Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

QUOTE(Tomawru @ 2012 11 08, 11:50)
gal kuri bandet stai toki, atrodo kaina visai nieko?

http://rotonero.lt/?...minimo-masinele

Aš vakar pasiskaičius gerus atsiliepimus apie šią mašinėlę, vakare nusipirkau, dabar laukiu kol atsiūs. smile.gif
Atsakyti
o kiek siuntimas kainavo? dar plius 10 lt
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2012 11 08, 14:44)
o kiek siuntimas kainavo? dar plius 10 lt

Taip, išviso mokėjau 119lt.Dar prašiau nuolaidų, bet parašė kad jau yra padarytos nuolaidos.
Atsakyti
o as tai nesulauku is ju atsakymo kokius makaronus daro? gal jus issiaiskinot?labai noreejau isisgyt ant savaitgalio bet matyt nebeteks g.gif kadangi esu Vilniete, tai parase, kad galima ir vietoj pasimti, bet kokiu adresu taip pat neparase, na lauksiu gal ryt brukstels
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 11 08, 12:12)
tai nuo kada soft patapo kieta?  g.gif

mane padarė ar aš kažko nesuprantu?...  g.gif


Man irgi taip buvo viena syki Vilniaus Buon Giorno. Is pradziu maniau, kad isdure ir mane (nes su vaiku buvau, tai skubejau ir tik pasakiau, ko noriu, nejau rinktis pati: pasitikejau tuo, ka atnese), bet paskui supratau, kad mergaite tikrai nuosirdziai siule ir neturejo ketinimu apgauti. Tiesiog ji pati nezinojo, ka parduoda.
Siaip kainuoa 12 lt tie tikri kietagrudziu kvieciu miltai (Di Grano Duro), o visi kiti, kur a la subalansuoti konkreciai, pvz., makaronu gamybai ar bandeliu gamybai, jie nera sitie, kuriu mums reikia.
Taip ir cia raso "Di Grano Tenero": galvociau, kad cia kokia kita rusis...
Tikrai buvo mano tikrieji Grano Duro balti, smulkus, jokiu manu kruopu neprimine schmoll.gif Ir tesla buvo tobula is pirmo bandymo thumbup.gif
Zodziu, pats turi zinoti, ka nori pirkti: negali pasitiketi pardavejais - jie tiesiog nezino doh.gif
Atsakyti
QUOTE(claries @ 2012 11 08, 21:41)
Man irgi taip buvo viena syki Vilniaus Buon Giorno. Is pradziu maniau, kad isdure ir mane (nes su vaiku buvau, tai skubejau ir tik pasakiau, ko noriu, nejau rinktis pati: pasitikejau tuo, ka atnese), bet paskui supratau, kad mergaite tikrai nuosirdziai siule ir neturejo ketinimu apgauti. Tiesiog ji pati nezinojo, ka parduoda.
Siaip kainuoa 12 lt tie tikri kietagrudziu kvieciu miltai (Di Grano Duro), o visi kiti, kur a la subalansuoti konkreciai, pvz., makaronu gamybai ar bandeliu gamybai, jie nera sitie, kuriu mums reikia.
Taip ir cia raso "Di Grano Tenero": galvociau, kad cia kokia kita rusis...
Tikrai buvo mano tikrieji Grano Duro balti, smulkus, jokiu manu kruopu neprimine  schmoll.gif Ir tesla buvo tobula is pirmo bandymo  thumbup.gif
Zodziu, pats turi zinoti, ka nori pirkti: negali pasitiketi pardavejais - jie tiesiog nezino  doh.gif


Pala, kietagtudziai kainuoja 12 lt/kg? doh.gif Dar viena priežastis emigruot doh.gif
Aš už tuos suplojau 6 lt/kg ir inksčiau.. Na, ja, kaip ti neikši, jei jie Maximoj kelis kart pigiau..
Bet 12 lt....

Viriau vakar makaronus iš savo SOFT, skanuuuuuuuuuuu... tai jetus, kokio skonio avie būtų po 12 lt/kg? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 11 09, 10:07)
Pala, kietagtudziai kainuoja 12 lt/kg?  doh.gif Dar viena priežastis emigruot  doh.gif
Aš už tuos suplojau 6 lt/kg ir inksčiau.. Na, ja, kaip ti neikši, jei jie Maximoj kelis kart pigiau..
Bet 12 lt....

Viriau vakar makaronus iš savo SOFT, skanuuuuuuuuuuu... tai jetus, kokio skonio avie būtų po 12 lt/kg? lotuliukas.gif


Gourmet Delicafe Didžiosios g. pradžioj kietagrūdžių kviečių miltus esu pirkus už 7 Lt/kg.
Atsakyti
QUOTE(Elenora @ 2012 11 09, 10:40)
Gourmet Delicafe Didžiosios g. pradžioj kietagrūdžių kviečių miltus esu pirkus už 7 Lt/kg.


Taip taip, tik, kai pagal sia reklama nuejau ten specialiai prisiruosus, tai informavo, kad nebeturi ir nebeuzsakines tu miltu, nes "niekas neperka" g.gif
Tai, gerai, kad bent Gourmet radau, nes buvau labai nusivylusi, kad sukoriau toki kelia ir negavau ten, kur tikejausi rasti...
Atsakyti
na vakar po skambuciu, po laisku epastu ir fb gavau atsakyma LABAI mandagų, kad oj, atsiprasome doh.gif
na.. as ti manau, kad tai nebuvo klaida... ax.gif T.y. jokiu būdu nekaltinu pardavėjos.. jai ti atveze kaip kietuosius..ji neprivalo visom pasaulio kalbom kalbet...

Bet, žinot, net Maxima už tokius OJ pasiūlo dešimties litų čekį lotuliukas.gif O čia net klausimo nekilo - kaip jie galėtų man padėt įveikti sukeltą stresą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 10 21, 22:21)
Maximose (ypac mazose) yra DIVELLOS miltu
http://www.divella.i...oduro_500gr.jpg

Bandziau daryti makaronus, tai kazkaip sunkiai labai - arba perilsinau, arba per daug dregmes gavosi, lyginant su paprastais...
Bet uztat sumaisius su paprastais picos tesla gavosi fantastiska! thumbup.gif

as situos pacius MAXIMOJ pirkau-bet ju kaina nesigauna 12lt-bandysiu siandien daryt rolleyes.gif
Atsakyti
gal jau gavote masinele, as su jais susisiekiau tai jie man zdejo pristayt masinele Vilniuje, bet labai jau jie keistai bendrauja, kazkokie uzsislaptine, nenori adreso pasakyti it pan.

QUOTE(kovo @ 2012 11 08, 16:36)
Taip, išviso mokėjau 119lt.Dar prašiau nuolaidų, bet parašė kad jau yra padarytos nuolaidos.

Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2012 11 09, 14:27)
gal jau gavote masinele, as su jais susisiekiau tai jie man zdejo pristayt masinele Vilniuje, bet labai jau jie keistai bendrauja, kazkokie uzsislaptine, nenori adreso pasakyti it pan.

Įdomu kaip ši mašinėlė,gal kai gausite galit parašyt, ankstesni atsiliepimai iš šio psl., tai kiek rašo apie bergner o čia kaiserhoff, įdomu kuo skiriasi g.gif , gal šią kas turit

gal jie sėdi kokiam sandėlį arba bute, na internetinė prekyba tuo ir faina verslininkams,kad nebūtina ofiso turėt wub.gif
Atsakyti