Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

Na, va, Moters psaulyje nusipirkau Gefu mašinėlę iš Imperijos. Paprastą su vienu priedu makaronams pjaustyti (ta prasme, ne tą didelė rinkinį su ravioli priedu). Labai patenkinta. Su ta pigiąją už 60 Lt neaiškios firmos, kurią iš karto gražinau, nepalyginsi. Viską iškočioja, viską supjausto.

Tešlą dariau iš Divela miltų pusiau su karališkais (100 g miltų mišinio + 1 kiaušinis). Kadangi jau buvo vėlus vakaras, tešlą palikau per naktį suvyniotą į plėvelę ant stalo. Kitą dieną vyras darė makatronus ir sakė š...... išėjo, košė. Taigi dalį tešlos dar paliko šaldytuve. Kitą dieną grįžusi iš darbo nusprendžiau ir aš pažaisti. Na, ir iškočiojau ne iki 9 plonumo, o iki 7 plonumo tik. Supjausčiau platesnėm juosteklėm (taljatele, o ne spageti). Viriau 2 minutes ir gavosi..... tobuli makaronai. Netgi al dente, sakyčiau, nors sako, švieži al dente nebūna.

Padarėm išvadą, kad svarbu ir kočiojimo, pjaustymo storis bei ypač svarbu virimo laikas.
Atsakyti
NUSIPIRKUSIOMS MARCATO smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 11 21, 00:41)

as patenkinta ja ir uz tiek- mirksiukas.gif o kiek gyvenime uz viska permoki...jei imtum galvon-stoga nurautu g.gif
Atsakyti
Gonzikai, ten gi priedas mūsų mašynkom Canelioniams gamint... Dvejojau, dvejojau ir nenusipirkau...

Aš saviške Marcato laaaaaaaaaaaaaaaabai patenkinta. Kasdien. Šiandien skruzdėlynas, Vakar makaronai, aną dieną virtininiai, šeburėkai, vėl skruzdėlynas.. Net galvoju, kad jei taip kasdien, neverta jos pakuot .. Lai stovi kiur kaip arbatinis, naudojamas kasdien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 11 21, 22:31)
Gonzikai, ten gi priedas mūsų mašynkom Canelioniams gamint... Dvejojau, dvejojau ir nenusipirkau...

Aš saviške Marcato laaaaaaaaaaaaaaaabai patenkinta. Kasdien. Šiandien skruzdėlynas, Vakar makaronai, aną dieną virtininiai, šeburėkai, vėl skruzdėlynas.. Net galvoju, kad jei taip kasdien, neverta jos pakuot .. Lai stovi kiur kaip arbatinis, naudojamas kasdien smile.gif

Gal galite išduoti čeburėkų tešlos receptą 4u.gif , vieną kartą dariau, bet niekaip nėjo su mašinėle voluoti.
Atsakyti
Čeburėkus darau taip, kaip darydavo mano Mama - miltai, vanduo, druska. VISKAS. Jokių ten varškių ar kitokio briedo smile.gif Tešla kietoka, kietesnė, nei virtinių. Kočiojma kuo ploniau.
Faršas - aviena būt idealu, obettačiau naudoju riebią kiaulieną su nemažai svogūno + druska+ pipirai ir vos vandenuko (gražiaai išpučia gaminį).
Virt aliejuje.. tokia tešla būna plona išsipučia burbulais..galiukai traškūūūūsss...merki į grietinę ir kandiiiii..


jergutėliau, rašau, turėčiau faršo, eičiau gamint tuoj pat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 11 21, 23:46)
Čeburėkus darau taip, kaip darydavo mano Mama - miltai, vanduo, druska. VISKAS. Jokių ten varškių ar kitokio briedo smile.gif Tešla kietoka, kietesnė, nei virtinių. Kočiojma kuo ploniau.
Faršas  - aviena būt idealu, obettačiau naudoju riebią kiaulieną su nemažai svogūno + druska+ pipirai ir vos vandenuko (gražiaai išpučia gaminį).
Virt aliejuje.. tokia tešla būna plona išsipučia burbulais..galiukai traškūūūūsss...merki į grietinę ir kandiiiii..
jergutėliau, rašau, turėčiau faršo, eičiau gamint tuoj pat biggrin.gif

sele nutyyyso doh.gif praeita savaite ieskojau recepto ceb.-nusibodo varskiniai schmoll.gif -norejau tikru rolleyes.gif skanubandziau pagal si recepta,bet masiniukas man sia tesla draske verysad.gif bandysiu daryt pagal tavo recepta mirksiukas.gif
Atsakyti
Nuo šiol mano picos bus siauros ir ilgos biggrin.gif
Mašynka picos tešlą kočioja tobulai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 11 22, 20:35)
Nuo šiol mano picos bus siauros ir ilgos biggrin.gif
Mašynka picos tešlą kočioja tobulai biggrin.gif

TAI PLONAPADE KEPI? g.gif MANISKIAMS LABIAU STORAPADE PATINKA verysad.gif
Atsakyti
Joooooooooooooooooo..maniškė turi būt plona, traškanti...

Va, manoji mums tobuloji
Nu tik dabar ana bus kitos formos biggrin.gif


Tai Tu šytą.... daryk ant 9 lygio.. bus storesnė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 11 22, 20:46)
Joooooooooooooooooo..maniškė turi būt plona, traškanti...

Va, manoji mums tobuloji
Nu tik dabar ana bus kitos formos biggrin.gif
Tai Tu šytą.... daryk ant 9 lygio.. bus storesnė biggrin.gif

BAIS NUODEMINGA TAVO NUORODA mirksiukas.gif PALANDZIOJAU PLACIAU doh.gif O MANO MASES INDEKSAS VIRSIJA30 verysad.gif O PAS TAVE TIEK PAGUNDU- angel_sadangel.gif TIKIUOS JOMIS GREITU LAIKU SUSIVILIOSIU cool.gif
Atsakyti
apie savo kmi patylesiu, manau nunesčiau Tave kaip pūkelį, tad junkis drąsiai biggrin.gif
Atsakyti