Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos



Gal kas atsakys, jei pirmam 2.3m, o antras gims po pusmecio - tai negrizus i darba mokama pirmoji buvusi ismoka?
Ar kaip kitaip ismoja paskaiciuojama?
Ir ar gimus po liepos 1d ist pakeitimai galioja visoms jau auginancioms ar tik naujai iseinancioms i dekreta? Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gurmano: 25 vasario 2010 - 12:01
Laba diena,
jei esant vako prieziuros atostogose laukiamasi antro vaiko, kada reikia kreiptis i darbdavi del visu dokumentu pateikimo i sodra? Tik einant i nestumo ir gimdymo atostogas, ar anksciau dar ka reikia susitvarkyti?


Aciu
Atsakyti
Labai panasus klausimas ... gal kas atsakys, jei pirmam 2.3m, o antras gims po pusmecio - tai negrizus i darba mokama pirmoji buvusi ismoka?
Ar kaip kitaip ismoja paskaiciuojama?
Ir ar gimus po liepos 1d ist pakeitimai galioja visoms jau auginancioms ar tik naujai iseinancioms i dekreta? Aciu
Atsakyti
QUOTE(Gurmano @ 2010 02 25, 13:00)
Gal kas atsakys, jei pirmam 2.3m, o antras gims po pusmecio - tai negrizus i darba  mokama pirmoji buvusi ismoka?
Ar kaip kitaip ismoja paskaiciuojama?
Ir ar gimus po liepos 1d ist pakeitimai galioja visoms jau auginancioms ar tik naujai iseinancioms i dekreta? Aciu  4u.gif


Na Jums tik draudžiamosios pajamos gali būti pritaikytos, kaip su pirmu vaiku, bet ismokos bus tikrai mažesnės. Nuo liepos mėnesio mažins išmokas visoms mamoms - ir toms, kurios jau išėjusios vaikų auginti, ir toms, kurios dar tik eis. Taigi pinigėlių tikrai bus mažiau.
Atsakyti
QUOTE(Gurmano @ 2010 02 25, 12:20)
Labai panasus klausimas ... gal kas atsakys, jei pirmam 2.3m, o antras gims po pusmecio - tai negrizus i darba mokama pirmoji buvusi ismoka?
Ar kaip kitaip ismoja paskaiciuojama?
Ir ar gimus po liepos 1d ist pakeitimai galioja visoms jau auginancioms ar tik naujai iseinancioms i dekreta? Aciu

į klausimus jau atsakyta ne kartą bet : pirmoji išmoka mokama nebus. bus tik galimybė pasirinkti pašalpą pagal jau paskaičiuotą du. pašalpa bus mokama negrįžus į darbą. perskaičiuojama bus visiems. nebus perskaičiuojamos tik dekreto išmokos, paskaičiuotos iki liepos.
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2010 02 25, 13:18)
Laba diena,
jei esant vako prieziuros atostogose laukiamasi antro vaiko, kada reikia kreiptis i darbdavi del visu dokumentu pateikimo i sodra? Tik einant i nestumo ir gimdymo atostogas, ar anksciau dar ka reikia susitvarkyti?
Aciu


siaip nedarbingumo pazymejima turbut reiks darbdaviui nunest, o paskui pries vaiko auginimo atostogas darbdavys tures parasyti isakyma, kad isleidzia atostogu
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 02 25, 13:41)
į klausimus jau atsakyta ne kartą bet : pirmoji išmoka mokama nebus. bus tik galimybė pasirinkti pašalpą pagal jau paskaičiuotą du. pašalpa bus mokama negrįžus į darbą. perskaičiuojama bus visiems. nebus perskaičiuojamos tik dekreto išmokos, paskaičiuotos iki liepos.



Kaip suprasti galimybe "pasirinkti pasalpa pagal jau paskaiciuota DU". Is kokiu variantu pasirinkti?
Tai jei liepos pr gim-dymas, tai perskaiciuota nebus? Taip?

dekoju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gurmano: 25 vasario 2010 - 13:08
QUOTE(amaliute @ 2010 02 25, 12:35)
Sveikos, kas man gali pasakyti kaip yra su dvynuku ismokoms? kaip suprantu iki liepos men.isejusioms taikomos viengubos lubos nes varbu du ar trys vaikai gime, o kaip bus po liepos men.? aciu


tai negi niekas nezino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Destiny73 @ 2010 02 25, 14:02)
siaip nedarbingumo pazymejima turbut reiks darbdaviui nunest, o paskui pries vaiko auginimo atostogas darbdavys tures parasyti isakyma, kad isleidzia atostogu


o koki nedarbingumo pazymejima? Nes as siuo metu nedirbu, esu vaiko prieziuros atostogose g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gurmano @ 2010 02 25, 13:06)
Kaip suprasti galimybe "pasirinkti pasalpa pagal jau paskaiciuota DU". Is kokiu variantu pasirinkti?
Tai jei liepos pr gim-dymas, tai perskaiciuota nebus? Taip?

dekoju  4u.gif

tai reiškia kad skaičiuojant pašalpą bus imamas du, paskaičiuotas du. tačiau tai pasirinkimo galimybė, o ne faktas kaip daugelis mano kad 'gausiu tokią pačią pašalpą'. dėl dekreto gi labai aiškiai parašiau - jei išmoka bus paskaičiuotą iki liepos, t.y. į dekretą išeitą iki liepos, išmoka bus tokia, kokia paskaičiuota, nieks jos nebeperskaičiuos. jei gimdymas liepos pradžioje taip ir bus.
Atsakyti
Mergaites visos cia rasot,kad nuo liepos men. sumazes ismokos visoms ir toms kurios jau vako prieziuros atostogose ir toms kurios dar tik iseis,bet as atsikapsciau ta istatyma apie sumazinima ir ten parasyta,kad mazes tik toms kurioms pasalpos bus skiriamos nuo liepos g.gif Tai kaip cia suprasti,kur tiesa ? g.gif
Papildyta:
Mazeja tik lubos,taai toms kurios gauna dideles pasalpas ,aisku,pamazes ax.gif
Atsakyti
sveikos...


gal ir man paaiskinsit - ir tikiuos nuraminsit..

lialkai mano metai ir menuo, vaiko prieziuros atostogu prasyme rasiau iki sueis treji metai... kaip zinia nuo liepos pirmos naikina apskritis, kurioje as ir dirbau... kaip tik siom dienom man liepia ateit pasirasyt ant ispejimo - kad busiu atleista... unsure.gif
tai idomu, jei kaip darbdaviu as nebeturesiu - ar man sodra ir toliau mokes iki vaikui sukaks dveji metai? ar bus priezastis sodrai nebemoket man ismoku, kadangi darbdaviu nebebus? g.gif
Atsakyti