Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(tiesto_fane @ 2010 02 14, 22:21)
Parasiau juk, kad manau, gal rasiu normalu darba...  biggrin.gif be to jokiu asmeniniu duomenu nerasau ir manau, kad nesu viena tokia visam pasaulyje... Siaip noriu suzinoti, kiek man reikes pradirbti iki tol kol apnestesiu, kad pinigus gauciau, nes sodros puslapyje mazai ka rasti galima...

doh.gif Na ir požiūris... Jau atleiskite man, bet šakės.... Niekad tokio požiūrio nepalaikysiu. Maždaug, jeigu kiti vagia, tai kodėl man negalima, kiti žudo, davai ir aš ką nors nukalsiu...

Aš irgi laukiuos vaikelio, bet kažkaip nesinori jokių maklių man daryti. Tiek, kiek bus pinigėlių, tiek turės pakakti, nes man reik vaiko, o ne praturtėjimo plano...
Atsakyti
Ar skaičiuojamas stažas kuomet esi vaiko priežiūros atostogose ir gauni iš sodros pinigus?
Atsakyti
QUOTE(tiesto_fane @ 2010 02 14, 22:21)
Parasiau juk, kad manau, gal rasiu normalu darba...  biggrin.gif be to jokiu asmeniniu duomenu nerasau ir manau, kad nesu viena tokia visam pasaulyje... Siaip noriu suzinoti, kiek man reikes pradirbti iki tol kol apnestesiu, kad pinigus gauciau, nes sodros puslapyje mazai ka rasti galima...


viską galima rasti, tiesą sakant ir labai lengvai
http://www.sodra.lt/index.php?cid=325


#
pirmajai nėštumo ir gimdymo atostogų dienai turite ne trumpesnį kaip 12 mėnesių per paskutinius 24 mėnesius ligos ir motinystės socialinio draudimo stažą.
#
arba neįgijote nustatyto ligos ir motinystės socialinio draudimo stažo, nes:

*
esate iki 26 metų amžiaus ir nurodytu laikotarpiu mokėtės nustatyta tvarka įregistruotų aukštųjų, profesinių, bendrojo lavinimo mokyklų dieniniuose skyriuose ir pertrauka nuo mokslo pabaigos (pagal mokslo baigimą įrodantį dokumentą) iki tapote apdraustąja, neviršija 3 mėnesių;
*
nurodytu laikotarpiu buvote pareigūnė, profesinės karo tarnybos karė ar statutinė valstybės tarnautoja (pagal Valstybinio socialinio draudimo įstatymo 4 straipsnio 2 dalies 1 ar 2 punktą), ir pertrauka nuo tarnybos pabaigos iki tapote apdraustąja neviršija 3 mėnesių.

Atsakyti
smile.gif+2010 02 15, 14:20-->
QUOTE(kristinukas smile.gif @ 2010 02 15, 14:20)
Ar skaičiuojamas stažas kuomet esi vaiko priežiūros atostogose ir gauni iš sodros pinigus?


Stažas tikrai skaičiuojamas 4u.gif . Čia jau iš patirties rašau. 100 proc. skaičiuojas.
Atsakyti
Ar tiesa, kad jei vaiko priežiūros atostogų metu pasibaigia darbo sutartis ir po sutarties pasibaigimo pastojama, nebelieka teisės į motinystės pašalpą gimus kitam vaikeliui?
Atsakyti
QUOTE(malinkaja18 @ 2010 02 14, 00:17)
o tau apsimoka dirbt?nemanau kad taip galima kada nori tada eit atostogu vaiku prieziuros nors menesiui  itt.gal geriau darbovetei pasiklausk ar sodroj ar isvis taip galima?

Na, man darbo vietą pasaugot reikia, pagal įstatymus tai nesikerta, tik kol kas su darbo inspekcija nepavyksta susisiekti, bandysiu dar sodroj klaust, gal dar kas žino, ką daryti
Atsakyti
QUOTE(Vitoria @ 2010 02 15, 14:01)
Ar tiesa, kad jei vaiko priežiūros atostogų metu pasibaigia darbo sutartis ir po sutarties pasibaigimo pastojama, nebelieka teisės į motinystės pašalpą gimus kitam vaikeliui?

norint išeiti atostogų reikia turėti darbdavį. nėra darbdavio - nėra ir pašalpos.
Atsakyti
Sveikos, gal kam nors irgi taip nutiko ir jau issiaiskinot? si men gavau 1000 lt maziau, nei praeita menesi. Nervas ima nerealiai schmoll.gif gaila, kad pervede sodra tada kai jau buvo baige darbus. belieka laukti treciad verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bagyraas: 15 vasario 2010 - 14:22
QUOTE(Vitoria @ 2010 02 15, 15:01)
Ar tiesa, kad jei vaiko priežiūros atostogų metu pasibaigia darbo sutartis ir po sutarties pasibaigimo pastojama, nebelieka teisės į motinystės pašalpą gimus kitam vaikeliui?


patarčiau vis dėl to pasiskambinti arba parašyti dėl jūsų individualaus atvejo Sodrai. daug niunsų ir internetiniu konsultavimu nepasitikėčiau wink.gif

bagyraas
jei jūsų pajamos buvo prie aukštųjų, tai dabar kaip visur sakoma, nukirpo viršūnėles... sad.gif sumažėjo maksimali motinystės pašalpa.
Atsakyti
QUOTE(Fedes @ 2010 02 15, 15:26)
patarčiau vis dėl to pasiskambinti arba parašyti dėl jūsų individualaus atvejo Sodrai. daug niunsų ir internetiniu konsultavimu nepasitikėčiau wink.gif

bagyraas
jei jūsų pajamos buvo prie aukštųjų, tai dabar kaip visur sakoma, nukirpo viršūnėles... sad.gif sumažėjo maksimali motinystės pašalpa.


Kad ir nukirpo, bet kodel draugei, kuri gauna uz mane 100lt maziau sumazino 700lt, o man 1000lt? nieko nesuprantu. juk 1000lt tai ne 100 verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyraas @ 2010 02 15, 15:30)
Kad ir nukirpo, bet kodel draugei, kuri gauna uz mane 100lt maziau sumazino 700lt, o man 1000lt? nieko nesuprantu. juk 1000lt tai ne 100  verysad.gif



todėl, kad gausit dabar vienodai - maximalią visiems sumą sad.gif bet šiaip dar įlyski į sodros puslapį, ten prie gyventojų - viešos srtiies yra pranešimų apei visus pakeitimus, tai tikrai manau rasit paaiškinimą
Atsakyti
sveikos,
mano pašalpa ne iš tų aukštųjų, bet šį mėn iš smalsumo patikrinau - nugi 21 Lt mažiau, kaži kokia proga? g.gif Jau parašiau el laišką vietinei sodrai..
Atsakyti