Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

QUOTE(Sense @ 2011 10 21, 16:23)
Kad mažiau įgertų aliejaus, į jį reik įpilt degtinės. Būkite atsargios!. O išimtus žagarėlius dėkite ant popierinės servetėlės.

O degtinę į aliejų pilti? Šaltą ar ikaitusį? Esu girdėjus, kad į tešlą pila degtinę, bet niekad nebanžiau... ax.gif
Atsakyti
Geriau į tešlą pilkit, nes man atrodo į karštą aliejų reik pilti, bet gali pradėt taškytis, tai dar susižeisit.
O va čia man naujiena, perskaičiau vienos merginos bloge:
Į aliejų įmečiau gabaliuką žalios bulvės, kad mažiau riebalų sugertų.
reiks pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2011 10 23, 19:13)
Geriau į tešlą pilkit, nes man atrodo į karštą aliejų reik pilti, bet gali pradėt taškytis, tai dar susižeisit.
O va čia man naujiena, perskaičiau vienos merginos bloge:
Į aliejų įmečiau gabaliuką žalios bulvės, kad mažiau riebalų sugertų.
reiks pabandyti.

Apie bulvę girdėjau, bet žiauriai taškosi aliejus....
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 10 19, 18:51)
Kokia ten akcija... Aš pirkau iš VA ČIA

Puiki. Man labai naudinga. Kočioja puikiai. 9 kočiojimo padėtys. Priedai yra ir veikia.

susigundžiau, susiruošiau pirkti ir kiaulystės dėsnis - nėra verysad.gif na labai tikiuosi, kad dar gaus jų ir galėsiu išbandyt šį stebuklą unsure.gif
Atsakyti
Mielos meergaites, degtines ar spirito negalime pilti i alieju (zinoma, jei norite ugnies- tai pilkite), tuomet jau geriau duokit kam panaudoti pagal paskirti. Zinoma pilti i tesla, klausimas tik, ar tikrai padeda.
Papildyta:
Zinoma bulves padeda nuo pridegimo, nes tai papildomas silumos akumuliavimo elementas

Papildyta:
Zinoma, nuo bulviu turi taskytis. Pabandykite ypilti vandens i verdanti alieju. Tai sustiprintos bulves zalios efektas.
Atsakyti
QUOTE(adada @ 2011 10 25, 14:56)
Mielos meergaites, degtines ar spirito negalime pilti i alieju (zinoma, jei norite ugnies- tai pilkite), tuomet jau geriau duokit kam panaudoti pagal paskirti. Zinoma pilti  i tesla, klausimas tik, ar tikrai padeda.
Papildyta:
Zinoma bulves padeda nuo pridegimo, nes tai papildomas silumos akumuliavimo elementas

Papildyta:
Zinoma, nuo bulviu turi taskytis. Pabandykite ypilti vandens i verdanti alieju. Tai sustiprintos bulves zalios efektas.

Aciu uz issamu paaiskinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adada @ 2011 10 25, 15:56)
Pabandykite ypilti vandens i verdanti alieju. Tai sustiprintos bulves zalios efektas.

Na jau vandenį pilti į verdantį aliejų-labai neatsargu. Pabandykite, kai ims taškytis, tuoj pat atsisakysite tokios minties.
Atsakyti
Vilniuje Thomas Philips parduotuveje makaronu gaminimo mašinėlė be priedo ravioliams gaminti kainuoja nepilnus 52 litus. Kilmės šalis - Kinija. Ot geras bizniukas būtų užsipirkti mašinėlių ir paleisti per kokį internetinį akcijų puslapį už kokius 99lt tongue.gif
Mašinėlę nusipirkau, tik dar nebandžiau, todėl kokybės pakomentuoti dar negaliu.
Atsakyti
QUOTE(Jori @ 2011 10 29, 20:17)

Mašinėlę nusipirkau, tik dar nebandžiau, todėl kokybės pakomentuoti dar negaliu.

man nė metų neatlaikė,sukant rankeną stringinėti pradėjo doh.gif
Atsakyti
gal kam jau nusibodo makaronu gaminimo masineles? perpirkciau ax.gif (lauksiu pasiulymo i AZ) 4u.gif
Atsakyti
http://rotonero.lt/i...minimo-masinele

o as is cia zadu pirkti thumbup.gif
Atsakyti
Bandžiau daryti koldūnus, pamiršau pasigirt, nes nieko nesigavo biggrin.gif tai šis nevykęs bandymas buvo greitai ištrintas iš mano atminties. Na nevisai dašilo kur nukreipt tešlos lakštus, matyt ne ten įkišau ar pati ne ten nusisuko ir viskas maišėsi į vieną gūzą-faršas tešloje. Pastebėjau nesėkmę, iškrapščiau viską, bet toliau nebebandžiau, nes norėjos laba valgyt ir tingėjau žaist. Pro makaronų priedą likusią tešlą prasukau ir skanavau labai skanius makarus. smile.gif
Atsakyti