Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

QUOTE(Elika @ 2010 02 25, 21:11)
Po gaminimo neploviau  schmoll.gif  tik sausu skudur4liu nu6luostau ir atgal į dėžutę  ax.gif

Ratuto, mielai susipažinčiau ir draugiškai įkvėpimo ravioliams ieškočiau, ale, kad aš iš Naujosios Akmenės  doh.gif  hihihi.gif  tik karts nuo karto apsilankau Šiauliuos  ax.gif


Elika.. anuka svečiuosna pas mane su visa mašynka smile.gif)))


QUOTE(milaaa @ 2010 02 28, 10:47)
jus blogai paziurejote. 4u.gif tai ka ji gamina, buvo paryskintu sriftu parasyta biggrin.gif



Skambinau kątik į topšopą - daro ta mašinka ir makaronus ir raviolius. 14 dienų gražinimo galimybė, 3 mėnesiai garantija. Noriu taip, kad net dantys girgžda. Nu bet taip tuo topšopu nepasitikiu.. doh.gif

Ok, gal dar kuri kur kitur radot? ax.gif
Atsakyti
ratuto, kodel nepasitiki? Pirkausi treniruokli, sausainiu formeles...viskAS ciki piki ax.gif
Atsakyti
ESBĖ..geras rinkinukas - sausainių forma ir treniruoklis smile.gif))))))))))))))))))))))

kiba pirkt g.gif

Mačiau kalbėjot apie makaronų džiovykles. Jūs makaronus gaminate ne tik tam kartui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 04 07, 14:05)
ESBĖ..geras rinkinukas - sausainių forma ir treniruoklis smile.gif))))))))))))))))))))))

Treniruoklis nenaudojamas jei ka lotuliukas.gif doh.gif o formeles panaudojam, kaip be saldumu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 04 07, 14:05)
Mačiau kalbėjot apie makaronų džiovykles. Jūs makaronus gaminate ne tik tam kartui?  g.gif


Aš dar daug jų neprigaminus, bet darau/darysiu džiovinimui ir tešlas kočiotas šaldymui (vietoj pirktinių mielinių sluoksniuotų).
Tas makaroninis receptas labai puikus (kiek kaiušinių tiek g miltų), tešla gaunas elastinga ir labai lengva daryti makaronus, vienas malonumas.
Šiandien atradau kitokių tešlų variantų (grikinių miltų ir pan.), artimiausiu metu planuoju išbandyti.
Džiovyklės norėčiau, bet brangios. Man jos primena arbatinių puodelių stovą, tai arba pasigamint reiktų ar ieškosiu alternatyvos.

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Na va, pasiskaiciau cia visai linksmai sia temuke ir man mirtinai prireike sios masineles, ale Top Shop'e jos nebematau, tai nejaugi jau visas ispirkot? unsure.gif Kur dabar reik ja gaut? doh.gif g.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas galit imesti nuotrauka, kokia makaronu gaminimo masinele pardavinejo Top Shop'e? Kaip atrodo pati masinele ir deze? ax.gif Radau, kas parsiustu is Lenkijos uz 80lt, idomu, ar cia lygiai ta pati? ax.gif
Atsakyti
Ką daro mašinėlė už 80lt? Pasitikrink kiek priedų įeina. Turbūt ravioliai neįeina?
Top shopas nebepardavinėja mašinėlių, bet lygtais kažkas rašė, jog pas juos Bergner.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 04 29, 17:43)
Ką daro mašinėlė už 80lt? Pasitikrink kiek priedų įeina. Turbūt ravioliai neįeina?
Top shopas nebepardavinėja mašinėlių, bet lygtais kažkas rašė, jog pas juos Bergner.

Na kaip suprantu viska daro ax.gif .
http://www.allegro.p...li_tytoniu.html 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2010 04 29, 19:57)


Man iš nuorodos atrodo, kad ravioli nedaro blush2.gif
Oi kaip noriu mašinėlės 4u.gif, bet top shope darė ravioli, bet nekočiojo blink.gif
Taip noriu, kad viską darytų, jei jau tokį "baldą" įsigyti...

Kaip ir nurižiūrėjau šitą:
http://www.imperija....ta-de-luxe.html
Gal kiek perbrangu g.gif kaupiuosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 29 balandžio 2010 - 18:51
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 04 29, 19:46)
Man iš nuorodos atrodo, kad ravioli nedaro  blush2.gif
Oi kaip noriu mašinėlės  4u.gif, bet top shope darė ravioli, bet nekočiojo  blink.gif
Taip noriu, kad viską darytų, jei jau tokį "baldą" įsigyti...

Kaip ir nurižiūrėjau šitą:
http://www.imperija....ta-de-luxe.html
Gal kiek perbrangu  g.gif kaupiuosi  smile.gif

Tikrai? unsure.gif Na, kas mokat lenku kalba, padekit ir pasakykit, ka gi daro si masinele? smile.gif
O is imperijos tai labai sauni masinele, bet tikrai brangoka doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(eglaite2 @ 2010 04 29, 21:30)
Tikrai? unsure.gif Na, kas mokat lenku kalba, padekit ir pasakykit, ka gi daro si masinele? smile.gif
O is imperijos tai labai sauni masinele, bet tikrai brangoka doh.gif .

Tiesą sakan nemoku naudoju automatinį vertimą (iš bet kokios kalbos verčia ax.gif )
Tai aprašyme nerašo, kad daro raviolius
Atsakyti