Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

Sakot,gan pigiai g.gif na kaip kam ax.gif
Tai,kad nesimato nei firmos, nieko, tai nieko ir neįmanoma pasakyt konkrečiau apie kokybę. Nuotraukoj yra tik priedas makaronams ir iš foto beveik drąsiai galiu teigti,kad mašinėlė tikrai neverta pradinės kainos. Už 99litus galima nusipirkti su ravioliu priedu. Jums spręsti smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 19 spalio 2011 - 10:21
as lyginu su kainomis kruias radau forume ir internete (199 lt) tai ziuriu puse kainos, o kai puse - atrodo kad pigu smile.gif kaip atejau cia suzinoti kitu nuomone.
aciu smile.gif
Papildyta:
oi, tiesa, ten po nuotrauka tekstas prasiplecia, ir rasoma kad galima pasigaminti:
•spaghetti makaronus;
•tagliatelle makaronus;
•ravioli koldūnus;
•wonton virtinukus;
•naminius koldūnus;
•lazaniją;
•ir dar daugiau!

del galintojo ir ismatavimu as uzklausiau pardavejo, laukiu atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(*AgBa* @ 2011 10 19, 11:27)
as lyginu su kainomis kruias radau forume ir internete (199 lt) tai ziuriu puse kainos, o kai puse - atrodo kad pigu smile.gif kaip atejau cia suzinoti kitu nuomone.
aciu smile.gif
Papildyta:
oi, tiesa, ten po nuotrauka tekstas prasiplecia, ir rasoma kad galima pasigaminti:
•spaghetti makaronus;
•tagliatelle makaronus;
•ravioli koldūnus;
•wonton virtinukus;
•naminius koldūnus;
•lazaniją;
•ir dar daugiau!

del galintojo ir ismatavimu as uzklausiau pardavejo, laukiu atsakymo.


Sveika,

Ir as gundaus sia masinele, as taip pat uzklausiau del gamintojo smile.gif Kai gausiu pavadininima reiks palyginti kainas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daisy:) @ 2011 10 19, 11:32)
Sveika,

Ir as gundaus sia masinele, as taip pat uzklausiau del gamintojo smile.gif Kai gausiu pavadininima reiks palyginti kainas  ax.gif


Taip ir padarysim smile.gif tik kad akcija siandien baigsis 00:00 val. o atsakyma gali ilgiau siusti sad.gif)
Atsakyti
QUOTE(daisy:) @ 2011 10 19, 11:32)

Detalų aprašymą skaičiau. Jie rašo įvairias koldūnų rūšis galėsi pasigaminti... rankelėmis, išsikočiojes lakštą. Būna atskirai ravioliams priedas, tokio šiam pardavime nėra.
Mano mašinėlė turi 9 tešlos storumo padėtis.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2011 10 19, 14:09)
QUOTE(daisy:) @ 2011 10 19, 11:32)

Detalų aprašymą skaičiau. Jie rašo įvairias koldūnų rūšis galėsi pasigaminti... rankelėmis, išsikočiojes lakštą. Būna atskirai ravioliams priedas, tokio šiam pardavime nėra.
Mano mašinėlė turi 9 tešlos storumo padėtis.


As nusprendziau nepirkt schmoll.gif paskambino is grupinis.lt ir informavo tik, kad masinele is Kinijos, o gamintojo jiems nepasako pardavejai... idomiai kazkaip. Ne tokius pinigus moket uz kate maise g.gif
Atsakyti
na man salia namu, gal bandysiu uzsukt ir paziureti pries perkant, jeigu zinoma preke tures vietoje (nes atsiemimas yra nuo 29 d. tai yra tikimybe kad neturi, arba nenori tureti anksciau laiko smile.gif
Rankinis lipdymas negasdina, tikslas kociojimas, bet aisku, jeigu uz tokia kaina yra kitokiu su priedais, zinoma neapsimoka g.gif
Papildyta:
QUOTE(Sense @ 2011 10 19, 14:09)
QUOTE(daisy:) @ 2011 10 19, 11:32)

Detalų aprašymą skaičiau. Jie rašo įvairias koldūnų rūšis galėsi pasigaminti... rankelėmis, išsikočiojes lakštą. Būna atskirai ravioliams priedas, tokio šiam pardavime nėra.
Mano mašinėlė turi 9 tešlos storumo padėtis.

o kiek kainavo Jusu masinele?
Atsakyti
QUOTE(*AgBa* @ 2011 10 19, 17:55)
...nes atsiemimas yra nuo 29 d. tai yra tikimybe kad neturi, arba nenori tureti anksciau laiko smile.gif

Reiškia renka norinčių skaičių, tada užsakys. Kam prisipirkti daugiau nei bus perkančių-nuostolis ax.gif
Manoji pirkta ne LT, jau nebepamenu tikslios kainos, gal temoje rašiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2011 10 19, 18:24)
Reiškia renka norinčių skaičių, tada užsakys. Kam prisipirkti daugiau nei bus perkančių-nuostolis  ax.gif
Manoji pirkta ne LT, jau nebepamenu tikslios kainos, gal temoje rašiau  g.gif

Supratau, aciu.
Atsakyti
QUOTE(*AgBa* @ 2011 10 19, 09:56)
Stai aptikau akcija, parduoda gan pigiai, tik nezinau, ar gera si masinele, gal kas turite tokia? mane domina tik teslos kociojimas koldunams, ceburekams, na ir ravioli http://grupinis.lt/v...mpaign=kartu.lt

Kokia ten akcija... Aš pirkau iš VA ČIA

Puiki. Man labai naudinga. Kočioja puikiai. 9 kočiojimo padėtys. Priedai yra ir veikia.
Atsakyti
Na gal per smarkiai sukritikavom pasiūlymą , kiekvieno teisė rinktis. Bet šiaip ar taip uždirbs, jau nusipirkę 51. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*AgBa* @ 2011 10 19, 09:56)
Stai aptikau akcija, parduoda gan pigiai, tik nezinau, ar gera si masinele, gal kas turite tokia? mane domina tik teslos kociojimas koldunams, ceburekams, na ir ravioli http://grupinis.lt/v...mpaign=kartu.lt

Nepasakyciau, kad pigiai, nes is skelbimu susiradau, kas parduoda naujas masineles su priedu ravioliams Bergner firmos uz 99Lt +15 Lt siuntimas. Turiu, dziaugiuosi, tik priedas ravioliams nepatinka, nes neatskiria kolduniuku, reik paskui is naujo pjaustyt..
Atsakyti