Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

QUOTE(ratuto @ 2010 02 22, 19:06)

tešlai trūksta elastingumo. bandyk dėt trynius be baltymų. Šiek tiek aliejaus lašint. Duonos kėepimo temoj esu įdėjus tobulai elastingą virtinių tešlą.. pabandyk ją.. vėliau įmesiu ją čia, kad turinčios mašynką pabandytų smile.gif


buk gerute imesk cia ta recepteli blush2.gif nes MB bumba kad parduociau ta aparata, o as vis tikiuosi kad su juo kazkaip pavyks susidraugauti rolleyes.gif issitraukiu...pakankinu ji...susinerviju...pajuokinu MB...isplaunu ir atgal kisu i spinta doh.gif doh.gif doh.gif pas mane tai su visais navarotais tiems ravioliams, bet iki ju tai nedaejau ax.gif
Atsakyti
Aha, to tešlos recepto ir aš norėčiau blush2.gif Kokių koldūnųųųų ax.gif Makaronus naminius ir aš labai mėgstu, bet nemoku tešlų daryt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 02 22, 21:33)

ravioliams.. JAZAWW.. taigi nieko daryt nereik..suki sau rankeną, a kaldūnai ravioliai burnon ried...  bigsmile.gif čia kaip ivanuškai, kurs ant pečiaus gulėjo.. božie..lafaaaa... NORIU

lotuliukas.gif

QUOTE(dzhina @ 2010 02 22, 22:08)
buk gerute imesk cia ta recepteli blush2.gif  nes MB bumba kad parduociau ta aparata, o as vis tikiuosi kad su juo kazkaip pavyks susidraugauti rolleyes.gif issitraukiu...pakankinu ji...susinerviju...pajuokinu MB...isplaunu ir atgal kisu i spinta doh.gif  doh.gif  doh.gif  pas mane tai su visais navarotais tiems ravioliams, bet iki ju tai nedaejau ax.gif

Svarbu, kad tešla butu kieta
O kam tu plauni, nereikia, nes viskas lips tada prie valu schmoll.gif
Atsakyti
PLAUTI NEGALIMA!!
Pati tokią klaidą padariau ir jau matau lendančius rūdžius. Tuoj rasiu ką pati radau, ten parodyta, kad plauti negalima, o reikia sutepti aliejumi.

Tešlos recepto ir aš laukiu,bandysiu tada raviolius daryti, nes būtent reikia elastingos tešlos, kad gražus blynas lįstu.
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 02 22, 23:15)
O kam tu plauni, nereikia, nes viskas lips tada  prie valu  schmoll.gif



božie, jos dar ir plauti nereikia... thumbup.gif

Sense, tai dabar pasakok - iš kur siunteis, kiek mokėjai? Pavadinimą nurašyk..a?

Receptas kutį radau SM:

Tešla koldūnams, virtiniams
2 tryniai
2 saukstai aliejaus
ziupsnelis druskos
mazdaug 2 - 3 stiklines miltu
6iltas vanduo

Į stiklinę 250 ml dedu du trynius, įpilu du šaukštus aliejaus, žiupsnelį druskos ir pripilu iki pilno šilto vandens. Viską sumaišau. Į dubenį išsijoju miltus (maždaug dvi stiklinės, jeigu reikia, tai po to dar pripilu), juose padarau duobutę ir į ją įpilu vandens-trynių mišinį. Užmaišau minkštą tešlą ir leidžiu jai pagulėti ne mažiau pusvalandžio. Miltai išbrinksta, tešla pasidaro labai elastinga ir smagi


Ale jei Nataliunčikas sako, kad tešla turi būt kieta, aiškiai reikia ją kietinti. Šita monkštoka, bet elastinga.. Vnž Jūs bandykit, mes varvinsim seiles..
Atsakyti
Ka tik nusipirkau TW forma koldunams doh.gif , bet tas kociojimas schmoll.gif Reiks padovanot sesei. O kiek ta masinele is Thomo Philips kainavo? Ar seniai pirkot?
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 02 23, 02:44)

Receptas kutį radau SM:

[i]Tešla koldūnams, virtiniams
2 tryniai
2 saukstai aliejaus
ziupsnelis druskos
mazdaug 2 - 3 stiklines miltu
6iltas vanduo



Įmetu nuorodą į Oliverio makaronų tešlos receptą.
Ir dar radau italo šeimos receptą:
2 cups miltų,
2 kiaušin.,
1 a.š.aliejaus,
druskos,
šalto vandens apie 1 cup.

Mix with heel of hands, add cold water as needed, about 1 cup.
Atsakyti
QUOTE(Serille @ 2010 02 23, 09:05)
Ka tik nusipirkau TW forma koldunams  doh.gif , bet tas kociojimas  schmoll.gif  Reiks padovanot sesei.  O kiek ta masinele is Thomo Philips kainavo? Ar seniai pirkot?

Ir as ta forma turiu, bet tingiu kocioti biggrin.gif


Che che, plaut nereikia bigsmile.gif kaip tik man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 02 23, 02:44)
božie, jos dar ir plauti nereikia... thumbup.gif

Sense, tai dabar pasakok - iš kur siunteis, kiek mokėjai? Pavadinimą nurašyk..a?


Aš pirkau Lenkijoje. Pas mus pasiūla maža. Pasirinkau Bergner firmos, nes man vardas žinomas, kuris gamina normalios kokybės gaminius už priimtiną kainą. Buvo ir tie brangūs Marcato, kaina panaši kaip Lietuvoje.tokių visiškai neaiškių kaip Thomas Philips nepirkau, galbūt irgi geros mašinėlės, bet nepavyko rasti atsiliepimų. Pavadinimą tingiu nurašyti, tai radau nuotrauką
user posted imageuser posted image

Mokėjau 150, nes mano su ravioliu. Paieškokite ebay.
Atsakyti
QUOTE(Serille @ 2010 02 23, 08:05)
  O kiek ta masinele is Thomo Philips kainavo? Ar seniai pirkot?

Mokėjau apie dvidešimt su kažkiek lituku
Pirkau maždaug prieš metus, naudoju labai dažnai ir esu patenkinta, su ją net vaikai dirbt gali
Atsakyti
Oho kaip pigiai.. O kokius makaronus gamina? Tešlą gamina įvairaus storio?
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2010 02 23, 10:57)
Aš pirkau Lenkijoje. Pas mus pasiūla maža. Pasirinkau Bergner firmos, nes man vardas žinomas, kuris gamina normalios kokybės gaminius už priimtiną kainą. Buvo ir tie brangūs Marcato, kaina panaši kaip Lietuvoje.tokių visiškai neaiškių kaip Thomas Philips nepirkau, galbūt irgi geros mašinėlės, bet nepavyko rasti atsiliepimų. Pavadinimą tingiu nurašyti, tai radau nuotrauką

laba, o tu sijnteis is lenkijos ar ten vietoj kazkur pirkai, nes mes kaip tik ruosiame spenktadieni i lenkus vaziuot? aciu uz ats..
Papildyta:
lietuvos tai va tik tokia randu, nu bet jau kaina doh.gif

www.ebay.co.ukhttp://www.imperija.lt/gefu/gaminimui/makaronams-ir-leistinukams/gefu-masinele-makaronams-gaminti-pasta-perfetta-de-luxe.html
Atsakyti