Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

QUOTE(nnina @ 2011 12 09, 17:24)

Nesigailėsi. Aš iš čia pirkau. Ir tebesidžiaugiu.

QUOTE(Sense @ 2011 12 09, 19:26)
Bandžiau daryti koldūnus, pamiršau pasigirt, nes nieko nesigavo  biggrin.gif  tai šis nevykęs bandymas buvo greitai ištrintas iš mano atminties. Na nevisai dašilo kur nukreipt tešlos lakštus, matyt ne ten įkišau ar pati ne ten nusisuko ir viskas maišėsi į vieną gūzą-faršas tešloje. Pastebėjau nesėkmę, iškrapščiau viską, bet toliau nebebandžiau, nes norėjos laba valgyt ir tingėjau žaist. Pro makaronų priedą likusią tešlą prasukau ir skanavau labai skanius makarus. smile.gif

Nu jei pastebėjai klaidą, tai kitą kartą pavyks tikrai.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 12 09, 19:55)
Nesigailėsi. Aš iš čia pirkau. Ir tebesidžiaugiu.

Aš irgi tokią turiu ir kol kas džiaugiuosi labai, tik va ravioliai tai niekaip vis dar nesigauna, nusprendžiau net nebebandyt, gaila produktu, nes nei su varške, nei juo labiau su mėsa nesigavo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 12 09, 21:24)
Aš irgi tokią turiu ir kol kas džiaugiuosi labai, tik va ravioliai tai niekaip vis dar nesigauna, nusprendžiau net nebebandyt, gaila produktu, nes nei su varške, nei juo labiau su mėsa nesigavo sad.gif

Gausis. Tik ravioliams reikia kietesnę tešlą daryt. Tik mažokai įdaro įdeda aparatas. Aš mieliau darau va tokiu principu KAIP ŠI MOTERIŠKĖ DARO
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 12 10, 08:31)
Gausis. Tik ravioliams reikia kietesnę tešlą daryt. Tik mažokai įdaro įdeda aparatas. Aš mieliau darau va tokiu principu  KAIP ŠI MOTERIŠKĖ DARO

oho, idomi mintis, būtinai pabandysiu taip kaip ta moteriškė rodo smile.gif aciū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 12 10, 13:48)
oho, idomi mintis, būtinai pabandysiu taip kaip ta moteriškė rodo smile.gif aciū smile.gif

Aš taip darau ir mėsos su įdaru. Laaaabai jau paklausūs gaminiai.
Ir dabar man tai itin aktualu, nes patempiau dešinę ranką... doh.gif skauda blink.gif . Tai su rankom net nepakočiočiau. O va su mašinėlą - lengvai thumbup.gif . Vakar kepiau lazaniją iš naminių lakštų.
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 12 10, 16:38)
Aš taip darau ir mėsos su įdaru. Laaaabai jau paklausūs gaminiai.
Ir dabar man tai itin aktualu, nes patempiau dešinę ranką...  doh.gif skauda blink.gif . Tai su rankom net nepakočiočiau. O va su mašinėlą - lengvai  thumbup.gif  . Vakar kepiau lazaniją iš naminių lakštų.

O vat lazanijai tai dar nebandžiau g.gif Ar reikia tuos lakštus džiovinti? Nes aš kai darau, tai pirktinius džiovintus dedu iškart, neapvirus, o čia kaip ją daryt? Būtų labai įdomu 4u.gif
Atsakyti
Aš dėjau nedžiovintus. Svarbu, kad tešla būtų pakankamai kieta.
Atsakyti
Sveikutes gal zinote kur Šiauliuose galima ta saunuji makaronu aparateli isigyti vakar skersai isilagai isvaiksciojau ir niekur neradau
Aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(RMole @ 2011 12 11, 09:15)
Sveikutes gal zinote kur Šiauliuose galima ta saunuji makaronu aparateli isigyti vakar skersai isilagai isvaiksciojau ir niekur neradau
Aciu uz atsakyma

Pirk internetu. nnina @ įdėjo nuorodą, kur jų dabar yra.
Atsakyti
o internetu nebus taip, as pernai intrentu usisakiau komabaina atveze man iskarto nepaziurejau po keliu dienu sugalvojau ismeginti ir ka galvojete net neveikia ir puse pridedamu daliu nera tai vargais negalais as ji grazinau adgavau pinigus tai dabr baimes turiu
Atsakyti
QUOTE(RMole @ 2011 12 11, 13:23)
o internetu nebus taip, as pernai intrentu usisakiau komabaina atveze man iskarto nepaziurejau po keliu dienu sugalvojau ismeginti ir ka galvojete net neveikia ir puse pridedamu daliu nera tai vargais negalais as ji grazinau adgavau pinigus tai dabr baimes turiu

Na man atvežė tvarkingą. Džiaugiuosi naudodama.
Atsakyti
Kaip suprantu, vis gi raviolių priedas nelabai naudingas?

O Axentia nieks nebandėt? Kažkaip info mažoka g.gif :
http://www.zizu.lt/d...mpaign=kartu.lt
Atsakyti