Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

o gal kas uzmatete su nuolaida kur galima butu nusipirkti? As ta bohemijoje nespejau isigyti sad.gif
Atsakyti
Kartais matau tikrai pigiu masineliu per visokias beta.lt ir kitas svetaines smile.gif
O as pagaliau nusipirkau kietuju kvieicu miltu ir gaminau tikrus italiskus makaronus ax.gif Skirtumas man tik tas, kad tesla gauansi zymiai kietesne, labiau makaronine ir isvire makaronai gali sugerti zymiai daugiau dregmes (padazo ) smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau vakar bazilike masinele su ravioliu priedu. Nieko nepavyko vakar biggrin.gif. Apie koldunus is vis tyliu, ten nebent ne su mesa daryt. Kieta tik ziauriai tesla kocioja, tai irgi minusas. makaronai gavos Š..., nu bet dar bandysiu su kiausiniu tesla daryt ir storesnius makaronus, gal nesusileis taip. Skryliam kokiem tai tobula masinele, na bet gaila del skruliu tiek pinigu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 08 birželio 2012 - 11:54
Čia tik mano nuomonė, bet makaronų gamybos mašinėlė - vienas iš nereikalingiausių prietaisų namie, užimančių vietą. Na, nebent kas antrą dieną makaronus gaminat, tai palengvinimas (visad gaminat, o ne galvojat: nusipirksiu tai gaminsiu! Nieko panašaus. Mėnesį, du, pusmetį, gal metus gaminsit, o vėliau - nukišit ir bėgsit į PC nusipirkt mirksiukas.gif ). Antraip - tik griozdas (čia kai mes gal kokius 5 kart per metus makaronus valgom...)
Tiesa, ne vien tik mano tokia nuomonė, kažkokiam žurnale, berods, "Mano namai", taip pat buvo nereikalingiausių prietaisų sąrašas, ir makaronų mašinėlė - ne paskutinėj vietoj bigsmile.gif
Atsakyti
Na as tai tikrai naudociau, jei tai butu toks geras daiktas kaip atrdodo is pirmo zvilgsnio, iseitu normaliai koldunus daryt, visokia tesla kociotu ir makaronai nesuteztu virdami. Na mesos koldunu manau tikrai neiseis, o su kitku zesim, gal tik igudziu daugiau reik. Ceburekam tesla jauciu be sansu iskociot, jei ji varskine, ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 08 birželio 2012 - 14:35
QUOTE(pašnekutė @ 2012 06 08, 14:15)
Čia tik mano nuomonė, bet makaronų gamybos mašinėlė - vienas iš nereikalingiausių prietaisų namie, užimančių vietą. Na, nebent kas antrą dieną makaronus gaminat, tai palengvinimas (visad gaminat, o ne galvojat: nusipirksiu tai gaminsiu! Nieko panašaus. Mėnesį, du, pusmetį, gal metus gaminsit, o vėliau - nukišit ir bėgsit į PC nusipirkt  mirksiukas.gif ). Antraip - tik griozdas (čia kai mes gal kokius 5 kart per metus makaronus valgom...)
Tiesa, ne vien tik mano tokia nuomonė, kažkokiam žurnale, berods, "Mano namai", taip pat buvo nereikalingiausių prietaisų sąrašas, ir makaronų mašinėlė - ne paskutinėj vietoj  bigsmile.gif

Visiskai nesutinku schmoll.gif Maniske makaronu masinele dirba jei ne kasdien, tai aks antra diena smile.gif Megstam makaronus, juo labiau, dbr gaunu sveiku kietuju kvieciu miltu, todel valgom juos gan daznai. Bet juk ne tik makaronams jos gaminti skirtos, tesla kocioju bet kam: ir skryliukams, ir koldunams, ir skruzdelynams, ir viskam, kam tik sugalvoju smile.gif Tikras geris, atsidziaugti negaliu jau beveik metus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vicious_L @ 2012 06 08, 14:34)
Na as tai tikrai naudociau, jei tai butu toks geras daiktas kaip atrdodo is pirmo zvilgsnio, iseitu normaliai koldunus daryt, visokia tesla kociotu ir makaronai nesuteztu virdami. Na mesos koldunu manau tikrai neiseis, o su kitku zesim, gal tik igudziu daugiau reik.  Ceburekam tesla jauciu be sansu iskociot, jei ji varskine, ane?

Masinele nekalta, jei tesla bloga biggrin.gif Makaronai buna namie gaminti nepalyginamai skanesni uz pirktinius ir niekad nesutezta, koldunai irgi smile.gif Visad makaronam darau tesla:1 kiausinis ir 100 g. miltu. Kuo kietesne tesla, tuo geriau, gaunasi superiniai thumbup.gif O koldunams kiausinius keiciu tieisog vandeniu irgi viskas puikiai gauansi, tik reikia butinai tesla palaikyt valandike saldytuve, tada nebereiks net miltu prideti papildomai kociojant smile.gif Varskines teslos nekocioju ceburekams, nes ji man gaunasi minksta ir per slapia.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 06 08, 14:34)
Na as tai tikrai naudociau, jei tai butu toks geras daiktas kaip atrdodo is pirmo zvilgsnio, iseitu normaliai koldunus daryt, visokia tesla kociotu ir makaronai nesuteztu virdami. Na mesos koldunu manau tikrai neiseis,


g.gif ir makaronai nesutęžta, ir koldūnai su mėsa pasidaro...
Atsakyti
QUOTE(san @ 2012 06 08, 18:35)
g.gif ir makaronai nesutęžta, ir koldūnai su mėsa pasidaro...

drinks_cheers.gif pritariu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2012 06 08, 18:34)
Visiskai nesutinku schmoll.gif  Maniske makaronu masinele dirba jei ne kasdien, tai aks antra diena smile.gif Megstam makaronus, juo labiau, dbr gaunu sveiku kietuju kvieciu miltu, todel valgom juos gan daznai. Bet juk ne tik makaronams jos gaminti skirtos, tesla kocioju bet kam: ir skryliukams, ir koldunams, ir skruzdelynams, ir viskam, kam tik sugalvoju smile.gif Tikras geris, atsidziaugti negaliu jau beveik metus smile.gif
Papildyta:



Tą ir sakiau - jei dažnai naudojat, tai verta.
Bet ne visos šeimos kas antrą dieną makaronais minta rolleyes.gif
Paskui prisiperka visokių mašinkų ir keikia... biggrin.gif
Atsakyti
Na vakar jau viskas gavosi, pasidariau labai kieta tesla su kiausiniais, tik gal jau per kieta, nes bijojau kad masinele nesuluztu, kaip sunku kociot buvo. Gavosi labai gerai ir makaronai, ir koldunai (dejau ne kiauliena, o vistiena ir soja), ir skryliai. be kaip jum gaunas koldunai su mesa, jei tarkim su kiauliena, juk jei mesos gabaliukas patenka tarp dvieju koldunu, tai nebesulimpa ir nepersipjauna graziai
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 06 08, 14:15)
Čia tik mano nuomonė, bet makaronų gamybos mašinėlė - vienas iš nereikalingiausių prietaisų namie, užimančių vietą.

Čia jau nuo šeimininkės priklauso.

QUOTE(Vicious_L @ 2012 06 08, 14:34)
Na as tai tikrai naudociau, jei tai butu toks geras daiktas kaip atrdodo is pirmo zvilgsnio, iseitu normaliai koldunus daryt, visokia tesla kociotu ir makaronai nesuteztu virdami. Na mesos koldunu manau tikrai neiseis, o su kitku zesim, gal tik igudziu daugiau reik.  Ceburekam tesla jauciu be sansu iskociot, jei ji varskine, ane?

Viskas puikiai kočiojasi. Anksčiau daug mažiau lepinau vyrą šiais gaminiais. Dabar negaliu atsidžiaugt. Jau metai ji pas mane rakandas Nr.2. Pirmoj vietoj vis dar virtuvinis kombainas, su kuriu ir tešlą koldūnams minkau.
Čeburekam darau plikytą tešlą be varškės, tai labai jau skaniai gaunasi. Ir kočiojasi puikiai.

QUOTE(pašnekutė @ 2012 06 09, 06:55)
Tą ir sakiau - jei dažnai naudojat, tai verta.
Bet ne visos šeimos kas antrą dieną makaronais minta  rolleyes.gif
Paskui prisiperka visokių mašinkų ir keikia...  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 06 09, 06:55)
Tą ir sakiau - jei dažnai naudojat, tai verta.
Bet ne visos šeimos kas antrą dieną makaronais minta  rolleyes.gif
Paskui prisiperka visokių mašinkų ir keikia...  biggrin.gif

Kas antra diena makaronu masinele naudoti, tai toli grazu nereiskia kas antra diena makaronus valgyti biggrin.gif Ji juk ne tik makaronsu gamina biggrin.gif

QUOTE(Vicious_L @ 2012 06 09, 09:32)
Na vakar jau viskas gavosi, pasidariau labai kieta tesla su kiausiniais, tik gal jau per kieta, nes bijojau kad masinele nesuluztu, kaip sunku kociot buvo. Gavosi labai gerai ir makaronai, ir koldunai (dejau ne kiauliena, o vistiena ir soja), ir skryliai. be kaip jum gaunas koldunai su mesa, jei tarkim su kiauliena, juk jei mesos gabaliukas patenka tarp dvieju koldunu, tai nebesulimpa ir nepersipjauna graziai

Na va, super, kad pagaliau ir Jums gavosi smile.gif O ravioliu as negaminu su antgaliu, nes irgi man jie nesigauna...
Atsakyti