Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

Turim. Svarbiausia buvo vyrui ją nusipirkt. Padarė tris kart makaronus, va ir dulka dabar spintelėj... doh.gif o sakė: "gaminsiu, darysiu..." et.
Atsakyti
Sveikos, makaronų mylėtojos biggrin.gif

vaikai prašo naminių makaronų (darželyje pas sūnų buvo vienas tėtis atsinešęs makaronų mašinėlę, tai sūnui įspūdį paliko thumbup.gif ), žiūrinėju tas mašinėles (pačiai jau neaktualu šiuo laikotarpiu, tačiau ko nepadarysi dėl vaikų doh.gif )
Taigi, gal kuri yra labiau pažengusi ir pasakytų man, kuo skiriasi tos brangesnės (GEFU, MARCATO) nuo mažiau brangių (IMPERIA, KAISERHOFF) ar visai pigių (skelbiu .lt po 60 lt)? Pagrinde žais su ja vaikai (na, gamins, jei taip galima pasakyti, man prižiūrint), tai norėtųsi, kad būtų patvari ir saugi, žinoma.
Kita vertus, nesinori, kad ir sulūžtų po 2-3 bandymų, tad nusprendžiau pasiklausinėti, gal kas atsakytų, ar verta pirkti brangesnę (patvaresnė bus? ar nebūtinai?) ar visos jos yra identiškos ir skiriasi tik Gamintojas?
Dar aptikau, kad būna jų ne tik mechaninių, bet ir elektrinių - kas nors nuo to keičiasi? Kaip patogiau gamint?

Ačiū visoms atsakysiančioms 4u.gif
Atsakyti
Siandien nusipirkau mašinėlę thumbup.gif Esu be galo laiminga. Iš karto kočiojau tešlą virtinukams su mėlynėmis. PASAKA. Beje mano mašinėlė be ravioli, bet galima atsikai ta prieda įsigyti.Nors ir nera geriausios firmos, bet šiandien "dirbo" tikrai daug ir be jokių problemų Pirkau Baziliko parduotuveje Kaune, ten uždarymo proga iki šeštadienio viskam 50proc nuolaidą, tai sumokėjau 60 lt vietoje 119lt.
Atsakyti
QUOTE(claries @ 2012 07 10, 13:16)
Sveikos, makaronų mylėtojos  biggrin.gif

vaikai prašo naminių makaronų (darželyje pas sūnų buvo vienas tėtis atsinešęs makaronų mašinėlę, tai sūnui įspūdį paliko  thumbup.gif ), žiūrinėju tas mašinėles (pačiai jau neaktualu šiuo laikotarpiu, tačiau ko nepadarysi dėl vaikų  doh.gif )
Taigi, gal kuri yra labiau pažengusi  ir pasakytų man, kuo skiriasi tos brangesnės (GEFU, MARCATO) nuo mažiau brangių (IMPERIA, KAISERHOFF) ar visai pigių (skelbiu .lt po 60 lt)? Pagrinde žais su ja vaikai (na, gamins, jei taip galima pasakyti, man prižiūrint), tai norėtųsi, kad būtų patvari ir saugi, žinoma.
Kita vertus, nesinori, kad ir sulūžtų po 2-3 bandymų, tad nusprendžiau pasiklausinėti, gal kas atsakytų, ar verta pirkti brangesnę (patvaresnė bus? ar nebūtinai?) ar visos jos yra identiškos ir skiriasi tik Gamintojas?
Dar aptikau, kad būna jų ne tik mechaninių, bet ir elektrinių - kas nors nuo to keičiasi? Kaip patogiau gamint?

Ačiū visoms atsakysiančioms  4u.gif

Na, as naudoju Bergner firmos jau metus ir visai nesigailiu tokia pirkusi, o per visokius *infected* irgi maciau po 60Lt tai tokia pati kokybe kaip ir manosios, nors firmos is vis ten nera jokios smile.gif Geresniu firmu nesu bandziusi, todel pakomentuoti negaliu smile.gif
Atsakyti
Ir aš turiu Bergner. Dirba ji pas mane tikrai daug. Esu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2012 07 10, 21:12)
Siandien nusipirkau mašinėlę  thumbup.gif  Esu be galo laiminga. Iš karto kočiojau tešlą virtinukams su mėlynėmis. PASAKA. Beje mano mašinėlė be ravioli, bet galima atsikai ta prieda įsigyti.Nors ir nera geriausios firmos, bet šiandien "dirbo" tikrai daug ir be jokių problemų [SIZE=7] Pirkau Baziliko parduotuveje Kaune, ten uždarymo proga iki šeštadienio viskam 50proc nuolaidą, tai sumokėjau 60 lt vietoje 119lt.[SIZE=7]


Ir aš čia paskaičius nusipirkau ir jau šiandien grąžinau atgal. Ačiū dievui priėmė be problemų. Nežinau, kaip tos brangesnės, bet kaip atrodo pigi jau žinau (kažkas klausė kuo skiriais brangios, vidutinės ir pigios, ir man irgi toks klausimas buvo kilęs). Visų pirma labai sunkiai persistato rankenėlė reguliuojanti tešlos storį. Antrą ir labai svarbi detalė yra ta, kad tarpas tarp volų per visą ilgį gaunasi nevienodas. Tai ypač jaučiasi, kai nori plonai iškočioti. taigi kočiojant tešla šlaiužai į vieną pusę ir galų gale sustringa ties volo kraštu. Žodžiu, nė nesvajokit iškočioti tokią dailią juostą kaip video pamokėlėse rodo. Atitinkamai tešla susigarankščiuoja, gaunasi sukočiotos klostės, nevienodo storio lakštas. Toliau, kai bandai supjaustyti makaronus, nei plačių, nei siaurų juostelių neperpjauna ir gaunsi visos sulipę po dvi, tobiš dvigubo pločio makaronai. Žodžiu, dirbtų jinai gal ir ilgai ir daug, bet...... na, kad nekokybiškai dirba.... Na, ir trečia, gal mes labai jau dideli ponai, bet makaronai iš mūsų įprastinių kvietinių miltų, na, sakyčiau šiaip sau....

Žodžiu, pridaviau, labai džiaugiuosi. Ieškosiu brangesnės prie progos ir taip pat ieškosiu, kur galima nusipirkti kietųjų kviečių miltų.
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2012 07 15, 22:14)
Ir aš čia paskaičius nusipirkau ir jau šiandien grąžinau atgal. Ačiū dievui priėmė be problemų. Nežinau, kaip tos brangesnės, bet kaip atrodo pigi jau žinau (kažkas klausė kuo skiriais brangios, vidutinės ir pigios, ir man irgi toks klausimas buvo kilęs). Visų pirma labai sunkiai persistato rankenėlė reguliuojanti tešlos storį. Antrą  ir labai svarbi detalė yra ta, kad tarpas tarp volų per visą ilgį gaunasi nevienodas. Tai ypač jaučiasi, kai nori plonai iškočioti. taigi kočiojant tešla šlaiužai į vieną pusę ir galų gale sustringa ties volo kraštu. Žodžiu, nė nesvajokit iškočioti tokią dailią juostą kaip video pamokėlėse rodo. Atitinkamai tešla susigarankščiuoja, gaunasi sukočiotos klostės, nevienodo storio lakštas. Toliau, kai bandai supjaustyti makaronus, nei plačių, nei siaurų juostelių neperpjauna ir gaunsi visos sulipę po dvi, tobiš dvigubo pločio makaronai. Žodžiu, dirbtų jinai gal ir ilgai ir daug, bet...... na, kad nekokybiškai dirba....  Na, ir trečia, gal mes labai jau dideli ponai, bet makaronai iš mūsų įprastinių kvietinių miltų, na, sakyčiau šiaip sau....

Žodžiu, pridaviau, labai džiaugiuosi. Ieškosiu brangesnės prie progos ir taip pat ieškosiu, kur galima nusipirkti kietųjų kviečių miltų.

o tai kokia ir is kur pirkot? g.gif
Atsakyti
Taigi, ne veltui citatą įdėjau ir dar paryškinau raudonai. ax.gif
Kaune Baziliko parduotuvėj išpardavimas (sako užsidarys), viskam 50 proc. nuolaida. Aišku, paskutinėm dienom jau ne ką ten ir rasi. Imperia mašinėlės nebuvo. Buvo tik kokia tai ibisen ar kažkas panašaus. Internete net nenurodo firmos. Va tokia
http://www.bazilikas...573-1-4823.html

Atseit, jos kaina 119 Lt, su nuolaida nuprikom už 59,99 Lt. Bet neverta ji nė tų 60 Lt, jau nekalbant apie pradinę kainą. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2012 07 15, 22:14)
Na, ir trečia, gal mes labai jau dideli ponai, bet makaronai iš mūsų įprastinių kvietinių miltų, na, sakyčiau šiaip sau....

Žodžiu, pridaviau, labai džiaugiuosi. Ieškosiu brangesnės prie progos ir taip pat ieškosiu, kur galima nusipirkti kietųjų kviečių miltų.


Temoje kazkada viena mama buvo rasiusi, kad kietagrudziu kvieciu miltu pirko GOURMET DELICAFE Didziojoje g. Deja, 5dieni ten lankiausi ir pardaveja sake, kad nebeturi ir nebetures: neapsimoka uzsivezt.
Taciau radau tu miltu visai salia - Vokieciu g. 20 italiskoje krautuveleje: sake, kad tikrai tures ir ateity - nera ko pergyventi (bet uzsipirkau du kg is karto - maza ka lotuliukas.gif po 7,5 lt/kg).
Turetu buti ir kur nors dar mieste (maciau DOMUS GALERIJOS 2 a. yra isikurusi irgi Gourmet krautuvele kazkokia): tiesiog nebeieskojau toliau, kai pavyko rasti jau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astuliux: 16 liepos 2012 - 12:50
QUOTE(Kita mama @ 2012 07 16, 09:28)
Taigi, ne veltui citatą įdėjau ir dar paryškinau raudonai.  ax.gif


Nu blondine ka daryt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O! Buon Giorno krautuvėlė Kaune yra biggrin.gif . Ir Taverna... ir Trattoria... Jeigu jie prekiauja, tai nebus problemų mirksiukas.gif

Šiandien Mole Imperia parduotuvėje apžiūrėjau Gefo makaronų mašinką. Nu, kur kas rimtesnis daikčiukas. Kaina 189 lt tik su tuo įprastiniu priedu. Yra ir komplektas su daugiau priedų, tai tas jau virš 300 Lt. Bet kiek čia skaičiau atsiliepimų, rašot, kad ravioli priedas nevertas dėmesio daiktas. Bet ten dar buvo ir spageti priedas. Man tai jis būtų naudingas.... bet ten kartu su lasanetėm sukomponuota...
Žodžiu, kol kas nepirkau, dar pasidairysiu. Įdomu būtų dar vienos kitos firmos pamatyti.
Atsakyti

Labai dziaugiuosi, kad nepagailejau pinigu ir nusipirkau "imperia" firmos masinele thumbup.gif Tesla kocioja super! makaronus peiliukai nupjauna irgi labai gerai! Tik labai gaila,kad su lietuviskais miltais makaronai neskanus gaunasi doh.gif Tai tenka pirkti italiskus, o jie rupuziokai brangus doh.gif
Atsakyti