Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

QUOTE(GONZIKAS117 @ 2012 10 18, 13:42)
tai gali isdurt?velnias,net nepasiguglinus griebiau doh.gif paskaiciau,kad firma-gamintoja rimta g.gif  unsure.gif

Na nebutinai, gal viskas bus gerai g.gif Tik siaip man pasirode itartina, kad geros firmos daikta pardavineja neaisku kas...
Kai gausit preke, parasykit kaip sekes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lugne @ 2012 10 18, 13:58)
Na nebutinai, gal viskas bus gerai  g.gif Tik siaip man pasirode itartina, kad geros firmos daikta pardavineja neaisku kas...
Kai gausit preke, parasykit kaip sekes mirksiukas.gif

gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2012 10 18, 14:01)



jooo ir as skaiciau apie ta firma info jokios, bet tikiuosi kad gal neidurs g.gif Man itarima sukele kad neraso kas gamintojas g.gif na bet kuponas jau nupirktas o paskui viliuos bus galima grazinti preke per 14 dienu ax.gif
Atsakyti
Na neturėtų išdurt, bet.. dėl šios info kyla įtarimų smile.gif
LR VMI PVM mokėtojų informacija:
Įregistravimas: LT100005961312 2012-07-01
nors iš kitos pusės tai tik įsiregistravo kai sumanė tuose grupiniuose parduoti.
http://www.cr.lt/imones/Uab-Baltsera/noriu/kontaktai/info/431971/
http://www.zinau.lt/imone/uab-baltsera/darbuotojai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 18 spalio 2012 - 13:33
QUOTE(Muka @ 2012 10 18, 14:25)
jooo ir as skaiciau apie ta firma info jokios, bet tikiuosi kad gal neidurs  g.gif Man itarima sukele kad neraso kas gamintojas  g.gif na bet kuponas jau nupirktas o paskui viliuos bus galima grazinti preke per 14 dienu  ax.gif

sutinku su Jumis drinks_cheers.gif -matysiu,kad s...,siusiu atgal verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2012 10 18, 12:42)
tai gali isdurt?velnias,net nepasiguglinus griebiau doh.gif paskaiciau,kad firma-gamintoja rimta g.gif  :unsure

Aš ilgai ieškojau MARCATO arba IMPERIA. Tiek viena, tiek kita - brangokos. Todėl praeitą savaitę tiesiog smalsumo vedina pasiteiravau ar neturi Zwilling Stalas ir virtuvė kokios akcijos mašinėlėms. Ir turėjo. Buvo likusios 3. Kaina - vietoje 249 Lt, kainavo "tik" 149 Lt. Ir tai sakė, kad čia jau praktiškai už savikainą atiduoda. tad kai pamačiau MARCATO po 69 Lt nu niekaip negalėjau patikėt. Amazon.com ar ebay.com už tiek nenupirksi... man kažkuo neaiškiu čia kvepia. na, o savaitgalį išbandysiu saviškę wink.gif
Atsakyti
Jungiuos prie nepagailėjusių 69 litų .. laukiu kartu smile.gif

Keisčiausia, kad kupone "Marcato" nepaminėta ax.gif


Prasidėjo konvulsiškos kietųjų kviečių miltų paieškos doh.gif


Atsakyti
QUOTE(ra @ 2012 10 19, 20:43)
Jungiuos prie nepagailėjusių 69 litų ..  laukiu kartu smile.gif

Keisčiausia, kad kupone "Marcato" nepaminėta  ax.gif
Prasidėjo konvulsiškos kietųjų kviečių miltų paieškos  doh.gif




o nebuna kazi makaronu kabinimo masineliu?....butu einamas produktas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2012 10 20, 20:26)
o nebuna kazi makaronu kabinimo masineliu?....butu einamas produktas lotuliukas.gif


nenervyk smile.gif)))))))))))))) pati nervyjuos smile.gif
guodžiu save - mane juk gina kokios tai vartotojų teisės ar kas ti..smile.gif
(print screenai su siūlomos mšainėlės foto ir MARCATO vardu padaryti)
na o jei ką, tai...na ką.. ne karvę palaidot... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasco E-robot @ 2012 10 20, 20:26)
o nebuna kazi makaronu kabinimo masineliu?....butu einamas produktas lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jie skelbime trys kart paminėjo ir paryškino, kad neįmanona nepamatyt, jog tai marcato mašinėlė.
"Mes nekabiname tau makaronų, su šia MARCATO kompanijos makaronų mašinėle namų sąlygomis, paprastai ir patogiai pasigaminsi puikių, šviežių makaronų! "

Nepalikite to taip, nusikopinkite skelbimą, jei ateityje dingtų, turėsit įrodymą. Nors žiauriai sunku patikėt,kad už tokią kainą Marcato.
Atsakyti
nu ti sakau, kad print screenus padariau, smile.gif))

iki tos 24-os taip nedaug liko... a potam jau arba daug kas gailėsis, kad nesurizikavo arba juoksis iš tokių kaip aš lengvatikių smile.gif)) taip a taip po 24-os tema šurmuliuos smile.gif))
Atsakyti
Sveikos mergaites.Jei kam idomu gefu firmos makaronu gaminimo masinele Membershop.lt dabar 179 lt. (Gal kam si informacija pravers smile.gif )
Atsakyti