Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

QUOTE(Serille @ 2010 02 28, 12:59)
bet pagal jų aprašymą ta mašinėlė gamina ir cannelloni, tik antgalis nepridedamas, o jį reikia nusipirkt atskirai iš kažkur. g.gif
man dar kilo klausimas, kaip į tuos vamzdelius reiktų įdaro prikimšt? blush2.gif


panasu, kad taip 4u.gif planuoju ja isigyti, tai keleta kartu ziurinejausi. bet praziopsojau, kad ji tvirtinasi prie stalvirsio bigsmile.gif o pas mus stalvirsis platesnis, mesmale nebeprisisuka doh.gif tai galvoju, kad ir sis neprisisuks g.gif
gal kas turi ta is top shopo ir gali pamatuoti, kokiam max stalvirsiui ji tinka 4u.gif
Atsakyti
Dėl tos top shopo mašinėlės reiktų išsiaiškinti. Jie rašo "antgalis ravioli koldūnams", bet iš nuotraukos matos, kad ta mašinėlė tik tešlą kočioją ir daro spagečius įvairaus pločio. Aparatas, kuris daro lygią tešlą - yra pagrindas, po to jau perkami priedai, kurių pagalba gaminami kitokie makaronai. Bet, kad gamintų canelloni, labai abejoju. Ne canelloni gaminama su tokiu aparačiuku kaip rankinė mėsmalė, tik tie antgaliai būna didesnėm skylėm. Pagražina savo skelbimus, kad tik pirktų smile.gif
Va radau kaip atrodo aparačiukas, apie kurį kalbėjau
user posted image

Tai vat turėtų būti kažkoks panašus priedas, kaip jis kitaip padarys apvalius su skylėm makaronus tongue.gif

O čia radau super mašinėlę, visai tokios norėčiau. Mėgstu vintage thumbup.gif
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 28 vasario 2010 - 16:39
O šiaip.. kam jum tos mašinėlės.. išmokite daryti rankomis makaronus ir namiškius nustebinsite rankų miklumu laugh.gif
Kaip namuose pasigaminti spagečius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 28 vasario 2010 - 17:18
Kazkaip netycia uzmaciau sia tema ir prisiminiau, kad ir as turiu makaronu masinka, tik dar nei karto neneuadojau, tai pries pora dienu buvo naminiu makaronu prezentacija - seimyna ivertino 10 balu su +, o man visai patiko pazaisti thumbup.gif Tik gaila, kad ravioliu priedo nera g.gif
Atsakyti
Gal yra bandziusiu su sia masinele kociot ''skruzdelynui'' tesla ?
Atsakyti
QUOTE(ricicinuke @ 2010 03 14, 16:15)
Gal yra bandziusiu su sia masinele kociot ''skruzdelynui'' tesla ?

bandem ir skruzdelynui tesla daryt,ir zagareliams,labai normaliai viskas gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
Naminiai makaronai ir koldūnai - super skanu. thumbup.gif Receptą naudoju originalų, itališką, ir labai paprastą - 500 g miltų ir 5 kiaušiniai. Kartais įdedu šaukštą alyvuogių aliejaus. Turiu itališką mašinėlę Marcato Atlas 150, tik be raviolių gamybos priedo (ravioliams daryti naudoju paprastą plastmasinę rankinę formą (pirktą Maximoj), ant kurios dedu mašinėle iškočiotą tešlą). Tešlą iškočioti galima kokio nori plonumo, o makaronus supjaustyti irgi įvairiausius. Taip pat labai patogus daiktas yra makaronų džiovyklė-kabyklė Marcato Tacapasta - gamini, ir užkabini iškart, labai vietos susitaupo. smile.gif http://www.kitchendi...pasta-rack/2722
Atsakyti
QUOTE(Elora @ 2010 03 19, 10:47)
Taip pat labai patogus daiktas yra makaronų džiovyklė-kabyklė Marcato Tacapasta - gamini, ir užkabini iškart, labai vietos susitaupo.  smile.gif http://www.kitchendi...pasta-rack/2722

bigsmile.gif Įdomus daiktas, o pas mus yra?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 03 19, 17:01)
bigsmile.gif Įdomus daiktas, o pas mus yra?


Yra, Vilniuje pirkau pernai. Tik tokioj keistoj vietoj - ten, kur prekiauja valymo sistemomis Hyla (jų atstovybėje). Kainos, gaila, nebepamenu, tik brangoka tuo metu atrodė. Bet dabar naudoju ir džiaugiuosi. thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki visiems,
esu naujoke, bet supermama.lt foruma skaitau jau kelerius metus. 4u.gif
Buvau Thomas Phillips (Ukmerges g.) tai pardaveja sake, kad jau senokai neuzveza ju. Siandien mama buvo gariunuose, tai paprasiau jos paieskot prie progos masineles. Kiek atsimenu firmos Bergner puodais ir virtuves reikmenimis ten prekiauja, tai savo logika ismasciau gal ir Bergner makaronu gaminimo masineliu ten buna... g.gif
zodziu klydau biggrin.gif mama keliose vietose klausinejo, bet nieko nepese. nieks apie tokias nezino, nieks neturejo pardavime, o viena moteriske mama "pamoke", kad makaronus ir peiliu pjaustyt galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fuzzyy @ 2010 03 19, 22:41)
Sveiki visiems,
esu naujoke, bet supermama.lt foruma skaitau jau kelerius metus.  4u.gif
Buvau Thomas Phillips (Ukmerges g.) tai pardaveja sake, kad jau senokai neuzveza ju. Siandien mama buvo gariunuose, tai paprasiau jos paieskot prie progos masineles. Kiek atsimenu firmos Bergner puodais ir virtuves reikmenimis ten prekiauja, tai savo logika ismasciau gal ir Bergner makaronu gaminimo masineliu ten buna...  g.gif
zodziu klydau  biggrin.gif  mama keliose vietose klausinejo, bet nieko nepese. nieks apie tokias nezino, nieks neturejo pardavime, o viena moteriske mama "pamoke", kad makaronus ir peiliu pjaustyt galima  biggrin.gif

pjaustyt tai galima,cia kur kas lengvesnis darbas,bet kociot tesla rankomis schmoll.gif schmoll.gif ,o su masinele tai vienas malonumas,nors ir pjaustymas gaunasi lengvesnis ir vienodai graziai susipjausto,taip kad gaminti rankiniu budu jau praeitis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elora @ 2010 03 19, 11:47)
Taip pat labai patogus daiktas yra makaronų džiovyklė-kabyklė Marcato Tacapasta - gamini, ir užkabini iškart, labai vietos susitaupo.  smile.gif http://www.kitchendi...pasta-rack/2722

Aš tai ant radijatoriaus šono pakabinu groteles iš orkaitės ir ten džiaunu makaronus thumbup.gif

QUOTE(rama17 @ 2010 03 20, 08:24)
pjaustyt tai galima,cia kur kas lengvesnis darbas,bet kociot tesla rankomis schmoll.gif  schmoll.gif ,o su masinele tai vienas malonumas,nors ir pjaustymas gaunasi lengvesnis ir vienodai graziai susipjausto,taip kad gaminti rankiniu budu jau praeitis biggrin.gif


Vat man tas pjaustymas su mašinėle kažkaip nelimpa, mieliau rankomis pjaustau.
O ir vaikai vis prašo garbanotų arba kaspinėlių smile.gif

Atsakyti