Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

Ale gi , ir darbštuolės Jūs thumbup.gif , aš tai nelabai turiu laiko kokį sudėtingesnį patiekalą gaminti, o Jūs makaronus darot, žaviuosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 02 24, 08:14)
Na nežinau kurioj šalyje gyveni, bet tokią formą pirkti man tai brangu, ~60lt, nes už tokią sumą jau geriau pirkčiau mašinėlę su ravioliu priedu. Juk merginos rašė, kad turi tokias formas ir tingi kočioti.

Aš čia tik kaip pavyzdį parodžiau, paieškojus turbūt būtų galima ir pigesnių surasti. smile.gif Man patiko tos formos plotis, turbūt atitinka iškočiojamos tešlos plotį. Mažiau atraižų liktų. Prisiskaičiau atsiliepimų apie ravioli priedus, tai visi juos peikia, nepriklausomai nuo gamintojo. Tai manau neverta pirkti brangesnę mašinėlę dėl to priedo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pipete @ 2010 02 23, 09:18)
Įmetu nuorodą į Oliverio makaronų tešlos receptą.
Ir dar radau italo šeimos receptą:
2 cups miltų,
2 kiaušin.,
1 a.š.aliejaus,
druskos,
šalto vandens apie 1 cup.

Mix with heel of hands, add cold water as needed, about 1 cup.

Nustebau, kad į makaronų tešlą pilamas vanduo. Kai nusipirkau makaronų mašinėlę, internete ieškojau tešlos receptų. Kažkuriame mašinėles prezentuojančiame puslapyje radau filmuką, kuriame rodoma, kaip gaminti makaronus. Ten vyriškis (italas) ant lentos pripylė miltų, padarė duobutę ir įmušė keletą kiaušinių. Tuomet šakute atsargiai tuos kiaušinius ėmė maišyti, plakti. Kiaušiniai pamažu maišėsi su miltais. Sakė, kad galima įpilti šaukštą alyvuogių aliejaus. Toliau tešlą minkė rankomis. Jokių proporcijų nebuvo nurodyta. Tiesiog daroma iš 2, 3 ar keturių kiaušinių - atitinkamai gausis ir daugiau tešlos. Tikrai jokio vandens nepylė. Taip pat ir aš darau makaronus, jie išeina labai plastiški, netrūksta, netgi tempiasi tarsi būtų guminiai. Beje, pagal šį receptą makaronai išeina labai skanūs, ypač jei juos išvirus apibarstai tarkuotu fermentiniu sūriu, paskanini sviestu ir šaukštu grietinės. thumbup.gif
Tačiau norėjau paklausti, kaip jums mašinėlė pjausto makaronus? Manoji kažkodėl nesupjausto visiškai atskirais makaroniukais, jie vietomis būna sulipę ir tenka rankomis paplėšyti. Aš ją pirkau Vilniuje, įmonėje, kuri parduoda restoranams indus ir kitus reikmenis. Gal žinote, kur galima atskirai nusispirkti ravioli priedą?
Atsakyti
QUOTE(Kvarcas @ 2010 02 24, 16:19)
Nustebau, kad į makaronų tešlą pilamas vanduo.
Tačiau norėjau paklausti, kaip jums mašinėlė pjausto makaronus? Manoji kažkodėl nesupjausto visiškai atskirais makaroniukais, jie vietomis būna sulipę ir tenka rankomis paplėšyti. Aš ją pirkau Vilniuje, įmonėje, kuri parduoda restoranams indus ir kitus reikmenis. Gal žinote, kur galima atskirai nusispirkti ravioli priedą?

Yra visokiu receptu, netgi be kiaušiniu, vien su vandeniu, ir puikiai išeina
Blogai supjaustą jeigu tešlai trūksta kietumo
Atskirai galima pirkt iš Ebay
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif
žiūriu, skaitinėju, ir vistik nusprendžiau išlįst kaip tas Pilypas iš kanapių hihihi.gif
Lygiai tokią pat bergner aš pirkau štai čia tik nesisiunčiau, o aptikau Saulės mieste Šiauliuose, kur yra Top shop parduotuvėlė. Apžiūrėjau, patrypčiojau, patrypčiojau ir nesugebėjau palikti.. hihihi.gif nors turėjau ir iš TP nusipirkus už 45 lt. Bet šita "sugundė" dėl to priedo ravioliams doh.gif
Makaronus su ja gaminau ir esu tikrai patenkinta, kaip ir ta iš TP. Tik v, raviolių kol kas neprisiruošiu gamint, nors mašinėlei jau gal kokie 3 ar 4 mėn. doh.gif na, bet man laaaaaabai labai reikėjo... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2010 02 24, 20:52)
Sveikutės  mirksiukas.gif
žiūriu, skaitinėju, ir vistik nusprendžiau išlįst kaip tas Pilypas iš kanapių  hihihi.gif
Lygiai tokią pat bergner aš pirkau štai čia tik nesisiunčiau, o aptikau Saulės mieste Šiauliuose, kur yra Top shop parduotuvėlė.  Apžiūrėjau, patrypčiojau, patrypčiojau ir nesugebėjau palikti..  hihihi.gif nors turėjau ir iš TP nusipirkus už 45 lt. Bet šita "sugundė" dėl to priedo ravioliams  doh.gif
Makaronus su ja gaminau ir esu tikrai patenkinta, kaip ir ta iš TP. Tik v, raviolių kol kas neprisiruošiu gamint, nors mašinėlei jau gal kokie 3 ar 4 mėn.  doh.gif  na, bet man laaaaaabai labai reikėjo...  lotuliukas.gif

Tai jei labai reikėjo, o nedarai, du variantai, arba mėsos neturi, arba nelabai reikėjo bigsmile.gif
Van ratuto, tik suktu rankenėlė kad koldūnai patįs į burną šoktu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 24, 22:16)
Tai jei labai reikėjo, o nedarai, du variantai, arba mėsos neturi, arba nelabai reikėjo bigsmile.gif
Van ratuto, tik suktu rankenėlė kad koldūnai patįs į burną šoktu  lotuliukas.gif


Mėsos turiu, kai reikia. Ir tuo metu labai reikėjo, o vat kai įsigijau, pamačiau man ir makaronų pakanka, nes kažkaip nekyla noras išbandyti. O vat kai reikės ir užsinorėsiu pabandyt, bus ir šitas prietaisiukas. Tad nereikia čia tokių replikų.
Sėkmės bendraujant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elika @ 2010 02 24, 21:27)
Mėsos turiu, kai reikia. Ir tuo metu labai reikėjo, o vat kai įsigijau, pamačiau man ir makaronų pakanka, nes kažkaip nekyla noras išbandyti. O vat kai reikės ir užsinorėsiu pabandyt, bus ir šitas prietaisiukas. Tad nereikia čia tokių replikų.
Sėkmės bendraujant  mirksiukas.gif

Elika, aš gi nepiktai 4u.gif
O taip dažnai būna, kad reikia, jau vos gyvenimas griūna, o nuperki, ir stovi biggrin.gif
Pas mus taip garpuodis stovi, kai atostogavom, viešbutyje visos daržovės buvo pagamintos ant garų, tai atvažiavom namo ir man žūtbūt reikėjo, o nusipirkom...ir stovi, jau treji metai blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 24, 17:56)
Atskirai galima pirkt iš Ebay


Šiek tiek rizikinga, nes gali neatitikti.

Elika kaip prižiūrite mašinėlę,po gaminimo plovėte vandeniu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 24 vasario 2010 - 22:09
nataliuncik, o mes garpuodi sekmingai naudojam...ne kas diena, bet tikrai nestovi ax.gif


ratutoooo.. kuku, nepamirsk manes jei is kur siusies biggrin.gif gal sakau kai daugiau pirksim-nuolaida duos lotuliukas.gif
Atsakyti
qq.. apie visa kita vėliau, bo nūnai mane itin sunki savaitė užpuolė..

ELIKA, klausyk, prijak kada į svečius, kartu darysim raviolius..a? Jei Tau pavyks, ir aš pirksiu mašynką smile.gif)) t.y. aš irgi šiaulietė.. Mažu aš Tave spustelsiu, kad darytum? Atsisvešiu kokį pyraaaaaaaaagąąąąąąąąąąąą..a?


SB, aš gi nemuoku siųstisssssssssss... jei kas tai darys, aš elementarno bandysiu plaktis šalia.. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Elika @ 2010 02 24, 20:52)
Lygiai tokią pat bergner aš pirkau štai čia tik nesisiunčiau, o aptikau Saulės mieste Šiauliuose, kur yra Top shop parduotuvėlė. 


Miargaiiiii..žiekit..perki mašinėlę, gauni sukimo lanką su 4 lt nuolaida... doh.gif Nu tokia nuolaida, kuri suviliot negali smile.gif))))) paėdi raviolių pasuki lanką.. doh.gif Kaip gi ne..

Elika, mums reikia susipažint. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Miargaiiiii..žiekit..perki mašinėlę, gauni sukimo lanką su 4 lt nuolaida... doh.gif Nu tokia nuolaida, kuri suviliot negali smile.gif))))) paėdi raviolių pasuki lanką.. doh.gif Kaip gi ne..

nu kai lankas su toookia nuolaida griekas nepirkt lotuliukas.gif
man tai kazkaip dar neaisku kaip tuos canelloni vamzdelius ta masinuke padaro.
As tai laukiu nesulaukiu, kol kas nors padarys galu gale tuos raviolius ir pasakys savo nuomone. 4u.gif Nes dabar kaip as supratau daug kas turi masineles, bet neturi ikvepimo raviolintis g.gif
Atsakyti