Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

Nu, atkeliavo mano aparatas... Pirmas ispudis ispakavus - koks maziukas lotuliukas.gif
Nebuvau macius gyvai, o kazkodel issivaizdavau kaip minimum kombaino dydzio doh.gif
O jis gi visai nedaug vietos uzima, as gi du metus svarsciau ar vertas toks dalykas vietos mano spintelej ar ne... O ta mano spintele net nepajaus kad jis ten atsidure.

Na, o tesla issikociojo fantastiskai. Duonkepe ja suminke irgi puikiai. Zodziu, viskas pavyko is pirmo kart, isskyrus... ravioli lotuliukas.gif Nu bet nenustebau, nes cia daugumai nepavyksta kaip supratau perskaicius tema. Man irgi kliuvo uz tu plasmasiuku ir vyniojosi tesla i tokia garmoske. Gal yra kokia paslaptis? Na, bet cia ne beda, jei ka, manau nesunkiai tuos ravioli ir rankomis suraityt galima, o dar ir daugiau idaro isidetu...
Zodziu, pirmas ispudis - tai laimes ir geros nuotaikos doze visam savaitgaliui thumbup.gif

Tiesa, miltu dar neturiu, tai dariau is paprastu.
Atsakyti
QUOTE(Vita L. @ 2015 02 27, 14:14)
Nu, atkeliavo mano aparatas... Pirmas ispudis ispakavus - koks maziukas  lotuliukas.gif
Nebuvau macius gyvai, o kazkodel issivaizdavau kaip minimum kombaino dydzio  doh.gif
O jis gi visai nedaug vietos uzima, as gi du metus svarsciau ar vertas toks dalykas vietos mano spintelej ar ne... O ta mano spintele net nepajaus kad jis ten atsidure.

Na, o tesla issikociojo fantastiskai. Duonkepe ja suminke irgi puikiai. Zodziu, viskas pavyko is pirmo kart, isskyrus... ravioli  lotuliukas.gif  Nu bet nenustebau, nes cia daugumai nepavyksta kaip supratau perskaicius tema. Man irgi kliuvo uz tu plasmasiuku ir vyniojosi tesla i tokia garmoske. Gal yra kokia paslaptis? Na, bet cia ne beda, jei ka, manau nesunkiai tuos ravioli ir rankomis suraityt galima, o dar ir daugiau idaro isidetu...
Zodziu, pirmas ispudis - tai laimes ir geros nuotaikos doze visam savaitgaliui  thumbup.gif

Tiesa, miltu dar neturiu, tai dariau is paprastu.


jo, sitas aparaciukas yra super smile.gif)) linksmybiu uztenka visam vakarui, tikrai smagiai gaminasi su juo. va ravioliu dar pati nebandziau, turiu ta prieda, bet kazkaip neprisiruosiu, labai sudetinga?
Atsakyti
QUOTE(arilina @ 2015 02 27, 15:31)
jo, sitas aparaciukas yra super smile.gif)) linksmybiu uztenka visam vakarui, tikrai smagiai gaminasi su juo. va ravioliu dar pati nebandziau, turiu ta prieda, bet kazkaip neprisiruosiu, labai sudetinga?

Sudetinga nebutu, jei pavyktu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif Man kazkaip kliuna tesla ten viduje ir ravioliai i garmoske vyniojasi. Bet as juos pratiesinau ir ka tik suvalgiau. Buvo skanu, tik isvaizda ne kokia.
Kokia jusu masineles firma? Siaip nera visai vienodi tie ravioli priedai skirtingu firmu. Tai man nepavyko, jums gali pavykt.
Atsakyti
QUOTE(Vita L. @ 2015 02 27, 14:40)
Sudetinga nebutu, jei pavyktu...  lotuliukas.gif lotuliukas.gif  Man kazkaip kliuna tesla ten viduje ir ravioliai i garmoske vyniojasi. Bet as juos pratiesinau ir ka tik suvalgiau. Buvo skanu, tik isvaizda ne kokia.
Kokia jusu masineles firma? Siaip nera visai vienodi tie ravioli priedai skirtingu firmu. Tai man nepavyko, jums gali pavykt.


manoji Imperia
Atsakyti
QUOTE(arilina @ 2015 02 27, 15:58)
manoji Imperia

Tai vat, butent Imperijos maciau filmuka, kad deda ne visa idara i aparata, o tokiais gumuliukais atskirai, ir graziai susiformuoja ten ravioliai tada.

As tai nusipirkau saldzios varskes pokuti, kad nebutu gaila ideto darbo ir pinigu i idaro gaminima jei nepavyktu ir pabandziau.. smile.gif Bet skanu buvo, butinai dar raviolius gaminsiu. Jau prisiziurejau tu italisku receptu su rikotos ir parmesano suriu ir pomidoru padazu. Kaip noriu paragaut... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita L. @ 2015 02 27, 15:10)
Tai vat, butent Imperijos maciau filmuka, kad deda ne visa idara i aparata, o tokiais gumuliukais atskirai, ir graziai susiformuoja ten ravioliai tada.

As tai nusipirkau saldzios varskes pokuti, kad nebutu gaila ideto darbo ir pinigu i idaro gaminima jei nepavyktu ir pabandziau.. smile.gif Bet skanu buvo, butinai dar raviolius gaminsiu. Jau prisiziurejau tu italisku receptu su rikotos ir parmesano  suriu ir pomidoru padazu. Kaip noriu paragaut...  blush2.gif


eh italiska virtuve yra tikrai kazkas nerealaus... pati planuoju grizt Lietuvon tik neisivaizduoju kaip isgyvensiu be italisku produktu, nes kainos ju Lietuvoj ziuriu kosmosas...
Atsakyti
QUOTE(arilina @ 2015 02 27, 16:27)
eh italiska virtuve yra tikrai kazkas nerealaus... pati planuoju grizt Lietuvon tik neisivaizduoju kaip isgyvensiu be italisku produktu, nes kainos ju Lietuvoj ziuriu kosmosas...

Tikrai taip, esu italiskos virtuves gerbeja, nors neturiu su sia salimi nieko bendro, ir net nesu tikro gerai paruosto italisko maisto ragavus. Bet man visi kinieciai, thai ir japonai fe, o vat italu virtuve tai essen.gif Nu bet megstu ir tuos musu cepelinus ir kugelius lotuliukas.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti tu, kurios per masinele gamina zagarelius. Pagal koki recepta darote? Labai noreciau pabandyti...
Atsakyti
Šiaulietėms makaronų smagurėms turiu gerų žinių-Važiuojant iš Šiaulių į Kelmę,tučtuojau už kavinės"Geltona",kur yra anglų turgelis,šiandien papirkau šitą nuostabų daikčiuką.Jei dar norit,bet abejojat,ar verta bandyti,sakau,bandykit,nes jų kaina ten 5 eurai smile.gif 4u.gif Naujos,kaip suprantu,grazintos iš garantinio.Nieko blogo nemačiau,tai nusprendžiau,kad dėl įbrėžimo smile.gif
Atsakyti
O as gavau ir labai nusivyliau ta masinele doh.gif Net teslos neisejo iskocioti, islindo visa skyleta doh.gif gal koks yra specialus receptas tiem ravioli? O gal cia del naminiu miltu taip. Pati tesla nera labai minksta ir tokia kaip plastelinas, lipdosi labai puikiai, tik va tai masinelei visai netinkama schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2015 04 18, 15:15)
O as gavau ir labai nusivyliau ta masinele  doh.gif  Net teslos neisejo iskocioti, islindo visa skyleta  doh.gif  gal koks yra specialus receptas tiem ravioli? O gal cia del naminiu miltu taip. Pati tesla nera labai minksta ir tokia kaip plastelinas, lipdosi labai puikiai, tik va tai masinelei visai netinkama  schmoll.gif

igudziu reikia
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2015 04 18, 15:15)
O as gavau ir labai nusivyliau ta masinele  doh.gif  Net teslos neisejo iskocioti, islindo visa skyleta  doh.gif  gal koks yra specialus receptas tiem ravioli? O gal cia del naminiu miltu taip. Pati tesla nera labai minksta ir tokia kaip plastelinas, lipdosi labai puikiai, tik va tai masinelei visai netinkama  schmoll.gif


Silipdykit tesla ir vel kiskit i masinele, po keletos kartu turetu pradeti lipti 4u.gif
Atsakyti