Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

laba diena..

norejau paklaust gal kas turi ryskia schemute sios liniuotes?turiu parsisiuntus prastos kokybes.. g.gif
user posted image


ir gal dar koku panasiu sios serijos paveiksliuku turite?



Atsakyti
sitos ugio matuokles turiu pm ..
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 03 07, 17:10)
čiolė


Dėkui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2010 03 07, 21:08)
Taip, tiks.  smile.gif

o kur siūsti?



ŪGIO matuoklės:
Jei patiks kuri tai rašyk atsiūsiu schemas
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turetumete kokiu ornamentu su tulpemis? smile.gif man reiktu nediduku, kad tiktu ant ranksluoscio pasiuvineti. Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rassa_ @ 2010 03 08, 13:12)
Sveikos, gal kuri turetumete kokiu ornamentu su tulpemis? smile.gif man reiktu nediduku, kad tiktu ant ranksluoscio pasiuvineti. Buciau dekinga  4u.gif

ar tokios tiktu?
user posted image
user posted image
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Merginos gal turite sito paveiksliuko schemute?
Buciau labai dekinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Žinau, kad kažkas siuvinėjo. Lygtais iš lenkiško puslapiuko. Turiu schemą, bet įžlibint neina doh.gif, gal kas pagelbėsit? blush2.gif user posted image user posted image
Atsakyti
[quote=paukščiukas,2010 03 08, 14:54]
ar tokios tiktu?

labai grazios tulpes, bet man gal dar siek tiek mazesniu reiktu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergikes
ar galit man pagelbeti. Noriu mociutei issiuvineti pauksciuka koki tik neturiu jokios normalios schemutes bet noretus, kad nebutu lb jau didelis pvz koks 80*100 kryziukais skaiciuojant.
Aciu isanksto visoms
joalek@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2010 03 08, 19:19)
Žinau, kad kažkas siuvinėjo. Lygtais iš lenkiško puslapiuko. Turiu schemą, bet įžlibint neina  doh.gif, gal kas pagelbėsit?  blush2.gif user posted image user posted image


tai as siuvinejau si medeli.jis didokas.mano shema irgi nelabai matosi,bet kad ten ir teieina keli siulai,tai imanoma iziureti.galeciau atsiusti jei shema idomu,tik parasyk emeila
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grasimm: 08 kovo 2010 - 20:08
Noriu issiuvinet sunelio krikstynom pakvietimus ax.gif bet niekur nerandu tokia tema mazu paveiksliuku unsure.gif Gal turite kazka tinkamo ax.gif
zavintute@yahoo.com
Atsakyti