Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

Aš tai ilgai svarsčiau ir nusprendžiau pirkti be raviolių priedo. Turiu koldūnų formą, tai pagalvojau, kad neverta papildomai vietą užkraut, ypač žinant, kad nedažnai naudosiu.


QUOTE(Vicious_L @ 2012 02 11, 21:21)
As ir uzsimaniau sio aparaciuko. Tik nezinau labiau apsimoka su ravioli priedu pirkti ar be. Ziuriu visos nori ravioli bet niekas negamina. As siaip toki turiu dalyka
user posted image
labai fainas, gerai gaunasi, tik kad labai uzknisa kocioti. Tai va nezinau verta su ravioli priedu pirkti ar tik makaronams paprasta. Dabar kaip tik akcija su ravioli priedu vyksta, tik 100 lt.
Dar pastebejau kad visos tesla darot su kiausiniu, bet man skaniausia is miltu ir vandens, kazin gerai tokia tesla kociotusi?  g.gif  Nes kai su rankom darau, tai kuo minkstesne tesla darau, kad vos vos eitu iskociot, o cia kaip suprantu kietos reikia

Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 02 11, 21:21)
nezinau verta su ravioli priedu pirkti ar tik makaronams paprasta. Dabar kaip tik akcija su ravioli priedu vyksta, tik 100 lt.

Nemanau, kad čia akcija, nes aš be akcijos Bergner už 99Lt su priedu ravioliams pirkau. Aišku, tuo priedu aš taip ir neišmokau naudotis, ko tik nesu išbandžius, niekaip nesigauna. Bet vis planuoju nusipirkti tokią http://www.google.lt... arba tokią http://www.google.lt... formelę koldūnams. Tuomet tešlą iškočioti vieni juokai, svarbu kad formelės plotis atitiktų iškočioto lakšto plotį ir manau be vargo ir greitai pasigaminsiu koldūniukus.
O tešlą man iškočioja be vargo bet kokią, nes kai kepu skurzdėlyną, tešla būna gan minkšta, elastinga, bet vargo nematau. O vien iš miltų ir vandens irgi esu kočiojusi, viskas kuo puikiausiai. Ta mašinelė - pirmas pirkinys virtuvėj, kuris jau ilgiau nei pusė metų man nuolat tarnauja ir dulkių nekaupia, negaliu atsidžiaugti iki šiol smile.gif
Atsakyti
Na, rotonero, kiek stebiu, visada "akcija" smile.gif)

QUOTE(Rasskee @ 2012 02 13, 11:07)
Nemanau, kad čia akcija, nes aš be akcijos Bergner už 99Lt su priedu ravioliams pirkau.

Atsakyti
QUOTE(Vilva @ 2012 02 13, 11:18)
Na, rotonero, kiek stebiu,  visada "akcija" smile.gif)

Aš pirkau ne iš Rotonero, o pagal paprastą skelbimą internete smile.gif Ten nebuvo jokios akcijos smile.gif
Atsakyti
Vakar gavau Bergner makaronu gaminimo masinele, snd jau noretusi isbandyti Meiles dienos proga, bet iskilo vienas klausimukas - ar jus ka tik pagamintus makaronus dedat i vandeni virti? g.gif Ar butina juos pirma sudziovinti? O gal reikia kazkiek palaikyti, kai iskocioji? Patarkit, prasau, neismanelei blush2.gif
Noriu pasigaminti naminiu makaronu su juros gerybem rolleyes.gif
Atsakyti
Galima iškart virti,galima džiovinti. Bet man nelabai gavos išdžiovint kokybiškai, po to skonis nelabai patiko, geriau švieži.
Aš tiksliai nežinau, gal yra kokių įmantrybių, bet supjaustau mašinėle ir tiesiai į verdantį vandenį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 14 vasario 2012 - 14:18
QUOTE(Sense @ 2012 02 14, 14:16)
Galima iškart virti,galima džiovinti. Bet man nelabai gavos išdžiovint kokybiškai, po to skonis nelabai patiko, geriau švieži.
Aš tiksliai nežinau, gal yra kokių įmantrybių, bet supjaustau mašinėle ir tiesiai į verdantį vandenį smile.gif


Na bet kokiu atveju bandysiu snd ir ziuresiu, kas cia gausis smile.gif
Atsakyti
Aš niekad nedžiovinu. Verdu iš karto.
Atsakyti
O gal kuri turite sia
http://www.imperija....ta-de-luxe.html
Labai domintu atsiliepimai
Atsakyti
Na va, vakar isbandziau masinele bigsmile.gif Is tos proporcijos - kiek kiausiniu, tiek 100 g miltu, gavos laaabai kieta tesla. Is pradziu buvau nusistacius per plona kociojima, bet kai supratau kame beda, viskas gavos bigsmile.gif Bus idomu isbandyti koldunus arba skrylius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2012 02 14, 14:16)
Galima iškart virti,galima džiovinti. Bet man nelabai gavos išdžiovint kokybiškai, po to skonis nelabai patiko, geriau švieži.
Aš tiksliai nežinau, gal yra kokių įmantrybių, bet supjaustau mašinėle ir tiesiai į verdantį vandenį smile.gif

Aš verdu iškart, kiek lieka, išdžiovinu, bet skonis nuo to man nesiskiria...O džiovinu paprastai sukabinus ant iešmelių virtuvėj.

QUOTE(Sunreja @ 2012 02 15, 12:45)
Na va, vakar isbandziau masinele  bigsmile.gif  Is tos proporcijos - kiek kiausiniu, tiek 100 g miltu, gavos laaabai kieta tesla. Is pradziu buvau nusistacius per plona kociojima, bet kai supratau kame beda, viskas gavos  bigsmile.gif  Bus idomu isbandyti koldunus arba skrylius  ax.gif

Gal kiaušiniai maži, aš kai naudoju M dydžio pirktinius kiaušinius, tai miltų dedu truputį mažiau, bet šiaip tešla ir turi būti kieta, nors ji man kuo puikiausiai kočiojasi iki 1 padalos, bet makaronams kočioju tik iki 2, nes 1 per plona man smile.gif
Papildyta:
QUOTE(3ramune @ 2012 02 15, 12:41)
O gal kuri turite sia
http://www.imperija....ta-de-luxe.html
Labai domintu atsiliepimai

neturiu, betatrodo faina, tik kaina tai nežmoniška doh.gif Aš tiek nemokėčiau. Na aišku, ji geresne nei Bergner, nes turi papildomą antgalį figūriniam lakštiniam ir vermišeliam, bet visos kitos dalys tokios kaip Bergner smile.gif
Atsakyti
Yra Bergner mašinėlių turinčių visus tuos pačius priedus.
Atsakyti