Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(RasaP @ 2010 02 25, 17:15)

Visoms, išėjusiom MA iki liepos 1d., yra taikomas kitas įstatymas:

http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=361054


LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINIŲ IŠMOKŲ PERSKAIČIAVIMO IR MOKĖJIMO LAIKINASIS ĮSTATYMAS



Na aš ir šiaip skaitau, ir taip skaitau biggrin.gif ir nerandu, kurioje vietoje parašyta, kad naują tvarką taikys tik pašalpoms paskirtoms po liepos 1 d. blush2.gif Jeigu galite, tai man blondinei ax.gif , nurodykite konkretų punktą... Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
10 straipsnis
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 02 25, 23:04)
10 straipsnis


Na aš tikrai durna doh.gif doh.gif doh.gif , bet ten gi apie statutinius valstybės tarnautojus kalba...

Bet koks po teisybei skirtumas, kiek mokės. Turės užtekti bet kiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2010 02 26, 07:38)
Na aš tikrai durna  doh.gif  doh.gif  doh.gif , bet ten gi apie statutinius valstybės tarnautojus kalba...


jūs geriau galite spręsti apie savo protinę būklę, bet man rodos tiesiog neperskaitėte "ir" straipsnio pavadinime
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 02 26, 10:52)
jūs geriau galite spręsti apie savo protinę būklę, bet man rodos tiesiog neperskaitėte "ir" straipsnio pavadinime



sory, užverčiau sodros puslapyje pateiktas nuorodas, tai jau nebeieškosiu, bet ir čia, ir tose nuorodose kaip supratau turima omeny, jei tau paskaičiavo dekreto pinigus iki tos datos, tai neperskaičiuoja, o vaiko priežiūros atostogų tvarka keičias visiems

Ši nuostata netaikoma motinystės socialinio draudimo pašalpoms už nėštumo ir gimdymo atostogų laikotarpį asmenims, įgijusiems teisę gauti šią pašalpą iki 2010 m. birželio 30 d.
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2010 02 25, 13:18)
Laba diena,
jei esant vako prieziuros atostogose laukiamasi antro vaiko, kada reikia kreiptis i darbdavi del visu dokumentu pateikimo i sodra? Tik einant i nestumo ir gimdymo atostogas, ar anksciau dar ka reikia susitvarkyti?
Aciu



blush2.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,iki metuku laiko uz sunu gaudavau ta pacia suma,suejus metams,kas menesi vis skirtingas sumas perveda,nuo ko tai priklauso? unsure.gif
Atsakyti
o ka jus galit anksciau sutvarkyti? g.gif
gausits nestumo ir gimdymo pazymejima ir daktares tada ir tvarkysit
Atsakyti
o aš vakar pasiskambinau į Vilniaus SODROS skyrių. Dėl visų 100 ar 90procentų nuo liepos 1os dienos atsakė taip:

Jokių komentarų. Kai bus liepos 1d., tada ir sužinosite, kiek gausite. Galim tik kalbėt PLETKŲ lygyje. Ką nors sakyti tiksliau uždrausta - nėra jokių instrukcijų...

Ir likau išsižiojusi ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Atsakyti
kažin ar vertėtų likti išsižiojus kad pletkų neišgirdot. per VBS daugelis ir panikavo be reikalo.
QUOTE(Fedes @ 2010 02 26, 10:08)
sory, užverčiau sodros puslapyje pateiktas nuorodas, tai jau nebeieškosiu, bet ir čia, ir tose nuorodose kaip supratau turima omeny, jei tau paskaičiavo dekreto pinigus iki tos datos, tai neperskaičiuoja, o vaiko priežiūros atostogų tvarka keičias visiems

Ši nuostata netaikoma motinystės socialinio draudimo pašalpoms už nėštumo ir gimdymo atostogų laikotarpį asmenims, įgijusiems teisę gauti šią pašalpą iki 2010 m. birželio 30 d.

taip, jūs teisi
Atsakyti
na, pagyvensim pamatysi. Be to, juk tai nieko nekeičia - vaikeliu vis tiek džiaugsimės clap.gif
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif
gal galit atsakyt i klausima g.gif as i dekretines iseinu kovo menesi, o suzinojau kad darbdavys sodrai nera atsiskaites dar uz sausio men. ar gali mane kazkaip tai liest del to kad jis neatsiskaito? blush2.gif verysad.gif
aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti