Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronų gaminimo mašinėlės

Jei pasidarai tinkamą tešlą, tai viskas labai lengvai ir patogiai daros.
Atsakyti
Siaip labai idomus daiktas, bet deja deja is musu miltu tokie ir makaronai gaunasi. Tikri makaronai daromi is kietuju kvieciu, todel paprastai makaronus perku tik italiskus, paprastai per akcijas nes kaina ju didesne nei tu vietiniu.

http://www.meniu.lt/...trid=&id=230197
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vyckaju: 16 lapkričio 2010 - 14:57
QUOTE(Laimuxė @ 2010 11 10, 19:24)
Jei kam norisi naminių makaronų - šiandien pirkau mašinėlę Thomas Phillips (Vilniuje, Ukmergės g.), kaina 51,73 Lt, ir dar šią savaitę nuolaida -20%  thumbup.gif
Bandysiu gamint...

Laimuxė,gal gali parodyt foto masineles,leksiu ieskoti. Ar su ja galima teslos blyna iskociot,ar tik makaronus ?
Atsakyti
na ir as jau sugalvojau pirkt masinele 4u.gif bet ar daret kuri raviole!? ar grazus kolduniukai iseina?! 4u.gif
Atsakyti
turiu ir aš šitą "gėrį" kokie geri metai jau... pirkom vien dėl ravioli, nes šiaip makaronų neypatingai mėgėjai... na ir ką porą kart bandžiau daryt(na (pagal standartinį receptą kiek kiaušinių, tiek gramų miltų) ir abu kartus susinervinus tešla šiukšliadėžėje atsidurdavo doh.gif jau seniai kirba mintis, gal parduot, nes bereiklingai vietą užima... na manau dar kartelį pamėginsiu ir jei nesigaus tikrai atsikratysiu...
Atsakyti
sveikutes, gal zinot kur vilniuje galima butu tokia masinele nusipirkt?! 4u.gif
Atsakyti
thomas philips maciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2011 02 24, 11:13)
thomas philips maciau mirksiukas.gif



paeita sav nebuvo, o kokia kaina?!
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2011 02 03, 21:16)
turiu ir aš šitą "gėrį" kokie geri metai jau... pirkom vien dėl ravioli, nes šiaip makaronų neypatingai mėgėjai... na ir ką porą kart bandžiau daryt(na (pagal standartinį receptą kiek  kiaušinių, tiek gramų miltų) ir abu kartus susinervinus tešla šiukšliadėžėje atsidurdavo doh.gif jau seniai kirba mintis, gal parduot, nes bereiklingai vietą užima... na manau dar kartelį pamėginsiu ir jei nesigaus tikrai atsikratysiu...


Na, pabandykite kitokį tešlos receptą, kam taip iškart atsisakyti ax.gif tešla su šiuo aparatu turi būti kietoka siek tiek, kad nekibtų prie volelių..
Atsakyti
Parduodu as savo makaronu masina,naudota tik viena karta,bet neprilipo man,tingiu daryti blush2.gif Kaina 80 lt.Kaunas

[/IMG]user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Atsakyti

Parduota[SIZE=7]

user posted image

Atsakyti
Ir aš dairausi šios mašinėlės, bet noriu su ravioli priedu !!!!! O jei dar kas tešlą išminkytų rolleyes.gif
Atsakyti