Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

QUOTE(Rasskee @ 2012 02 01, 19:33)
Na, man gtai gamintojas nesiteikė priimti, tai ginčytis nenorėjau dėl to, o kadangi MV pataisė, tai bedų kaip ir nėra:)
Aš šitą tešlą minkau ne rankom, bet duonkepėj, ji labai gerai išminko, gal todėl ir gaunasi, nes rankom reik ilgai minkyt labai. Aš visad kai per daug pagaminu tai sudžiovinu, bet jie man tada labai trupa, tikrai nebuna tokie kaip pardėse, bet atsargiaia sudedu į indą, o jei ir apsilaužo truputi nieko baisaus, išverda greit, pora minučiu ir labai skanūs būna, niekad nešaldžiau.
Raviolių man taip ir nepavyko pasigamint niekad, kad būtų tokie, kaip youtube biggrin.gif

o tai irgi bergner g.gif o kaip džiovint? g.gif tiesiog kambary ar šiltai kur padėjus? ir iki kokio plonumo tešlos tuos makaronus darot? pačios ploniausios g.gif
aš pavargstu pusė dienos, tada savaitei padedu į spintelę, paskui kai pyktis praeina- vėl bandau, ale nepasiduosiu biggrin.gif

Susena, jei tik dėl koldūnų tai gal jum formos geriau koldūnams reikia biggrin.gif man ravioli pavyko iš pirmo karto, bet mes koldūnus tai didelius mėgstam, su daug įdaro, o su mašinėle mažučiai gaunasi, užtat tešlos kočiojimui tas prietaisas- thumbup.gif aš ketinu skruzdėlyną daryt su mašinėle, nes paprastai nuo kočėlo visi delnai mėlyni būna doh.gif
Atsakyti
o ar pavyks skruzdelyna? juk tesla tai kitokia, manau gali plysineti..
kai pameginsit parasykit ar pavyko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2012 02 01, 19:47)
o ar pavyks skruzdelyna? juk tesla tai kitokia, manau gali plysineti..
kai pameginsit parasykit ar pavyko wink.gif

aš beveik įsitikinusi, kad pavyks, meduolių tešla gerai kočiojosi ax.gif manau, kad galima viską iškočiot, tik reik pagal padėtis labai žiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(saules zuikis @ 2012 02 01, 19:45)
Norėčiau pasigaminti tikrų makaronų iš specialiai tam skirtų miltų, t.y. kietųjų kviečių "grano duro", na kur į kūną neina  lotuliukas.gif, bet Lietuvoj tokių kol kas neužmačiau, gal kartais kuriai pavyko aptikti?  4u.gif

Aš irgi ieškojau, bet niekur nemačiau dar..

QUOTE(Rose Prick @ 2012 02 01, 19:45)
o tai irgi bergner  g.gif o kaip džiovint?  g.gif tiesiog kambary ar šiltai kur padėjus? ir iki kokio plonumo tešlos tuos makaronus darot? pačios ploniausios  g.gif
aš pavargstu pusė dienos, tada savaitei padedu į spintelę, paskui kai pyktis praeina- vėl bandau, ale nepasiduosiu  biggrin.gif

Susena, jei tik dėl koldūnų tai gal jum formos geriau koldūnams reikia biggrin.gif  man ravioli pavyko iš pirmo karto, bet mes koldūnus tai didelius mėgstam, su daug įdaro, o su mašinėle mažučiai gaunasi, užtat tešlos kočiojimui tas prietaisas-  thumbup.gif  aš ketinu skruzdėlyną daryt su mašinėle, nes paprastai nuo kočėlo visi delnai mėlyni būna  doh.gif

Jo, bergner. Kočioju iki 2 padalos, nes 1 per plona, ir pasku dziaunu ant tų medinių iešmelių, išdžiūna per naktį ir fsio smile.gif
Skruzdėlyną kepu sėkmingai, viskas gaunasi super smile.gif Pamiršau, ką reiškia, kočioti rankomis thumbup.gif Jau vien dėl to šitas daiktas gėris ir verta pirkti smile.gif
Atsakyti
Jei prekė nekokybiška, brokuota ir tai paaiškėja per pirmus 2 metus, tai pardavėjas pagal įstatymus privalo pakeisti/grąžinti pinigus/pataisyti. Tai manau sėkmė priklauso nuo tono biggrin.gif Man yra tekę keisti nekokybišką makaronų mašinėlę. Bet šiaip jos nesunkiai išsiardo ir išsivalo ar susitepa pagal poreikius.

Tešlos elastingumas dar ir nuo minkymo priklauso. Aš tai mėgstu sumesti produktus į kombainą ir jis man per pusę minutės padaro tokius nelipnius trupinius, kuriuos truputį paminkius lengvai galima pradėti kočioti su bergneriu. Šiaip dar skiriasi gi ir kiaušinių dydžiai, ir miltai, tai gal ir nuo to priklauso tešlos lipnumas g.gif

Raviolius vieną sykį pamėginau, bet labai jau mažai įdaro gaunasi ir nedailūs patys ravioliai. Tai dabar tik kočioju arba makaronus pjaustau rolleyes.gif

Apie skruzdėlyną pasiskaitykit, čia anksčiau buvo rašyta, sako, kad gaunasi super smile.gif

Nesusilaikiau neįdėjus lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saules zuikis @ 2012 02 01, 19:45)
Norėčiau pasigaminti tikrų makaronų iš specialiai tam skirtų miltų, t.y. kietųjų kviečių "grano duro", na kur į kūną neina  lotuliukas.gif, bet Lietuvoj tokių kol kas neužmačiau, gal kartais kuriai pavyko aptikti?  4u.gif

QUOTE(Rasskee @ 2012 02 01, 21:37)
Aš irgi ieškojau, bet niekur nemačiau dar..


Kietųjų kviečių miltų būna pirkti "Gourmet Delicafe" krautuvėje, Didžiosios g. pradžioje.
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2012 02 01, 21:37)
Aš irgi ieškojau, bet niekur nemačiau dar..
Jo, bergner. Kočioju iki 2 padalos, nes 1 per plona, ir pasku dziaunu ant tų medinių iešmelių, išdžiūna per naktį ir fsio smile.gif


Viena ausim girdėjau, kad šviežių makaronų fabrikas Pasta Pasta lyg ruošiasi kietųjų kviečių miltais prekiaut, labai tikiuosi, kad tai tiesa ir bus galima įsigyti, sekantį kartą kai ten lankysiuos- užklausiu smile.gif

tai užtat mano makaronai nevykę ir gavosi, pasirodo reikia ploniau kočioti ax.gif
QUOTE(Amarcord @ 2012 02 01, 21:55)


Nesusilaikiau neįdėjus  lotuliukas.gif


va kur išradingumas bigsmile.gif thumbup.gif pasinaudosiu idėja, neikaip nesugalvojau kur tuos makaronus džiovint ax.gif


o niekas nebandėt tešlos tik iš miltų ir vandens gamint? g.gif radau ir tokių receptų.
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2012 02 01, 23:49)
va kur išradingumas  bigsmile.gif  thumbup.gif pasinaudosiu idėja, neikaip nesugalvojau kur tuos makaronus džiovint  ax.gif
o niekas nebandėt tešlos tik iš miltų ir vandens gamint?  g.gif radau ir tokių receptų.


Šiaip būna tokios pastatomos medinės džiovyklės specialios. Nu bet pakaba irgi variantas lotuliukas.gif foto ne mano šiaip ax.gif

Nemėginau be kiaušinių, bet tie parduotuviniai makaronai juk ir būna tokie. Su kiaušiniais čia jau pagerinti skaitosi. Internete tai siūlo 2 stiklinės miltų, 2 a.š. aliejaus, vandens. Reiks kada pamėgint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2012 02 01, 22:49)
Viena ausim girdėjau, kad šviežių makaronų fabrikas Pasta Pasta lyg ruošiasi kietųjų kviečių miltais prekiaut, labai tikiuosi, kad tai tiesa ir bus galima įsigyti, sekantį kartą kai ten lankysiuos- užklausiu.


Taip, aš irgi girdėjau viena ausim smile.gif Bet, mano žiniomis, Pasta Pasta anksčiau makaronus pirko iš/per mano anksčiau minėtosios krautuvės.
Atsakyti
QUOTE(Elenora @ 2012 02 02, 06:41)
Taip, aš irgi girdėjau viena ausim smile.gif Bet, mano žiniomis, Pasta Pasta anksčiau makaronus pirko iš/per mano anksčiau minėtosios krautuvės.

makaronus ar miltus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Prick @ 2012 02 02, 10:48)
makaronus ar miltus  g.gif

tfu, kad jį kur, tą liežuvį smile.gif Miltus makaronams smile.gif
Atsakyti
Mat kaip g.gif man sakė, kad vežasi iš Italijos g.gif o kokia tų miltų kaina g.gif reikėtų ir man iki tos krautuvėlės nusigau, bet kad velniškai toli... doh.gif
Atsakyti