Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

QUOTE(Aurute @ 2011 10 19, 18:51)
Kokia ten akcija... Aš pirkau iš VA ČIA

Puiki. Man labai naudinga. Kočioja puikiai. 9 kočiojimo padėtys. Priedai yra ir veikia.

kaip džiaugiuosi kad neisigijau vakar, didelis aciu uz Jusu pasiulyma, visai kitas reikalas, ir vardas zinomas ir garantija bus..
pasidalinkite prasau ka gero nuveikiate su sia masinele?
Papildyta:
QUOTE(Sense @ 2011 10 19, 18:56)
Na gal per smarkiai sukritikavom pasiūlymą , kiekvieno teisė rinktis. Bet šiaip ar taip uždirbs, jau nusipirkę 51. smile.gif

Gerai kad sukritikavot smile.gif siandien pasidare aisku kad uz ta pacia kaina galima gauti zymiai geresne wink.gif
Atsakyti
Sveikos,
o apie tokią iš ERBI nieko nežinot?
user posted image

Aurute,
kokie yra priedai prie Bergnerio? Ir ar reikalingos 9 kočiojimo padėtys?

QUOTE(Aurute @ 2011 10 19, 17:51)
Kokia ten akcija... Aš pirkau iš VA ČIA

Puiki. Man labai naudinga. Kočioja puikiai. 9 kočiojimo padėtys. Priedai yra ir veikia.

Atsakyti
Nesimato kokia firma, bet atrodo gerokai padoriau, nei iš grupinio. Erbis gal daugiau prekiauja daiktais iš vokietijos? Tai tada manau drąsiai galima pirkti. O ten prekės ne su defektais parduodamos?
Na nežinau kaip kočioja kitos turinčios mažiau padėčių, bet 9-ios iškočioja iki labai labai plonos tešlos.
Atsakyti
QUOTE(Vilva @ 2011 10 20, 14:42)
Sveikos,
o apie tokią iš ERBI nieko nežinot?
user posted image

Aurute,
kokie yra priedai prie Bergnerio? Ir ar reikalingos 9 kočiojimo padėtys?

as jau itariu turiu kelis daiktus, ne is cia, gali buti vos naudota arba ne, nes va ka jie raso: Baldai, elektrinė buitinė technika ir įrankiai perkami iš Anglijos prekybinio tinklo ( pavadinimo skelbti negalim), kurio mažmeninės prekybos taisyklės labai liberalios ir palankios pirkėjam. Pirkejas gali gražinti nusipirktą prekę 14 dienų bėgyje be jokios priežasties, pasikeitus nuotaikai ir nebepatikus spalvai, nepatenkintam gauta dovana, ar šiaip pasinaudojus tik tam kartui. Kaina nėra pagrindinė eRBi patrauklumo priežastis
Atsakyti
QUOTE(*AgBa* @ 2011 10 20, 09:54)
pasidalinkite prasau ka gero nuveikiate su sia masinele?

Kai tik gavau, tą pačią dieną išbandžiau: kepiau žagarėlius. Sekančią dieną dariau raviolius. Pavyko puikiai.
Tešla ravioliams turi būti pakankamai kieta. Jei per minkšta - ravioliai užstringa, neužsispaudžia. Paeksperimentavus pajunti savaime, kokio kietumumo tešlą reikia susiminkyti.
Dabar labai dažnai gaminam čeburėkus. Šeimyna labai patenkinta, greita pagamint. Kai atvažiuoja anūkėlis, koldūnų gaminimas - vienas džiaugsmas. Labai juos mėgsta. Vaikams labai patinka kočiot. Ir nesunku. Penkiametis susitvarko kuo puikiausiai.

QUOTE(Vilva @ 2011 10 20, 13:42)
Aurute,
kokie yra priedai prie Bergnerio? Ir ar reikalingos 9 kočiojimo padėtys?

Yra ir makaronų, ir raviolių priedai. Lakštiniai fantastiški thumbup.gif . Verdam sultinyje ir džiaugiamės. Spagiečiai ne visai spagietiški. Smulkesni... blush2.gif išdžiovint juos kažin ar pavyktų... g.gif Greičiau ilgi vermišeliai. Bet man labai greitai išverda ir chebrytė su sviestu valgo.

9 kočiojimo padėtys reikalingos, nes vis vien reikia pradėt nuo storiausios, o po to plonint iki reikiamo storio. Jei bandai iš karto kočiot ploniausią, tai tik plėšosi tešla. Aš rankomis truputį paplokštenu blynelį, tada kočioju ant 9 padalos. Pakui paploninu... nebūtinai per kiekvieną padalą... per kelias pasuku... iki vienetuko. Vienetukas ploniausias.
Žagarėliai būna traškūs. Kartais iš tingėjimo dar ką daryt, perleidžiu per lakštinių priedą ir išverdu aliejuje, kaip žagarėlius. Dar karštus apibarsčius smulkiai tarkuotu permezanu vyrams prie alaus patiekiau. Vyrai buvo sužavėti essen.gif .

Šeštadienį grįžta sūnai, tai vėl bus čeburėkų balius essen.gif .
Atsakyti
O kokią tešlą čeburėkams ruošiat? Kad tiktų mašinėlei. Aš tai kiek turiu, tik kartą naudojau, nes nei stalviršiai nei stalai netinkami mašinėlei prisukti, todėl ji truputį juda ax.gif vis žadėjau,kad forume pasisakysiu kaip raviolių priedas, bet dėl anksčiau išvardytos priežasties neprisiruošiu. ax.gif
Atsakyti
o gal kuri nors bande ka nors gaminti is pilno grudo miltu..? Baltu miltu nevartoju..Nesu tikra, ar pavyktu..
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 10 20, 15:44)
Kai tik gavau, tą pačią dieną išbandžiau: kepiau žagarėlius. Sekančią dieną dariau raviolius. Pavyko puikiai.
Tešla ravioliams turi būti pakankamai kieta. Jei per minkšta - ravioliai užstringa, neužsispaudžia. Paeksperimentavus pajunti savaime, kokio kietumumo tešlą reikia susiminkyti.
Dabar labai dažnai gaminam čeburėkus. Šeimyna labai patenkinta, greita pagamint. Kai atvažiuoja anūkėlis, koldūnų gaminimas - vienas džiaugsmas. Labai juos mėgsta. Vaikams labai patinka kočiot. Ir nesunku. Penkiametis susitvarko kuo puikiausiai.
Yra ir makaronų, ir raviolių priedai. Lakštiniai fantastiški thumbup.gif . Verdam sultinyje ir džiaugiamės. Spagiečiai ne visai spagietiški. Smulkesni...  blush2.gif  išdžiovint juos kažin ar pavyktų... g.gif  Greičiau ilgi vermišeliai. Bet man labai greitai išverda ir chebrytė su sviestu valgo.

Žagarėliai būna traškūs. Kartais iš tingėjimo dar ką daryt, perleidžiu per lakštinių priedą ir išverdu aliejuje, kaip žagarėlius. Dar karštus apibarsčius smulkiai tarkuotu permezanu vyrams prie alaus patiekiau. Vyrai buvo sužavėti essen.gif .


Mano tokia pati masinele kaip ir jusu drinks_cheers.gif Bet gal galit padet su ravioliais? Nu niekaip nepavyksta, o as taip juos megstu... Kokia tesla darot? Bandziau ir is labai kietos teslos, bet vistiek man jie vienas nuo kito neatsiskiria doh.gif Taip pat, ar ravioliu idara kaskart i kiekviena ravioli stengaites atskirai idet, ar tiesiog pridedat idaro iskart kiek telpa ir vyniojat kol jis pasibaigia?
Zagareliai... Kaip as juos megstu, tik va, mano tesla zagareliams kai darau buna minksta ir limpanti siek tiek, tai masinelej uzstrigtu, sakykit, kokia jus tesla darot zagareliams? O jusu mintis perleisti per lakstiniu prieda ir prie alaus, tai superine thumbup.gif Butinai pasinaudosiu, jei tik receptuka imesit smile.gif
Taip pat gal galit placiau apie ceburekus? Gal ju teslos receptuka ir kaip vyksta procesas... 4u.gif
Su makaronais, tai man kaip ir gerai, tik va kai suziuna, jei labai trapus pasidaro ir nesuprantu kodel:(
Net nepagalvojau, kad yra ir daugiau patiekalu, kuriuos galima pasigaminti su masinele, be ravioliu ir makaronu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2011 10 20, 17:34)
o gal kuri nors bande ka nors gaminti is pilno grudo miltu..? Baltu miltu nevartoju..Nesu tikra, ar pavyktu..

Gera mintis. Reiks pabandyt. Ir miltų turiu pilno grūdo...

Rasskee, ir koldūnams, ir čeburekams, ir lakštiniams darau gana paprastą tešlą: miltai, kiašinis, vanduo. Negaliu pasakyt tikslių proporcijų, nes viską dedu nematavus. Turiu kombainą ir įkratau miltų... nu gal pora stiklinių, mušu pora kiaušinių ir pajungiu. O paskui vandens pagal reikalą besisukant įpilu.

Žagarėliams ir ravioliams vandens nepilu. Tik miltai ir klaišinis. Svarbu išminkymas. Jei tešla prastai išminkyta, ji nebūna elastinga. O kombainas man išminko puikiai.
Ravioliai būna kartais vietom ne visai atsiskyrę, bet lengvai atsiskiria rankomis. Pjaustyti nereikia.
Faršo pilnai neprikraunu... na tiesiog taip, kaip parodyta instrukcijoje. Pasiima ji to įdaro kiek jai reikia. Kai baigiasi - papildau.
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2011 10 20, 18:34)
o gal kuri nors bande ka nors gaminti is pilno grudo miltu..? Baltu miltu nevartoju..Nesu tikra, ar pavyktu..

Bandžiau lietinius gamint, iš akies. Tai nelabai gavos ax.gif tai ieškau receptų su tokiais miltais. Bet jei makaronus,tai tas pats kaip su paprastais.

Radau filmuką kaip gaminti raviolius. Na dabar tikrai prisiversiu pabandyti, neatrodo sudėtinga biggrin.gif
Raviolių gamyba
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 10 20, 18:52)
Kokia tesla darot?



koldūnams ir makaronams tešlą darau tokią: 500 gmiltų (baltų), 5 kiaušiniai, 1-2 š. miltų, druskos pagal skonį.

kaip ir rašė jau, padalų reikia daug. na gal užtektų kokių 6. bet turbūt tos mašinėlės visos standartiškai gaminamos 9 padalų.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2011 10 20, 21:41)
Bandžiau lietinius gamint, iš akies. Tai nelabai gavos  ax.gif  tai ieškau receptų su tokiais miltais. Bet jei makaronus,tai tas pats kaip su paprastais.




as viska gaminu tik is pilno grudo miltu. Puikiai pavyksta lietiniai, blyneliai, pyragai, tik vat makaronu dar nesu bandziusi. Labai buciau dekinga, jeigu kas nors pabandytu ir informuoti, kaip ten pavyko, nes jeigu pilno grudo miltai netinka, tada man visai neverta pirkti tos masineles..
Atsakyti