Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

Sveikos, merginos. Matau čia yra išmanančių man rūpimus klausimus. Dabar kaip tik antrą kartą pastojau, vyresniąjai dar nėra trejų metukų. Tai kaip man dabar bus su išmokom??? g.gif
Atsakyti
pasiskaitykite temą - joje į šį klausimą, net su pavyzdžiais, atsakyta daugybę kartų mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.balsas.lt...i-rinko-mokesti kaip suprantu šis mokestis buvo neteisėtai rinktas ir iš motinystės pašalpą gaunančių asmenų blink.gif
Atsakyti
O jeigu as busiu isdirbus ne metus, o tarkim 6-7 men. ar vis vien gausiu uz dekretines ir po to uz vaikuti pinigus? Ar negausiu isvis?
Atsakyti
QUOTE(zmonele @ 2010 03 01, 15:21)
O jeigu as busiu isdirbus ne metus, o tarkim 6-7 men. ar vis vien gausiu uz dekretines ir po to uz vaikuti pinigus? Ar negausiu isvis?


Jeigu Jūsų stažas per 24 mėnesius bus tik 6-7 mėnesiai, tai man atrodo nieko negausite. pagal reikalavimus turite būti išdirbusi 12 mėnesių ir turit turėti darbdavį, kuris išleis Jus į dekretą, o paskui vaikeliui auginti suteiks atostogas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Kadangi galima praktiškai pasirinkti kada išeiti į Dekretą (nėštumo ir gimdymo atostogos), nuo to priklauso ir skiriamų Motinystės (vaiko auginimo) atostogų data. Nuo to visos ir pajamos 2 Metus. Todėl tai labai svarbu.
Gal man kas pasakytų, kas susidūręs su skaičiavimai, konkretus pavyzdys:

Jei Motinystės skiriamos nuo š.m. Spalio 20 dienos. Kaip jos apskaičiuojamos? Paprastai tariant, metai atgal, t.y. nuo praėjusių rugsėjo 19 d. iki spalio 19d. taip? Tuomet jei turėjau biuliotenį rugsėjo paskutines dvi savaites (kas labai blogai išėjo finansisškai), kur jis figūruos, pajamose už rugsėjį ar už spalį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goodly: 02 kovo 2010 - 10:04
QUOTE(goodly @ 2010 03 02, 11:02)
Labas rytas 4u.gif  Kadangi galima praktiškai pasirinkti kada išeiti į Dekretą (nėštumo ir gimdymo atostogos), nuo to priklauso ir skiriamų Motinystės (vaiko auginimo) atostogų data. Nuo to visos ir pajamos 2 Metus. Todėl tai labai svarbu.
Gal man kas pasakytų, kas susidūręs su skaičiavimai, konkretus pavyzdys:

Jei Motinystės skiriamos nuo š.m. Spalio 20 dienos. Kaip jos apskaičiuojamos? Paprastai tariant, metai atgal, t.y. nuo praėjusių rugsėjo 19 d. iki spalio 19d. taip? Tuomet jei turėjau biuliotenį rugsėjo paskutines dvi savaites (kas labai blogai išėjo finansisškai), kur jis figūruos, pajamose už rugsėjį ar už spalį?

12 men skaiciuojama nuo rugsjo 1 iki spalio 1
Atsakyti
nelabai nuo rugsėjo 1 iki spalio 1 smile.gif tuomet 13 mėnesių
gal greičiau nuo spalio 1d. iki spalio 1d.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goodly: 02 kovo 2010 - 13:03
QUOTE(goodly @ 2010 03 02, 13:00)
nelabai nuo rugsėjo 1 iki spalio 1 smile.gif  tuomet 13 mėnesių
gal greičiau nuo spalio 1d. iki spalio 1d.


Spalio menuo nebesiskaiciuoja i vidurki schmoll.gif
Skaiciuosis 2009 09 01 - 2010 09 30 4u.gif
Atsakyti
na nuo spalio 1 d. smile.gif
norejau pasakyti kad nuo 1 d. skaiciuojama o ne nuo kazkelintos kai iseini
Atsakyti
Laba diena,

gerb. l'eau, arba kitos žinovės, gal galėtumet pakonsultuot:

Į dekretą ir į vaiko priežiūros atodtogas išeičiau jau po liepos 1. Ar teisingai suprantu, kad nuo šiu metų "lūbos" į rankas būtų apie 3600 Lt? Aš radau internete, kad 2010 metų draudžiamųjų pajamų dydis yra 1170 lt, bet paskambinus Į Sodrą, jie man paaiškino, kad šis dydis yra 1140 Lt., Taigi 4 * 1140 =4560, ir jeigu teisingai atskaičiuoju mokesčius gaunasi apie 3600 į rankas...

Dėkui
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti