Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Isila ar patiko jums filmas?mes saviskio lauksim dar menesi,nes biski patys susivelinom paduoti jaunystes nuotraukytes doh.gif tai dabar teks palaukti,o visi jau neduoda man ramybes doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Will @ 2004 09 04, 08:55)
As dar karta paminesiu Vaida Garla- itin profesionaliai ir maloniai dirbantis fotografas. Jo darbu ir darbo kokybe likom be alo patenkinti. Idomiausia, kad net visi spektikai- nesuprate kam reikalingas fotografas uz toookius pinigus g.gif , kodel nereikia fotoatelje- buvo abstulbe, kai pamate nuotraukas biggrin.gif
Labai dziaugiuosi, kad tekejau penktadieni ir man pavyko su juo susitarti clap.gif

Will, o tai jisai dirba tiktai penktadieniais ar cia as ne taip supratau unsure.gif
Papildyta @ [mergetime]1094808863[/mergetime]
Mergaites, man jau galvele susisuko beskaitant visas zinutes, nes tik vakar prisijungiau tai dabar bandau apdoroti kaip galima daugiau informacijos doh.gif
Dar karta apie ta Sergeju Mulina.... Pasakykit ar jisai tikrai geras, maloniai bendrauja vsie dziela biggrin.gif Ir man kazkodel neatsidaro nuotraukos jo tinklalapyje. Gal pas ka nors jisai fotkino ir jus galite ideti nors pora nuotraukyciu idomumo delei.
Atsakyti
Karmen, manes jis nefotkino, bet as buvau su juo susitikus, jo nuotraukos tikrai yra thumbup.gif , neisizeis tikiuos tos, ka fotkino Garla, bet man Mulino daug fainesnes wub.gif
gal tu ne toki adresa rasai, jo tinklapis http://www.mulinfoto.com/Svadba/1.htm
ir kaip zmogus jis man labai fainas pasirode, na zmona tai jo savotiska, bet jis pats tai toks paprastas ir mielas man pasirode
o manes jis nefotkino, nes musu vestuves buvo Kaune, tai man Gintaras pasirode parankiau, maziau lakstymo su nuotraukom ir dauginimu. Siaip siulau pasiziuret ir mano vestuviu nuotraukas, gal patiks fotografo stilius, nuotraukas rasi CIA
Atsakyti
QUOTE (Eligute @ 2004 09 10, 09:06)
Isila, o tavo fotografe ne Laima? Arba jos dukra Rosita? Laima dirba dazniausiai su savo vyru Juozu, jis filmuotojas. Gyvena salia Lampedziu karjero?

na, filmavo mus Dzineta, o fotografavo jos drauge, vardas berods buvo Laima. Tokia tamsiais plaukais. Dzineta tai gyvena netoli lampedziu karjero, ten uz Jutos. O Dzinetos vyras pas mus muzikanats buvo, tai viskas tiesiog thumbup.gif thumbup.gif esam labai patenkinti ir dabar juso visiem rekomenduojam laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Karmen @ 2004 09 10, 11:29)
Labai dziaugiuosi, kad tekejau penktadieni ir man pavyko su juo susitarti clap.gif [/QUOTE]
Will, o tai jisai dirba tiktai penktadieniais ar cia as ne taip supratau unsure.gif

Dirba jis ir kitomis dienomis smile.gif Tiesiog norejau pasakyti, kad jei mano vestuves buu buvusios sestadieni, tai jau nebutume su juo susitare, nes ta menesi laisvu sestadieni jis jau neturejo... (as skambinau tartis pries 2menesius)

Atsakyti
QUOTE (Will @ 2004 09 04, 08:55)
As dar karta paminesiu Vaida Garla- itin profesionaliai ir maloniai dirbantis fotografas. Jo darbu ir darbo kokybe likom be alo patenkinti. Idomiausia, kad net visi spektikai- nesuprate kam reikalingas fotografas uz toookius pinigus g.gif , kodel nereikia fotoatelje- buvo abstulbe, kai pamate nuotraukas biggrin.gif
Labai dziaugiuosi, kad tekejau penktadieni ir man pavyko su juo susitarti clap.gif

Gal galėtum parodyti bent keletą Garlos nuotraukų? Labai įdomu.
Atsakyti
prisidedu prie tu kurios rekomenduoja kreiptis i Gintara cesoni!!! jis musu labia geras ir senas pazistamas, ir as visom keturiom uz ji clap.gif thumbup.gif clap_1.gif tikrai labia labia fainas zmogus, turi savo nuomone, taciau puikiai prisitaiko prie situacijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (tukituk @ 2004 09 12, 16:13)
QUOTE (Will @ 2004 09 04, 08:55)
As dar karta paminesiu Vaida Garla- itin profesionaliai ir maloniai dirbantis fotografas. Jo darbu ir darbo kokybe likom be alo patenkinti. Idomiausia, kad net visi spektikai- nesuprate kam reikalingas fotografas uz toookius pinigus  g.gif , kodel nereikia fotoatelje- buvo abstulbe, kai pamate nuotraukas  biggrin.gif
Labai dziaugiuosi, kad tekejau penktadieni ir man pavyko su juo susitarti  clap.gif

Gal galėtum parodyti bent keletą Garlos nuotraukų? Labai įdomu.

Dabar jau galiu,nes pagaliau keleta nusiskenavau smile.gif Jos yra mano parase smile.gif (visos, isskyrus 1 ir 3 numerius)
Atsakyti
O stai su fotografu mums nenuskilo. wink.gif Jis vienu metu vos ne pirslio pareigas pradejo atlikinet, vaike mus kaip kokius idiotus kol vyras griestai paaiskino kieno tai svente, buvo labai nepatenkintas, kai pradejom sakyti kokiu nuotrauku norim ir kokiu ne, sieke tik vieno-padaryti nuotrauku kuo daugiau, nes privalejom imti visa albuma sad.gif O buvo tokiu nuotrauku, kad uzkisau i pati tolimiausia kampa ir niekam nerodau. sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Mirabela @ 2004 10 05, 22:03)
O stai su fotografu mums nenuskilo. wink.gif Jis vienu metu vos ne pirslio pareigas pradejo atlikinet, vaike mus kaip kokius idiotus kol vyras griestai paaiskino kieno tai svente, buvo labai nepatenkintas, kai pradejom sakyti kokiu nuotrauku norim ir kokiu ne, sieke tik vieno-padaryti nuotrauku kuo daugiau, nes privalejom imti visa albuma sad.gif O buvo tokiu nuotrauku, kad uzkisau i pati tolimiausia kampa ir niekam nerodau. sad.gif

Bet gal nuotraukos grazios gavosi? wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 09 10, 12:47)
Karmen, manes jis nefotkino, bet as buvau su juo susitikus, jo nuotraukos tikrai yra thumbup.gif , neisizeis tikiuos tos, ka fotkino Garla, bet man Mulino daug fainesnes wub.gif
gal tu ne toki adresa rasai, jo tinklapis http://www.mulinfoto.com/Svadba/1.htm
ir kaip zmogus jis man labai fainas pasirode, na zmona tai jo savotiska, bet jis pats tai toks paprastas ir mielas man pasirode
o manes jis nefotkino, nes musu vestuves buvo Kaune, tai man Gintaras pasirode parankiau, maziau lakstymo su nuotraukom ir dauginimu. Siaip siulau pasiziuret ir mano vestuviu nuotraukas, gal patiks fotografo stilius, nuotraukas rasi CIA

Fantastiskos nuotraukos ir fantastiska suknele wub.gif
tu ja siuvaisi ar nuomavaisi?
Atsakyti
o as galiu parekomenduoti labai gera fotografa. pati labai daug ieskojau ir radau. tikrai labai dziaugiuosiu jo darbu. jis dirba Alytuje, taciau gali atvykti i bet kuri miesta. ir darbas ne taip kaip Vilniuj - NEKAINUOJA. tik reik susimoket uz nuotraukas. galit paziuret jo puslapiuka: www.ricardasfoto.xxi.lt nesigailesit:)) thumbup.gif
Atsakyti