Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

O kur jus jas perkate? Mačiau big'o antrame aukšte. Dar nuolaidos neblogos. Idomu kaip kokybe..
Atsakyti
makaronu masinele as pirkau is ju tik kiek maciau lyg kolkas neturi muset paemiau paskutine biggrin.gif
tik pas juos su aptarnavimu nekas doh.gif sudetinga labai , toks jausmas kad jie tau malone daro kad is ju gali nusipirkt kazka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangė: 05 gegužės 2013 - 16:34
O kur Kaune galima rasti šių mašinėlių? Gal bazėse būtų? Internetu jau nebeturiu laiko užsakyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2013 05 12, 23:59)
O kur Kaune galima rasti šių mašinėlių? Gal bazėse būtų? Internetu jau nebeturiu laiko užsakyti verysad.gif

neseniai mačiau thomas philipse tam kur bazėse. bet be raviolių priedo, kokybės nežinau. bet kaina nedidelė, galima nuvažiuot apžiūrėti manau smile.gif lyg apie 40 lt buvo
Atsakyti
Vis gundausi įsigyti makaronų gamybos mašinėlę, kaip tik pasiūlymas mechaninė klasikinė makaronų gamybos mašinėlė iį įmonės Stigla 69lt
Firmos nerašo, atsiliepimų negaliu surasti. Gal kas pirkot būtent iš jų. Ačiū.
Atsakyti
Perskaičiau visą temą ir negaliu susiturėt, prisijungiau ir komentuoju 4u.gif Pati irgi pirkau kažkada makaronų mašinėlę iš to rotonero, ir ką jūs manot - lygiai tas pats - sulūžo po poros naudojimų!!! doh.gif doh.gif Gerai, kad bent pinigus greit grąžino, nes buvau juodai užsiutus, niekam nerekomenduoju prasidėt su jais protest.gif Mašinėlės aišku vistiek norėjau tai vėliau nusipirkau kitur, kitos firmos ir kolkas labai maloniai naudoju, tešla plyšdavo ir išeidavo su skylėm blush-anim-cl.gif bet tik iš pradžių, paskui pramokau, kad reikia tą rankenėlę greičiau sukti, tada ta ta tešla neplyšta, net nežinau kodėl 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daniellita @ 2013 05 22, 15:42)
vėliau nusipirkau kitur, kitos firmos ir kolkas labai maloniai naudoju

kokia isigijot?
Atsakyti
Vadinasi Peterhof.
Net ir siandien mastau pasigamint makaronu, ar ravioliu 4u.gif MB labai megsta su varske saldzia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daniellita @ 2013 05 23, 14:27)
Vadinasi Peterhof.
Net ir siandien mastau pasigamint makaronu, ar ravioliu  4u.gif  MB labai megsta su varske saldzia  wub.gif

o raviolius su priedu darot ar rankomis?
Atsakyti
be abejo su priedu, juk jis tam ir skirtas smile.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Daniellita @ 2013 05 23, 20:39)
be abejo su priedu, juk jis tam ir skirtas  smile.gif  essen.gif

Sveiki noriu ir aš makaronų gaminimo mašinėles tik neapsisprendžiu kokią pirkt ar Gefu, ar kokią pigesnę ax.gif Ar LT pirkot savąją, jei taip tai kur ? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Ieškau patarimo, kas gali būti negerai su mano makaronų gaminimo mašinėle, o tiksliau jos priedu ravioliams daryti. Kai persisuka per volus tie ravioliai, susiformuoja į koldūnų "paduškėles", bet neiškrenta/neišlenda iš volų, o sukasi kartu su volais. Finale gaunasi didelis tešlos gabalas sumaišytas su koldūnų įdaru. Kiek žiūrėjau į tą raviolių priedą, koldūniukams išlįsti trukdo tokios plastmasinės pertvarėlės, kurios gal turėtų tuos koldūniukus atskirti. Bet dabar nei atskiria, nei išlįsti leidžia sad.gif Pas mane mašinėlė Gefu, bet gal jų visų veikimo principas panašus? Gal turinčios tuos raviolių aparatus galėtų mane paprotinti, ką darau ne taip?
Atsakyti