  g.gif vyras yra dirbantis  ax.gif ar man laukiantis vyras  gali iseiti vaiko prieziuros atostogu ir gauti motinystes (tevystes ) pasalpa kas menesi , kol vaikeliui sukaks vieneri metukai  g.gif ?




Bukit gerutes patarkit blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2010 03 03, 14:46)
Bukit gerutes patarkit  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Jeigu jis turi pakankamą darbo stažą, tada gali imti vaiko priežiūros atostogas iki 2-jų metų.
Atsakyti
zinoma gali jei turi reikiama staza
tik nestumo ir gimdymo atostogu tai negali lotuliukas.gif
Atsakyti
Reikia patarimi, esu vaiko prieziuros atostogose, iseidama parasiau prasyma atostogoms iki dvieju metu, gimtadienis jo kaip tik menesio vidury, as noreciau gryzti nuo kito menesio 1d., t.y. dar dvi savas pabut namie, ar galiu tiesiog parasyti prasyma leisti gryzti nuo tos dienos, ar reikia dar kazko, na, prasymo nemokamu atostogu, ar kaip...?
Atsakyti
atostogos gali buti suteikiamos iki 3 m. taigi galite rasyti prasyma ir imti vaiko prieziuros atostogas dar dviem sav ar nemokamas atostogas, tiek vienu tiek antru atveju vistiek pinigeliu negausit. Gal paprasykit mokamu jei neisnaudotos? gal duos avansu uz ateinancius metus?
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Vakar pussesere uzdave klausima, tai biski susimeciau, nes neesu profesionale sitoj srity, gal jus padesit smile.gif

Vaikuciui birzeli sueina 3 metukai (ji isejus VPA iki 3 m.), jau planuoja ir antra vaikuti. Kad skaiciuotu pinigelius pagal pirmasias VPA - iki kada max jai reikia iseiti i dekreta su antruoju? Nes dabar, kai pakeisti tie laikotarpiai, tai as kiek suprantu, jai reikia bent per metus iseiti i dekreta (ta prasme, kol pirmajam grubiai tariant sueis 4 metukai), nes ima 12 men. atgal? Ir aisku suprantu ta dalyka, kad bent 1 anuju VPA diena turi ieiti i ta skaiciuojama laikotarpi?
Labai prasau mane pataisyti, jei netaip supratau 4u.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DolceVita @ 2010 03 03, 13:11)
Man vakar Sodroje taip pat paaiškino, kad jeigu priskaičiuota išmoka ar už pirmus ar už antrus metus (nesvarbu) viršija nustatyta "lubas", tai 2 metus bus mokama ta pati suma, t.y. "lubos".

Ar galit kas pasakyt, kiek tai yra į rankas? 4*1170=4680 LT brutto ?



Sveikos, zinoma butu geriau kad nuo atlyginimo, bet man Sodroje vakar aiskino kad nuo lubu.
Nebuciau net kelusi sio klausimo ,jei ne straipsnis kovo 1 d delfi.:
Gerai uždirbusioms mamoms – pašalpa ne nuo atlyginimo, o nuo „lubų“
Nuo sausio maždaug penktadaliu sumažėjusi galima didžiausia motinystės (tėvystės) pašalpa įvėlė sumaišties – daugiau nei ši suma uždirbusios mamos, vaikus prižiūrinčios antrus metus, sako gaunančios ne 85 proc. atlyginimo, o 85 proc. nustatytų „lubų“ dydžio pašalpą. Tiek „Sodra“, tie Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) tvirtina, kad tokia tvarka galioja nuo 2001-ųjų, tačiau anksčiau tai palietė mažiau mamų, nes „lubos“ buvo penktadaliu didesnės nei šiemet.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2010 03 03, 15:18)
Sveikutes  4u.gif

Vakar pussesere uzdave klausima, tai biski susimeciau, nes neesu profesionale sitoj srity, gal jus padesit smile.gif

Vaikuciui birzeli sueina 3 metukai (ji isejus VPA iki 3 m.), jau planuoja ir antra vaikuti. Kad skaiciuotu pinigelius pagal pirmasias VPA - iki kada max jai reikia iseiti i dekreta su antruoju? Nes dabar, kai pakeisti tie laikotarpiai, tai as kiek suprantu, jai reikia bent per metus iseiti i dekreta (ta prasme, kol pirmajam grubiai tariant sueis 4 metukai), nes ima 12 men. atgal? Ir aisku suprantu ta dalyka, kad bent 1 anuju VPA diena turi ieiti i ta skaiciuojama laikotarpi?
Labai prasau mane pataisyti, jei netaip supratau  4u.gif
Aciu  4u.gif



na reiktu pasiskaiciuoti, kad bent viena diena ieitu i ne tik nestumo ir gimdymo atostogas, bet ir i vaiko auginimo atostogas.
Siaip patariu nelaukti iki paskutines minutes, nes kartais planavimas uztrunka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2010 03 03, 14:42)
Sveikos, zinoma butu geriau kad nuo atlyginimo, bet man Sodroje  vakar aiskino kad nuo lubu.


g.gif Aš esu tikra, kad tiksliai supratau ką man pasakė, nes perklausiau ar tai reiškia, kad dvejus metus gaučiau tokią pat sumą? Patikino, kad "taip, taip, taip..." Belieka tik abejot konsultančių kompetencija... Aš konsultavausi Vilniuje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotia @ 2010 03 03, 15:51)
Jeigu jis turi pakankamą darbo stažą, tada gali imti vaiko priežiūros atostogas iki 2-jų metų.


Aciukas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Destiny73 @ 2010 03 03, 15:54)
zinoma gali jei turi reikiama staza
tik nestumo ir gimdymo atostogu tai negali  lotuliukas.gif


Aciukas 4u.gif
Tai jeigi teisingai supratau, mes prarastumem dekreto pinigelius g.gif
Atsakyti