Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

ir as si savaitgali dar bandziau raviolius daryt, nu nesigavo 4u.gif jau greiciau rankomis padariau 4u.gif kazkaip sunkiai sekasi su sia masinele susidraugaut
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akakankt: 12 kovo 2013 - 12:58
Perskaiciau visa tema, bet lyg ir nebuvo mineta, kur galima nusipirkti miltu makaronams Kaune. Gal galit pasidalinti kur perkat?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shypsenyte @ 2013 04 05, 22:28)
Perskaiciau visa tema, bet lyg ir nebuvo mineta, kur galima nusipirkti miltu makaronams Kaune. Gal galit pasidalinti kur perkat?smile.gif

jei neieskai kazkoooooo,tai labai superinis dalykelis yra kietuju kvieciu miltai maximoj mirksiukas.gif isbandyta!!!!!
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2013 04 07, 21:06)
jei neieskai kazkoooooo,tai labai superinis dalykelis yra kietuju kvieciu miltai maximoj mirksiukas.gif isbandyta!!!!!
Papildyta:
http://www.divella.i...oduro_500gr.jpg[/img]


Lyg ir nemaziau tokiu, reikes atidziau apziureti. Dekui smile.gif
Atsakyti
apie http://www.rotonero.lt/
as pirkau is ju.ta masineke gavosi brangus malonumas vienam kartui. nerekomenduoju prasideti su rotonero. pirkau ta masinele, atsiunte preke, kuri jau po pirmo naudojimo suluzo. iskart parasiau kad suluzo ir paprasiau pakeist, tai parase kad pasikeist atvaziuociau pas juos i vilniu smile.gif tai savaite susirasinejom - jokio rezultato. galop paprasiau kad grazintu pinigus, tuomet tyla.speju kad taikiai neispresim, teks kreiptis i vartotoju teises.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzinukaz: 14 balandžio 2013 - 13:12
QUOTE(dzinukaz @ 2013 04 14, 14:11)
apie http://www.rotonero.lt/
as pirkau is ju.ta masineke gavosi brangus malonumas vienam kartui. nerekomenduoju prasideti su rotonero. pirkau ta masinele, atsiunte preke, kuri jau po pirmo naudojimo suluzo. iskart parasiau kad suluzo ir paprasiau pakeist, tai parase  kad pasikeist atvaziuociau  pas juos i vilniu smile.gif tai savaite susirasinejom - jokio rezultato. galop paprasiau kad grazintu pinigus, tuomet tyla.speju kad taikiai neispresim, teks kreiptis i vartotoju teises.

g.gif na mano irgi suluzo pirkta is ju, bet as jiems nerasiau net, sutaise MB, kol kas veikia
Atsakyti
tai gerai kad turi naginga MB smile.gif. aisku as irgi galeciau pasedet, panagrinet ir sutaisyt. bet kodel tureciau? vis delto as perku nauja daikta,moku pinigus, tai mano lukesciai gauti gauti ji veikianti ir dar su garantij. jei noreciau zaisti meistra pirkciau naudota uz mazesne kaina ir taisyciau ? smile.gif ar gi ne? taip ir pakerta pasitikejima tokios firmos. daugiau internetu nepirksiu, juo labiau is siu veikeju smile.gif
siandien gavau atsakyma kad pakeis sugedusia dali. ziuresim kaip bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzinukaz: 16 balandžio 2013 - 13:02
QUOTE(dzinukaz @ 2013 04 16, 14:01)
tai gerai kad turi naginga MB smile.gif. aisku as irgi galeciau pasedet, panagrinet ir sutaisyt. bet kodel tureciau? vis delto as perku nauja daikta,moku pinigus, tai mano lukesciai gauti gauti ji veikianti ir dar su garantij. jei noreciau zaisti meistra pirkciau naudota uz mazesne kaina ir taisyciau ? smile.gif ar gi ne? taip ir pakerta pasitikejima tokios firmos. daugiau internetu nepirksiu, juo labiau is siu veikeju smile.gif
siandien gavau atsakyma kad pakeis sugedusia dali. ziuresim kaip bus smile.gif

parasykit is tiesu kaip bus 4u.gif

zinokit nagingas MB tikrai, be to jam patinka taisyt , bet ir sedejo jis prie to daikciuko ne taip trumpai, o kai reikejo surinkti lotuliukas.gif tai privargo.
Atsakyti
Kažko keista. Aš pasitikėjau šita firma http://www.rotonero.lt/ . Pirkau iš ten prieš porą metų. Dabar dar puikiai veikia.
Atsakyti
istorija su http://www.rotonero.lt/ tesesi;
po 17dienu ilgo laukimo, pagaliau is ju gavau zadeta masinele. Ir ka jus manot wink.gif ? vos prapleses poka,pamaciau masineles ipakavima, ant jo ranka parasyta "brok" smile.gif nu tai man jau sukele sioki toki itarima. isemes ir pabandes - nuostabu. darbar turiu 2 luzenas. greiciausiai jau kazkas buvo grazines, tai man atsiunte smile.gif ot tai lietuviskas verslas. ot tai pagarba pirkejui smile.gif nu grinai juokas pro asaras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzinukaz @ 2013 05 03, 12:52)
istorija su http://www.rotonero.lt/ tesesi;
po 17dienu ilgo laukimo, pagaliau is ju gavau zadeta masinele. Ir ka jus manot wink.gif ? vos prapleses poka,pamaciau masineles ipakavima, ant jo ranka parasyta "brok" smile.gif nu tai man jau sukele sioki toki itarima. isemes ir pabandes - nuostabu. darbar turiu 2 luzenas. greiciausiai jau kazkas buvo grazines, tai man atsiunte smile.gif ot tai lietuviskas verslas. ot tai pagarba pirkejui smile.gif nu grinai juokas pro asaras smile.gif



nu jooo baisoka ,
buciau paskaicius anksciau doh.gif baisu doh.gif
kaip tik uzsisakiau is ju pries pora dienu, nu reiks ziuret kas bus man unsure.gif
ant dezutes brok ar be g.gif kai gausiu iskar pranesiu ... viliuosi viskas bus gerai ... bet jei ne doh.gif reikalausiu bapkiu biggrin.gif
Atsakyti
Atejau vel
tai va atsiemiau savo masinka, brok nepastebejau ant dezutes viska apsiziurejau lyg ner kas butu parudija ar kaip kitaip pagadinta g.gif
DZIUGU
jau ir isbandziau lotuliukas.gif
oi kaip sunkiai tesla minkiau doh.gif 2 kiausiniai 200 g miltu , pora s. aliejaus ir slakelis vandens blush2.gif (teko pilt bo mano kiausiniai mazoki buvo doh.gif neivertinau iskart )
minkiau minkaiu kazkas gavosi , tokia pusiau atsisluoksniuojancia i saldytuva inkisau blush2.gif pailset nuo manes biggrin.gif
po pusvalandzio issitraukiau eksperimentuot
taip pasiemus maza gabaliuka (masinos pravalimui tuo paciu )
kosioju, ispradziu gavosi ,
tada nusprendziau palankstyt per puse , vel gavosi thumbup.gif o tada i 4 dalis ,
kocioju kotai nebelabai gaunasi doh.gif visa susgarbaniavo , striginejo o lakstas skyletas doh.gif doh.gif na ka
tesiam eksperimenta lotuliukas.gif
susiminkau vel ta islindusi gabaliuka lotuliukas.gif
ir is naujo su maziau lankstymu nuo 1, 3, 5, 7 puiku thumbup.gif lapas plonytis ir ilgas thumbup.gif
padalinau i 3 dalis visiems 3 priedams
spageti noretusi storesniu . bet kaip jau rase kazkas kad ilgas vermiselis lotuliukas.gif
ploktesni irgi puikiai gavosi ,
na ir koldunu priedas , (tik del sio priedo visa masina pirkau doh.gif )
priestai pasigooglinus kaip juos daro , pakartojau ax.gif
nu ir ka Jus manot is 1 karto viskas puikiai pavyko thumbup.gif
Turiu foto veliau galesiu imesti (jei kam bus idomu mirksiukas.gif )
o daba begu is likusios teslos gamint likusiu koldunu su varske
reiks pasiziurinet ir kitu makaronu pjaustymo priedu
Atsakyti