Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

Eik Tu..aš tokia vėlyva pirmakartė . user posted image

Vnž jei iš Vilniaus atveš į maniškės vietą nors kiek geresnę už antrą čiupytą, imu user posted image
Atsakyti
Mergytės, vakar pasiėmiau trečiąją Marcato. Tikrai ne ideali, tarpai tarp volų nėra vienodi, bet geriausia iš trijų čiupinėtų. Namo parlėkėm tik apie puse dešimtos vakare, o jau prieš dešimt krimtom čeburėkiukus... Neįtikėtina.. bigsmile.gif Tooooooookio plonumo tešla be jokių pastangų bigsmile.gif Šiandien gaminsiu makaronus (bėgu ieškoti recepto, kietųjų kv miltai iš Kauno pargabenti).. ir neužilgo tikrai bus kepamas skruzdėlynas..
KAIP AŠ BE JOS GYVENAU IKI DABAR? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 11 08, 10:56)
Mergytės, vakar pasiėmiau trečiąją Marcato.
...KAIP AŠ BE JOS GYVENAU IKI DABAR?  doh.gif

Na ir atkaklumas biggrin.gif Turbūt tikrai labai jau reikėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 11 08, 10:56)
Mergytės, vakar pasiėmiau trečiąją Marcato. Tikrai ne ideali, tarpai tarp volų nėra vienodi, bet geriausia iš trijų čiupinėtų. Namo parlėkėm tik apie puse dešimtos vakare, o jau prieš dešimt krimtom čeburėkiukus... Neįtikėtina.. bigsmile.gif  Tooooooookio plonumo tešla be jokių pastangų  bigsmile.gif Šiandien gaminsiu makaronus (bėgu ieškoti recepto, kietųjų kv miltai iš Kauno pargabenti).. ir neužilgo tikrai bus kepamas skruzdėlynas..
KAIP AŠ BE JOS GYVENAU IKI DABAR?  doh.gif

as vakar vyniotiniui tesla su ja dariau wub.gif isimylejau as ja wub.gif ax.gif nuspirkau Maximoj tu kietuju kvieciu miltu-niekad ju nenaudojau,jie turi tokie kai manu kruopos but? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2012 11 08, 11:34)
as vakar vyniotiniui tesla su ja dariau wub.gif isimylejau as ja wub.gif  ax.gif nuspirkau Maximoj tu kietuju kvieciu miltu-niekad ju nenaudojau,jie turi tokie kai manu kruopos but? g.gif


nu ti kad manieji is kauno italiskos krautuveles ne kaip manu kruopos.. g.gif Bet man kyla įtarimas dėl jų kietumo. Kas žinote, kaip tie kietieji žymimi?

(koki vyniotini? bigsmile.gif )


Lugne.. nu kaip.. žinai kaip visom būna - visko prisireikia dabar ir mirtinai..biggrin.gif
Atsakyti
gal kuri bandet stai toki, atrodo kaina visai nieko?
user posted image
http://rotonero.lt/?...minimo-masinele
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2012 11 08, 12:50)
gal kuri bandet stai toki, atrodo kaina visai nieko?

http://rotonero.lt/?...minimo-masinele



Pakomentuokit...paskaicius tema irgi uzsimaniau sios masinkos biggrin.gif
Atsakyti
merginos, išsitraukiau savo kietuju kvieciu miltus is Buon Giorno Kaune...

user posted image

pirkau kaip kietųjų kviečių miltus po..6 lt/kg.

user posted image


Skaitau angliškai ant pakuotės:

user posted image


tai nuo kada soft patapo kieta? g.gif

mane padarė ar aš kažko nesuprantu?... g.gif
Atsakyti
ir dar as pagal aprasyma ir pacios masineles foto nelabai suprantu kokios formos makaronus gamina?? ar spagecius ar tuos storesnius??? ar kaip cia pas jas bunavientisa lakta kaip suprantu irgi iskocioja, na tarkim skruzdelynams??
http://rotonero.lt/?...minimo-masinele

• KaiserHoff makaronų gaminimo mašinėlė su priedais
• Medžiaga: chromas / geležis
• Spalva: Sidabrinė
• Rinkinį sudaro: makaronų gaminimo galvutė + ravioli (koldūnų) galvutė.
• Reguliuojamas minkymas
• Devyni storio nustatymai
• Nuimama rankenėlė su spaustuvu
• Kočiojamos tešlos plotis 14,5 cm

cia tie devyni storio nustatymai, tai teslos storumo kaip suprantu???
Atsakyti
Toma, del storio tai taip, laksto storis tai..
Atsakyti
QUOTE(Tomawru @ 2012 11 08, 12:39)
ir dar as pagal aprasyma ir pacios masineles foto nelabai suprantu kokios formos makaronus gamina?? ar spagecius ar tuos storesnius???


Kiek matau is foto, tai kocioja vientisa tešlą lazanijai, spageciams ir platesniems makaronams juostelemis (neatsimenu tikslaus pavazinimo). O kaip šitos firmos mašinėlės ar geros tai ir man smalsu
Atsakyti
jo ir man smalsu kaip jos, uzknietejo ant savaitgalio isigyti 4u.gif biggrin.gif uzklausiau pas pardaveja kokios rusies gamina makaronus, laukiu atsakymo ax.gif ax.gif
Atsakyti