Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

Nu ir ka, nieko neradau, ner pas mus jokiu tu makaronu gaminimo masineliu doh.gif o ta kaiserhoff spagecius gamina?
Atsakyti
QUOTE(raminta1985 @ 2012 11 30, 12:12)
Bet kaip man keista, kad joms neduoda garantijos. Net Gefu masinelei neduoda. Aiskina kad ne elektronikos preke, nu bet as ir puodam esu gavus garantija. Maciauta kai serhoff *infected* yra 99 lt bet siuntimas 15lt. O vakar apsimelavau kad nezinau tokios firmossiandien tik zvilgt ir matau kad mano tarka kaiserhoff. Tarka nebrangi bet kokybe super as ja iskeiciau i b berghoff tarka, va ta tai buvo nesusipratimas kazkoks. Siandien eisiu ziuret gal rasiu taip kur pirkt ta masinele bet paciupinet kaip atrodo.

4u.gif tai va maniskei masinelei luzo spyruokle doh.gif , garantijos nera, tai bandys MB taisyt, ech neilgai tepasidziaugiau - 3 kartus buvo naudota .
Atsakyti
Už 3 kartus tešlos pakočiojimą 119 lt sakyčiau brangoka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif aš nusprendžiau kad pirksiu GEFU paprastą, be jokių ten ravioli priedų ir jeigu matysiu, kad be tų priedų neina gyvent, atskirai juos nusipirksiu. Ir gausis tik 13 lt permoka jeigu pirksiu atskirai, o jeigu nereikės tai būsiu sutaupiusi vietos virtuvėje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raminta1985 @ 2012 12 02, 16:53)
Už 3 kartus tešlos pakočiojimą 119 lt sakyčiau brangoka  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 



nu a grAžu tyčiotis taip iš svetimo nelaimės... unsure.gif kam taip už pilvo susiėmus juoktis? ax.gif

dar vienas atrastas mašynkos pritaikymas - lavašas...

mergai mergaičiai, jei tik kas dar abejojat, neeabejokit..gėėėėėėėėėėėėris... (ties,a jei iki šiol valgyt negaminote, mašinėlė Jūs vargu bau ar pakeis.. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 12 02, 18:00)

dar vienas atrastas mašynkos pritaikymas  - lavašas...



pasidalinkit, kaip namie lavašo pasidaryti ax.gif
Atsakyti
Dariau šiandien raviolius su mėsa, ir neišėjo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2012 12 02, 20:53)
pasidalinkit, kaip namie lavašo pasidaryti ax.gif



Jei naudojiesi FB, tai ČIA

QUOTE(kovo @ 2012 12 02, 21:10)
Dariau šiandien raviolius su mėsa, ir neišėjo verysad.gif



aš vis tik pabijojau tų priedų masininkiniu...

laukiu per ebay nusipirkto tokio rankinio pagalbininko. labai tikiuos, kad bus kur kas patogesnis už rusiškas koldūnines:


user posted image

user posted image

Atsakyti
RA,tu lobis-as irgi visada girdejau,kad ner sansu issikept lavasa paciai doh.gif o dabar bandysiu tavaji recepta mirksiukas.gif o kiek tas ravioli priedas?
Atsakyti
naujas dafyga.apie 11 svaru..Bet aš ti, žinai, neišdidi, naudotą ėmau už 2 svarus... ax.gif nu da biški siuntimas.. realiai, manau, 30 lt neviršys...
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 12 03, 13:50)
naujas dafyga.apie 11 svaru..Bet aš ti, žinai, neišdidi, naudotą ėmau už 2 svarus...  ax.gif nu da biški siuntimas.. realiai, manau, 30 lt neviršys...

as irgi neisdidi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 12 03, 10:16)
Jei naudojiesi FB, tai ČIA


ačiū
Atsakyti
MAn labai užkliuvo ta mašinka už 45 lt iš eRbi Kaune. PAskambinau į ofisą sako kad eRbi tos parduotuvės nebeturi, bet ta parduotuvė Kuršių g. 1 PC Norfa yra ir su tom pačiom prekėm tik kiti savininkai. Gal kuri gyvenate netoli ir prie progos (kuo greičiau ax.gif biggrin.gif ) pro šalį eidamos paprašyti telefono numerio, skambinčiau, gal atsiųstų. Svajoju apie skruzdėlyną kalėdoms blush2.gif

Aš iš kito Lietuvos galo. Būtume su vaikais labai dėkingi 4u.gif
Atsakyti