Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

QUOTE(Rasskee @ 2011 08 31, 14:51)
Kazko temele apmirus sad.gif
Taigi, gryzom is Italijos taip ir neparsivezem masineles sad.gif Nebeturejom laiko jos ieskoti, o ir i lagamina jau nebebutu tilpusi, teks pirkti cia...


O aš pirkau mašinėlę Italijoj. Tik kad nelabai naudoju... Tiesą pasakius, vieną kartą makaronus dariau... Galvoju parduoti.
Atsakyti
QUOTE(ad libitum @ 2011 09 01, 08:55)
O aš pirkau mašinėlę Italijoj. Tik kad nelabai naudoju... Tiesą pasakius, vieną kartą makaronus dariau... Galvoju parduoti.

o kokia masinele? Ar su antgaliu ravioliams? Kol kas dar nenusipirkau, tad gal galime tartis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alaus megejas @ 2011 06 29, 16:47)
Jeigu domina mes turim makaronu gaminimo masineliu

http://bravorasnamie...on-apratas.html

zinau jog cia reklama bet kiek skaitinejau forumuose yra kas iesko tokiu dalyku.


Kaip norėčiau makaronų gaminimo mašinėlės, bet tai kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 09 01, 10:44)
o kokia masinele? Ar su antgaliu ravioliams? Kol kas dar nenusipirkau, tad gal galime tartis smile.gif


Mašinėlė Past-a-fast, be antgalio ravioliams. Parduosiu už 65 Lt.
Atsakyti
thumbup.gif pagaliau ir as nusipirkau masinele makaronams thumbup.gif
Su visais priedais, su viskuo, tai laukiu nesulaukiu akda greiciau darba baigsiu ir leksiu namo ismeginti, o paskui viska papasakosiu smile.gif
Kaip supratau geriausia tesla makaronams tai kiek kiausiniu, tiek simtu gramu miltu, ane? Ar reikia ipilti aliejaus minkant?
Vis mastau bandyt minkyt tesla su duonkepe, nes kombaino neturiu, kad rankytem nereiktu....be klausimas ar isminkys g.gif
Atsakyti
Aš irgi jau nusipirkau bigsmile.gif . Fantastiškas reikalas thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurute: 13 rugsėjo 2011 - 15:08
QUOTE(Aurute @ 2011 09 13, 15:08)
Aš irgi jau nusipirkau  bigsmile.gif  . Fantastiškas reikalas  thumbup.gif  .

O kokia tesla gaminate?
Atsakyti
Taigi, atejau ir pasidziaugti, ir pasiguosti...
Tesla makaronams dariau is kiausinio ir miltu. Gavosi labai gera, kaip suprantu turi buti gan kieta, tai tokia ir buvo. Is pradziu nebarsciau miltu beveik, tik pradzioj, bet pirma blyna praleidus, kad supjaustytu i spagecius visi sulipe gavos, neatsiskyre vienas nuo kito. Kita karta labai miltavau daug, ir supjauste tada kuo puikiausiai smile.gif thumbup.gif
Bet va, bandziau is teslos likuciu pasidaryt ravioli, bet viskas perniek schmoll.gif idara dariau is varskes ir spinatu, tai viskas man pradejo begti per sonus, kas blogiausia, ne vienas raviolis neatsiskyre, taip ir liko sulipe, rodos tik vos virsus ispaustas. Ir dar negana to, visai nedaug i ta vidu prisidejo idaro, tai irgi valgant beveik nesijaucia kad kazkas yra. Ir sita tesla mano nuomone netinka ravioliams, nes gaunasi labai kieti nuo kiausiniu.
Taigi, prasau pagalbos jusu, kurios gaminat raviolius, papasakokit smulkiau kaip juos daryti, kokio storio tesla kociot, ar reikia miltuot (nemiltavau, bijojau, kad nesulips), gal as kazka darau netaip sad.gif masinele pirkau del ravioliu, nes labai juos megtu, o se tau kad nori unsure.gif
Atsakyti
Jei kas susidomėtų, galiu parduoti makaronų gaminimo mašinėlę su ravioli priedu.
Atsakyti
QUOTE(nester @ 2011 10 06, 10:33)
Jei kas susidomėtų, galiu parduoti makaronų gaminimo mašinėlę su ravioli priedu.


REZERVUOTA
Atsakyti
Ir aš labai ieškau makaronų gaminimo mašinėlės su ravioli priedu. Kaune.
Atsakyti
Stai aptikau akcija, parduoda gan pigiai, tik nezinau, ar gera si masinele, gal kas turite tokia? mane domina tik teslos kociojimas koldunams, ceburekams, na ir ravioli http://grupinis.lt/v...mpaign=kartu.lt
Atsakyti