Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

ir aš atbėgau žiūrėt, ar kas jau pasiėmė. vakar buvau kelionėj, šiandien nežinau ar surinksiu save iki punkto.. bet jau ryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyttt.....
Atsakyti
pagal Muka iseina,kad neisdure bigsmile.gif -as dar negavau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2012 10 25, 13:50)
pagal Muka iseina,kad neisdure bigsmile.gif  -as dar negavau verysad.gif

Na kad firma tai tikrai ta ir made in Italy raso ax.gif o kaip pradesiu gaminti pamatysiu visus pliusus ir minusus, bet idomu o ravioli prieda kur ji ten prilipdyt butu galima g.gif
Atsakyti
parsinešiau smile.gif Mašinėlė tokia: Marcato Ampia 150

nu ką, keist nešiu tikrai smile.gif) jei negausiu kokybiškos, atsiimsiu pinigus. Žinau, kad nebrangu sąlyginai, bet...

pirma, pagal spauos ir plastmasės spalvas toks įspūdis, kad jos mažiausiai 20 m pragulėjusios kur nors sandėlyje. Niekis smile.gif

Antra, jos tikrai naudotos. daigiau smulkiai neapžiūrinėjau, bet dvi vietos va:

user posted image

user posted image

tai irgi niekis, nes už tokią kainą aš sutikčiau turėti kokybišką naudotą mašinėlę.

Didžiausias man pasirodęs trūkumas - nelygus tarpai tarp volų:

user posted image

Čia jau man niekaip nepraeina.


Tiesa, atsiimant mašinėlę man buvo pasakyta, kad turiu 7 dienas apsigalvoti ir jei man ji nepatiks, pinigus gražins. Su sąlyga, kadd mašinėlė nebuvo naudota smile.gif)))
Nu labas, sakau, tai kaip aš ją išbandysiu? lotuliukas.gif

Parsinešus iškart išpakavau, pamačius aiškius trūkumus paskambinau į atsiėmimo punktą, tai tikrai maloniai pasakė - atneškit, užsakysiu kitą smile.gif

Va tokia va mano istorija su tikrom Marcato. Vis tik mažai kainai priežastis yra. mažu tai kokia brokuota serija smile.gif))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra: 26 spalio 2012 - 12:49
QUOTE(Muka @ 2012 10 25, 13:58)
Na kad firma tai tikrai ta ir made in Italy raso  ax.gif o kaip pradesiu gaminti pamatysiu visus pliusus ir minusus, bet idomu o ravioli prieda kur ji ten prilipdyt butu galima  g.gif


PASAKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK:)))


Aš nulėkiau saviškę pakeist, bet kai pamačiau kitą, tai doh.gif doh.gif doh.gif dar blogiau... net sulankstyta doh.gif Na, laukiu trečios... o šventas naivume... lotuliukas.gif

manau surinko broką ir atvežė Lietuvon...
Atsakyti
sveikutes.na gavau ir as savo 'marcato' 4u.gif Ra,ir mano masinka miltu macius g.gif tarpas tarp volu tikrai nelygus ir pas man g.gif siandien ja isbandysiu,ispudzius gal 5adieni parasysiu,ar vakare,jei turesiu noro prie PCsedet mirksiukas.gif
Atsakyti
Gonzikas sutinku su jumis, jei naudota už tokią kainą, tai galima užsimerkt ant to, bet jei kreivos, tai tikrai nelabai, matyt kaip sakot brokuotų gavo ir prastūmė biggrin.gif
Atsakyti
tai va ,mamkos,mano ispudziai apie 'marcato':kadangi kitokiu nebandziau,tai man ji thumbup.gif iskepiau skruzdelyna,tesla gavos idealiai plona thumbup.gif kadangi atsbodo zaist,is likusios teslos priviriau cebureku-variau tesla 6dydziu.kaip visada gaminimui naudojau speltos miltus,ir gavos liux.mamkos,paaiskinkit man durnai,kodel teslon druskos det negalima,ar masinkai kenkia,ar taip del ko g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GONZIKAS117: 31 spalio 2012 - 18:32
Nežinau kodėl negalima, aš dėjau, juk tik žiupsnelį beriu, ne puse kg biggrin.gif o ir smulkią naudoju.

O kiek tų padėčių pas marcato yra?
P.S. NEPAMIRŠKITE, KAD PLAUTI NEGALIMA!
Atsakyti
GONZIKAI, tai ka, bliamba, be reikalo atidaviau? g.gif
Kiek mačiau, tarpas tarp volų išsitiesina ties 3 ar 4 storiu...

Sense, jei neklystu, 9 padėtys...
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2012 10 31, 22:03)
Nežinau kodėl negalima, aš dėjau, juk tik žiupsnelį beriu, ne puse kg  biggrin.gif  o ir smulkią naudoju.

O kiek tų padėčių pas marcato yra?
P.S. NEPAMIRŠKITE, KAD PLAUTI NEGALIMA!

padetys tikrai 9,bet as sustojau ties 3-as taip plonai neiskociodavau g.gif blem,kad receptuos raso,kad nedet druskos,tai ir paklausiau ax.gif o del plovimo,tai sunaikinus 1kg teslos,masinka atrodo kaip nauja-su sepeteliu yik miltus nuvaliau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 11 01, 21:24)
GONZIKAI, tai ka, bliamba, be reikalo atidaviau?  g.gif
Kiek mačiau, tarpas tarp volų išsitiesina ties 3 ar 4 storiu...

Sense, jei neklystu, 9 padėtys...

Ra,jei tu bandzius kita masinka ,tu gali lyginti ,kokybiska ji ar ne mirksiukas.gif o man ji pirma ,tad neturiu su kuo lyginti ax.gif bet dirbti man su situo zaisliuku patiko-manau,kad atidirbs jis tuos 70litu,ir dar uzdirbs daugiau thumbup.gif
Atsakyti