Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 04 29, 21:19)
Tiesą sakan nemoku naudoju automatinį vertimą (iš bet kokios kalbos verčia ax.gif )
Tai aprašyme nerašo, kad daro raviolius

Nu va, tai pats pavadinimas (jau ir be vertimo) daug zadantis, bet taip iseina, kad apgailingas? MASZYNKA KRAJALNICA DO MAKARONU, RAVIOLI, TYTONIU unsure.gif .
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2010 04 29, 21:45)
Nu va, tai pats pavadinimas (jau ir be vertimo) daug zadantis, bet taip iseina, kad apgailingas? MASZYNKA KRAJALNICA DO MAKARONU, RAVIOLI, TYTONIU unsure.gif .

mes turim bergner su ravioliu antgaliu, tai ta kur is lenku puslapio tai be raviolio antgalio tik makaronu antgalis... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 04 30, 00:21)
mes turim bergner su ravioliu antgaliu, tai ta kur is lenku puslapio tai be raviolio antgalio tik makaronu antgalis... schmoll.gif

Ech, reikes ieskoti toliau doh.gif . Jei ne paslaptis, kur jus savaja masinele pirkot ir kiek mokejot? blush2.gif
Atsakyti
eglaite2 nedaro raviolių, komplekte nėra ravioliu priedo. Na jie taip rašo, nes iš principo gali pasigaminti tešlos lakštą ir po to pati susidėti faršą. Bet to tikro raviolio priedo tavo nuorodoje nėra.
Merginos, suprantu, kad noris kuo pigiau, bet už tokią kainą, nenorėkite, kad darytų visų rūšių makaronus ir dar įvairius raviolius smile.gif

Imperijoj nepirkčiau, nes man nepatinka permokėti.
Papildyta:
Na jie kaip ir nemeluoja, jie parašė, kad mašinėlė tam anam, bet tam anam turi būti spec. priedas, kurio nėra, gali pirkti atskirai.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 04 30, 14:14)
eglaite2 nedaro raviolių, komplekte nėra ravioliu priedo. Na jie taip rašo, nes iš principo gali pasigaminti tešlos lakštą ir po to pati susidėti faršą. Bet to tikro raviolio priedo tavo nuorodoje nėra.
Merginos, suprantu, kad noris kuo pigiau, bet už tokią kainą, nenorėkite, kad darytų visų rūšių makaronus ir dar įvairius raviolius smile.gif

Imperijoj nepirkčiau, nes man nepatinka permokėti.
Papildyta:
Na jie kaip ir nemeluoja, jie parašė, kad mašinėlė tam anam, bet tam anam turi būti spec. priedas, kurio nėra, gali pirkti atskirai.

Aciu uz paaiskinima 4u.gif . Vistiek noriu pigiau, nors tu ka doh.gif lotuliukas.gif . Ir ravioliu noriu, gal kas atsiras, kas turi masinele ir jos nenaudoja, tada mielai perpirkciau ax.gif . O jei ne, gausiu pirkti uz brangiai, tik tam dar nedaaugau biggrin.gif .
Atsakyti
Tai ten allegro turėtų būti ir su ravioliais. Paieškokite.
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 04 30, 00:21)
mes turim bergner su ravioliu antgaliu, tai ta kur is lenku puslapio tai be raviolio antgalio tik makaronu antgalis... schmoll.gif


Dzhina, na ir ar gaminate raviolius? Noriu pakalbėt su žmogum, kuris yra daręs.. o tai kol kas užsiimam teorija smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2010 04 30, 12:35)
Ech, reikes ieskoti toliau doh.gif . Jei ne paslaptis, kur jus savaja masinele pirkot ir kiek mokejot? blush2.gif

pirkom gal pries 1,5 metu is lenkijos (pazystami is lenkijos nupirko ir atveze kai vaziavo i LT) mokejom 100 lt + davem buteli viskio uz atvezima rolleyes.gif

QUOTE(ratuto @ 2010 04 30, 16:34)
Dzhina, na ir ar gaminate raviolius? Noriu pakalbėt su žmogum, kuris yra daręs.. o tai kol kas užsiimam teorija smile.gif))

bandem kelis kartus tesla kocioti bet nesigavo (islenda suplysusi) nei kibinu nei koldunu tesla...MB sako kad parduociau masinele o as vis dar tikiuosi kad pavyks su ja susidraugauti... ax.gif
Atsakyti
na aš gaminu koldūnus - jau įsikirtau ir viskas gaunasi.

tešlą darau tokią: 5 kiaušiniai, 500 g miltų, šaukštas aliejaus, druskos.
kočioju pirma ant storiausios "padalos", tada per porą plonesnės, ir dar kartą per porą padalų plonesnės (mano mašinoj 9 storumo padalos).
Atsakyti
QUOTE(san @ 2010 04 30, 23:36)
na aš gaminu koldūnus - jau įsikirtau ir viskas gaunasi.

tešlą darau tokią: 5 kiaušiniai, 500 g miltų, šaukštas aliejaus, druskos.
kočioju pirma ant storiausios "padalos", tada per porą plonesnės, ir dar kartą per porą padalų plonesnės (mano mašinoj 9 storumo padalos).

reiks pabandyti tokia tesla ax.gif nes as dariau 3 st verdancio vandens, 3 st miltu, 3 saukstai aliejaus, druskos...tai su masinka nesigavo nieko... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 04 30, 23:15)
pirkom gal pries 1,5 metu is lenkijos (pazystami is lenkijos nupirko ir atveze kai vaziavo i LT) mokejom 100 lt + davem buteli viskio uz atvezima rolleyes.gif
bandem kelis kartus tesla kocioti bet nesigavo (islenda suplysusi) nei kibinu nei koldunu tesla...

reikia tolygiai ploninti tesla ir pastoviai miltuoti tada neplysineja,mes savo pirkom be ravioliu priedo,bet daugiau tai thumbup.gif is cia: http://skelbimai.dra...26dfc0eae9b175d
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2010 04 30, 23:30)
reiks pabandyti tokia tesla ax.gif  nes as dariau 3 st verdancio vandens, 3 st miltu, 3 saukstai aliejaus, druskos...tai su masinka nesigavo nieko... schmoll.gif


va aš irgi kai padariau tešlą tokią, kurią darydavau "rankiniam" darymui ir kuri yra labai "patogi" kočioti kočėlu, tai su mašina irgi nesigavo.

QUOTE(rama17 @ 2010 05 01, 06:46)
ir pastoviai miltuoti tada neplysineja,


taip, nepaminėjau: miltų reikia labai negailėti vis pabarstymui.
Atsakyti