Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Mes jau fotografe turim Isduosiu paslapti - ji irgi bendrauja siame forume Paziuejau sito zmogaus nuotraukas ir man patiko Man zadejo, kad nebus jokiu brokuotu, uzmerktom akim ir t.t... O apie visokias smulkmenas dar susitiksim ir aptarsim kita menesiuka. As pzv zinau, ko prasysiu, kad akcentuotu. Siulyciau ir jums. Kad ir kaip tai atrodytu nesvarbu - veliau pasigesite tokiu fofo:
1. akcentuoti nuotakos sukuosena (atrodo tokia smulkmena, bet kai nori parodyti kokiai draugei, tai ir nera BUTENT tokios nuotraukos, kur tai gerai matosi)
2. Jei bus papuosti automobiliai - kaip nors akcentuoti keliose foto ir juos. Geriausia pacioje pradzioje, kol dar niekas nenubyreje, nenusidraske.
3. Pasidarykit tokia fotke, kurioje matytusi tik jaunosios puokste ir kaip nors ja laikancios JOS ir JO rankytes su ZIEDAIS!!!
4. Nebepamenu, bet kai tik ka atgaminsiu - parasysiu. Ir visa tai turetu buti ne specialiai fotografuota, o kaip nors, kad iseitu is konteksto... Na, lyg nuotaka netycia nusisuka ir labai gerai jos sukuosena matosi...taip, kad tas akcentuojamas dalykas butu dirbtinai padarytas antrame prane...Nu nezinau, ar kas mane supratote, bet kiek girdejau atsiliepimu - daugumai tai yra labai grazu.

Foto kainos - jaunavedziams 2Lt, sveciams 3Lt. Beveik visur kainos


as tai paklausiau hereros ir pasidariau nuotrauka su jaunosios puokste ir abieju ziedais thumbup.gif
visiems labai patiko thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
As tik uz Vaida Garla -fotgrafas profesionalas,(nors ir jaunas) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 08 26, 07:57)
na jau jaunesni nei musu su kava, atrodo, fotografa, tai kazin ar imanoma rast laugh.gif , bet thumbup.gif bicas, o nuotraukos dar geresnes

Susitikau ir as su Gintaru, kai buvau Lietuvoje, nes mes susirasinejome emailais ilgai, jis dar man bande ieskoti kolegu...Ir netgi mano vestuviu dienoj isdygo prie baznycios kaip koks paparazis smile.gif Mat mus fotografavo jo mokine, tai jie susiskambino abu, ir Gintaras dar mums nuotrauku kazkiek padare. Na bet tikrai jau koks malonus...Visoms rekomenduociau! Jo adresas gintaras@takas.lt, o mano fotografe irgi labai labai faina buvo, Vilma vardu, jos tel. 8-68736771, nuotraukytes gavosi cool! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 08 26, 07:57)
na jau jaunesni nei musu su kava, atrodo, fotografa, tai kazin ar imanoma rast laugh.gif , bet thumbup.gif bicas, o nuotraukos dar geresnes

Smiling_girl, pirmiausia tai sveikinu, labai grazi pora esat.
thumbup.gif Paziurejau tavo nuotraukas labai labai labai fainos. thumbup.gif
Jei gali, buk gerute parasyk prasau to fotografo, kuris jus fotografavo telefona ir kainas. Mano mailas valentinka@one.lt clap_1.gif

Tikiuosiu jis kaune fotografuoja? g.gif
Musu vestuves dar tolokai wub.gif bet jo telefoniuka tai paimsiu ir susitarsiu is anksto tongue.gif


Aciu! Laukiu zinutes
Atsakyti
Valentinka, siaip as jau to gerojo fotografo ir emaila buvau rasiusi, jei nepavyks kartais telefonu, rasyk : gintarasc@takas.lt
Labai labai fainas ir malonus fotografas thumbup.gif . Jis net dabar i Amerika isvaziuoja vestuviu fotografuot, neblogai, ka?
As irgi taip buvau suzaveta smiling girl nuotraukomis, kad labai tik to fotografo norejau. Tai man pasiseke, gavau jo mokine biggrin.gif
Atsakyti
Labutis visiems smile.gif
Jei kam reikia geros fotografes Klaipedoje - rekomenduoju musu forumiete, kupina ideju super-fotografe Jurate clap.gif !!!
Jurate, 8-686 53636

Ji fotografavo musu vestuves, mes patys ir visi kas pamato nuotraukas labai patenkinti. Kai kurias nuotraukas galite pamatyti cia: vestuviu foto
Tik nuotraukos su data - jau ne jos darytos smile.gif

Tikiuosi Jurate neuzpyks uz reklama tongue.gif
Atsakyti
Labutis, Hereja<
Net paraudau perskaicius tokius laiupsinimus wub.gif Dekui tau, man labai buvo malonu su tavim susipazinti. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 08 26, 08:57)
na jau jaunesni nei musu su kava, atrodo, fotografa, tai kazin ar imanoma rast laugh.gif , bet thumbup.gif bicas, o nuotraukos dar geresnes

nu nepasakyciau kad jau baisiai jaunas Gintaras wink.gif jam apie 30 wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1094159927[/mergetime]
tiesa, praeita savaitgaly sese fotografavo vilnietis Edgaras, tai tas irgi jaunas, nuotrauku dar nemaciau, nes jaunieji isvyke poilsiaut wink.gif
Atsakyti
o as Gintaro nepazistu sad.gif
as savo vestuviu fotografe irgi labai patenkinta esu.
Nuoma, kurioj nuomavausi suknele, irgi uzsisake keleta foto (aisku, kur suknele geriausiai matosi). tai pasakojo, kaip buvo kitai jaunajai, kuri po amnes ta suknele nuomavos. sake, kai atnese foto, tai ir rodyt nebuvo ka, tamsios, negrazios, zodziu, nuotaka labai nelaiminga buvo, kad vestuviu foto tokios negrazios gavosi. kaip vis delto svarbu yra gauti gera fotografa.
Atsakyti
Noriu "pavaryti" kuo ziauriausia vieno fotografo antireklama! Tai Liudas Peseckis is Kauno, Savanoriu pr. turintis foto studija "Los studija".
Galiu trumpai paaiskinti priezasti. 2003 rugpjucio 23 d. buvo musu vestuves wub.gif . Nuotraukas issireikalavom per 2 savaites,o stai filma vis dar daro... Kadangi mes tuoj po vestuviu isvykom i uzsieni,tai visu reikalu rupinosi musu pirsliai,kurie ji pazista keleta metu. Tai stai is pradziu jis mums zadejo padaryti netrukus po musu isvykimo,po to jau ant Kaledu... po Nauju metu gavom tik originalia medziaga,t.y. daugiau nei 5 valandu filma be jokiu pakeitimu ir pagrazinimu. Bet filma jis daro ir liko tik pabaiga! Praejo ir ziema,ir pavasaris, atejo metines. Likus savaitei iki metuku pirsliai pasiskambino pasiteirauti del filmo,tai jiems buvo pasakyta,kad liko tik perrasyti is kompo i juosta. Mes kaip tik grizom i Lietuva ir po smagios vakarienes su visa seima tikejomes pasiziureti filma, bet... vis dar buvo neperrasytas...nes jis neturi laiko... Bet pasiule ta proga pavezioti su limuzinu!? Galvojau,kad nusprogsiu is pykcio... dar jis pridure,kad kiti ir 3 metus laukia filmo blink.gif
Tai va, mielosios, kuo nuosirdziausiai linkiu jums aplenkti sio zmogaus studija!
Atsakyti
Jauciu,kad bus super filmas! Jau tiek laiko tai trunka,kad paciai viskas darosi juokinga biggrin.gif . Jei netureciau vestuviu filmo originalo,tai pamanyciau,kad jis ta musu filma kazkur prateriojo ir dabar isnaujo vaidina musu vestuves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Maus @ 2004 09 04, 12:21)
Isila, dar pametek adresiuka, kur tavo nuotraukyciu galima paziuret, as jau pamirsau, ar maciau tavo ar ne, smalsu paziuret wink.gif


mad.gif htttp://public.fotki.com/Isila
va cia gali jas pamatyti biggrin.gif musu vestuviu filma tai tik menesiuka gamino. ka reikia metus laiko veikti? tris metus? toki "operatoriu" galima ir i teisma paduoti mad.gif

Atsakyti