Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

as tai va "ant nematuskiu fotografa" nusisamdziau... sad.gif Pazadejo man viena firma, kuri uzsiima vestuviu organizavimu, kad fotografas tikrai bus. Bet iki siol nezinau nei jo pavardes, nei kokias nuotraukas jis daro, tik kaina...Neblogai, ka? sad.gif O vestuves rugpjucio 14 diena. Negalvojau, kad taip sunku bus susirasti fotografa. Pradejau ieskoti pries gera menesi, ir visi buvo uzsakyti, kuriems apskambinau pagal forumu dalyviu rekomendacijas huh.gif . Nu jo, ziuresim, kaip cia bus...
Atsakyti
QUOTE (Maus @ 2004 07 16, 20:02)
as tai va "ant nematuskiu fotografa" nusisamdziau... sad.gif Pazadejo man viena firma, kuri uzsiima vestuviu organizavimu, kad fotografas tikrai bus. Bet iki siol nezinau nei jo pavardes, nei kokias nuotraukas jis daro, tik kaina...Neblogai, ka? sad.gif O vestuves rugpjucio 14 diena. Negalvojau, kad taip sunku bus susirasti fotografa. Pradejau ieskoti pries gera menesi, ir visi buvo uzsakyti, kuriems apskambinau pagal forumu dalyviu rekomendacijas huh.gif . Nu jo, ziuresim, kaip cia bus...

manau, kad turetum prispausti ta firma, kad duotu fotografo koordinates- taip susitiktum su juo, paziuretum darbus wink.gif jei tikrai fotografas suorganizuotas, neturetu slepti nuo taves kontaktu g.gif nebent jo darbai baisus ar organizatoriai tau sako jo kainas sau "truputi" uzsimete unsure.gif Nenoriu isgasdinti, bet pati laiku atsisakiau irganizatoriu, nes biski itartini pasirode unsure.gif
Atsakyti
Tai va, palikau visa organizavima mamai, pasitikejau, kad tikrai suras gera fotografa, o kai pati pradejau ieskoti ir pamaciau, kad visi jau uzimti, ir nebera is ko rinktis...As pati negaliu susitikt su fotografu, nes esu kol kas ne Lietuvoj ir grisiu tik savaite pries vestuves. Bandziau prasyti fotografu, kad atsiustu kokiu nuotrauku elektroniniu pastu, tai daugumai cia toks stebuklas pasirode, pradejo issisukinet, tai uztai ir teko imti fotografa tiesiog "ant nematuskiu" sad.gif
Ai, jau visai tas pats pasidare, prisidarysim savu nuotrauku, ir gerai bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Peledike @ 2004 07 19, 19:49)
jerguteliau, nebezinau ka daryti. ieskojom savaitgali Utenoj fotografo, radom du ir tie patys uzimti. nu negi ten zmones nesifotografuoja  sad.gif gal zinot kuri koki telefoniuka, nes kazkaip nesinori is Kauno i Zarasus veztis fotografo - jei ir sutiks, tai neissimokesim  unsure.gif

Pabandyk paskambint fotografui Kastyciui, jo telefonai mob +370 699 44917 namu 563829 darbo 320267. Labai malonus, gal sutiks ir i zarasus atvaryt. Tiesa, jis is Kauno
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maus: 19 liepos 2004 - 20:58
Mano vestuviu fotografas yra beveik vienas is geriausiu Vilniuje thumbup.gif Jo nuotraukas galima ziureti kiekviena diena ir nenusibosta clap.gif Visos nuotraukos menines o puse ju Retro stiliumi tongue.gif tongue.gif Zodziais neapsakysi- reikia matyti heart.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE (monciuta @ 2004 05 13, 11:29)
Sveikutes,
galiu pasiulyti tikrai gera fotografa kaune. kiek zinau jis tik vestuves ir fotkina, beje, jis dar turi savo foto studija laisves alejoje. kainos pas ji nera ausktos, jauniesiems, jei jie ima visa albuma, nuotraukas po du litus atiduoda(kartais ir del negatyvu galima tartis:)) jis fotkino mano ir beveik visu mano draugiu vestuves, tai mes nuotraukomis likome labai patenkintos clap.gif clap.gif clap.gif
jo koordinates: Fotografas Gintaras Tubutis, tel: 8610 04278

Pritariu tau Monciuta thumbup.gif Gintaras Tubutis ir musu vestuves fotografavo. Mums labai patiko jo darytos nuotraukos. Tik kiek zinau, dabar nuotraukos jauniesiems pas ji kainuoja 2,5 lt., o sveciams po 3 lt. Galima uzsisakyti ivairiu formatu, spalvotu ir nespalvotu nuotrauku. Beje, mes pas ji ir fotostudijoje fotkinomes, tai dar gavom ir siokia tokia nuolaidele thumbup.gif
Siaip nebuvo sunku jam pozuoti(nors as niekada neuvau fotogeniska ir nelabai megau buti fotografuojama) ir nuotraukos tikrai grazios gavosi. Todel tikrai visoms rekomenduoju wink.gif
Tel. 861004278 Gintaras
Atsakyti
QUOTE (traliabum @ 2004 07 27, 07:05)
Pas Gintara Cesoni reikia gerokai is anksto registruotis, tuo labiau vasara, va mano sesuo irgi nespejo jis uzimtas per jos vestuves sad.gif sad.gif teks kita isbandyti

Musiskis fotografas panasaus stiliaus nuotraukas dare. Jonas Kliucius 8-699-17304
Kol kas dar nenuskanavom, bet greitu metu bus thumbup.gif

Ups, neapsiziurejau, jis is Vilniaus, bt ir kitur vazineja...
Atsakyti
kam patinka gintaro nuotraukos, bandykit ieskot aruno kaune, jis tik pernai islindo is kazkur, bet jo darbai irgi thumbup.gif , jis kazkaip idomiai saules sviesoj fotkina. Bet biski pasikeles yra, tipo, jei penktadieni dirba, tai sestadieni nefotkins g.gif , man atsisake dirbt, nes sestadieni dirba, o mano vestuves penktadieni
o vat Gintaras ir ketvirtadieni, ir penktadieni, ir sestadieni dirba ir gerai biggrin.gif
Atsakyti
smiling girl, pas mane tai kol kas mistika su fotografu huh.gif As apskambinau gal koki 50 fotografu, visi rugpj. 14 dienai buvo uzimti. Dabar mama per firma surado, bet iki siol nezinau net pavardes fotografo sad.gif
As pati griztu namo tik rugpj. 6, tai tada jau reiks ziuret, kas ten per paslaptingasis fotografas smile.gif Mano tai pacios vyras vokietis, parodziau tavo nuotraukas vestuvines, iskart suprato kad tavo vyras uzsienietis, ir netgi tautybe atspejo wink.gif , olandas, ar ne?
Atsakyti
Mes Kaune užsisakėm tokią stambią moteriškę iš Šančių. Kažkaip pažiūrėjom kitų fotkes... patiko. Atėjom pas ją.. ji parodė savo geriausias (natūralu) irgi patiko ir susitarėm.
Mum po 2,5. Svečiam po 3Lt. Ir imam kiek norim. Nereik imt 100 pvz. Jaučiu bus nuostolis jiems, nes niekas neims daug fotkių.. mat žmonių bus gal tik 27 smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Smiling_girl @ 2004 07 29, 20:55)
ohmy.gif aha, olandas, o is ko taip speja? kiek zinau, tai olandai labai vokieciu nemegsta, cia kaip daugumai lietuviu rusai

oi, kas tuos vokiecius megsta...Siuo metu tik anglai aplenke vokiecius nemegstamiausiu tautu desimtuke wink.gif
Bet yra gi ir isimciu...O as pati gyvenau ilgai prie Olandijos sienos, tai kai nuvaziuodavom i Olandija, jie net su mumis uzsienieciais vokiskai sneket nenoredavo...Nors puikiausiai supranta vokiskai biggrin.gif
Atsakyti
Na toms, kas netingi fotosesija suvaidinti galiu rekomenduoti tikrai meniskos sielos fotografa thumbup.gif Jau maciau nuotraukas, tik dar neturiu , taii ir ideti negaliu. jei ka domintu, jis turi gal 3 albumus, tai ispudi susidaryti tikrai galesit. Jo vardas Rolandas Vaizgele, tel +37068703518.

Mes taremes , kad imsime nuotrauku uz 400llt, bet jos visos tokiios grazios, kad nepagailesime ir daugiau tongue.gif Juk viena karta gyvenimev tokia svente buna, ane? clap.gif
10ant15 nuotr sveciams kainuoja 3lt, o mums kainavo 2,5 didele nuotr. sveciams- 6, o mums 5lt
Atsakyti