Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Del fotografo nezinau , bet filmatoriu tai zinau gera. Jis dirba siauliu televizijoj, ir uz vakara ima 350Lt. Jo vardas berods Sigitas. Tisliai nezinau, namie uzrasiukus turiu, jei reikia penktadieni parasysiu. Jis filmavo mano bendradarbes dukros vestuves pernai rudeni, tai visi buvo suzaveti kasete. Tik va, sakau, nezinau ar jis ir fotkina, bet galesi pasiskambint pasiklausti.
Atsakyti
QUOTE (ekojura @ 2004 06 30, 13:13)
Gal galetumete rekomenduoti gera fotografa Siauliuose?? g.gif

Na musu vestuves fotografavo ir filmavo tas pats zmogus ir mes likom patenkinti, labai fainas kaip zmogus jei nori galiu duoti jo koordinates nuvaziuosi pakalbesi su juo ir paziuresi p0as ji nuotraukas.Mes dar isirasem DVD labai patenkinti nes kokybe 100 kartu geresne negu kasetes va clap_1.gif wub.gif
Papildyta @ [mergetime]1088595280[/mergetime]
QUOTE (ekojura @ 2004 06 30, 13:13)
Gal galetumete rekomenduoti gera fotografa Siauliuose?? g.gif

Na musu vestuves fotografavo ir filmavo tas pats zmogus ir mes likom patenkinti, labai fainas kaip zmogus jei nori galiu duoti jo koordinates nuvaziuosi pakalbesi su juo ir paziuresi p0as ji nuotraukas.Mes dar isirasem DVD labai patenkinti nes kokybe 100 kartu geresne negu kasetes va clap_1.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Katusik @ 2004 06 30, 21:12)
o kaip jums toks variantas?

800Lt uz 3 valandas fotogravo darbo!!! blink.gif

siaubas!!!!!

ir gi yra zmoniu, kurie "pasiraso" g.gif

o siaip man asmeniskai priimtiniausias variantas, kai uz visa diena fotografui moki 500-600 Lt (darbas + nuotraukos + vestuvinis albumas)

man tai atrodo daugoka...mes irgi ieskom fotografo tik kokiom 3-4 valandom, ir esam pasiryze moketi kokius 400 litu, jeigu tik darbas, ir apie 600, jeigu ir nuotrauku kazkiek. As kainose nelabai orientuojuosi, bet cia forume pasiskaiciau, kad galima fotografa uz 400 ir su nuotraukomis gauti...Deja, jie visi jau uzimti sad.gif
Atsakyti
O mes mokesim 550 ,-lt o nuotraukos nerealios pas Vaida Garla;) thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Marmiska @ 2004 07 01, 19:19)
O mes mokesim 550 ,-lt o nuotraukos nerealios pas Vaida Garla;) thumbup.gif thumbup.gif

Galima smulkiau?
Buvau su juo susitikus, bet tokio varianto negirdejau g.gif
O nuotraukos tai isties fantastiskos smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Will @ 2004 07 01, 21:16)
Galima smulkiau?
Buvau su juo susitikus, bet tokio varianto negirdejau  g.gif
O nuotraukos tai isties fantastiskos smile.gif

blink.gif O kokia kaina jis jums pasake??? blink.gif
Mums 2 albumai (1-pilnas meniniu ,o 2-reportazines bet ju bus maziau) thumbup.gif thumbup.gif
O is pradziu sake kaina 650,-lt uz visas.
Gali padaryti ir uz 400,-lt bet viskas bus vienam albume truputis meniniu ir reportaziniu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmiska: 01 liepos 2004 - 21:20
QUOTE (Marmiska @ 2004 07 01, 21:20)
QUOTE (Will @ 2004 07 01, 21:16)
Galima smulkiau?
Buvau su juo susitikus, bet tokio varianto negirdejau  g.gif
O nuotraukos tai isties fantastiskos smile.gif

blink.gif O kokia kaina jis jums pasake??? blink.gif
Mums 2 albumai (1-pilnas meniniu ,o 2-reportazines bet ju bus maziau) thumbup.gif thumbup.gif
O is pradziu sake kaina 650,-lt uz visas.
Gali padaryti ir uz 400,-lt bet viskas bus vienam albume truputis meniniu ir reportaziniu thumbup.gif

400lt= apie 100(g.b. 90-120) reportaziniu +20 meniniu
650-700lt= 150 reportaziniu + 50 meniniu
Atsakyti
QUOTE (Marmiska @ 2004 07 01, 21:31)
QUOTE (Will @ 2004 07 01, 21:25)
QUOTE (Marmiska @ 2004 07 01, 21:20)
QUOTE (Will @ 2004 07 01, 21:16)
Galima smulkiau?
Buvau su juo susitikus, bet tokio varianto negirdejau  g.gif
O nuotraukos tai isties fantastiskos smile.gif

blink.gif O kokia kaina jis jums pasake??? blink.gif
Mums 2 albumai (1-pilnas meniniu ,o 2-reportazines bet ju bus maziau) thumbup.gif thumbup.gif
O is pradziu sake kaina 650,-lt uz visas.
Gali padaryti ir uz 400,-lt bet viskas bus vienam albume truputis meniniu ir reportaziniu thumbup.gif

400lt= apie 100(g.b. 90-120) reportaziniu +20 meniniu
650-700lt= 150 reportaziniu + 50 meniniu

rolleyes.gif Nu mes su juos susitarem!!!
Tai tu susitarej???

Hm wink.gif Na, as apmasciau ir sutarem sestadieni susitikti uzstata palikti.
O galutinai uzsakinejant jis variantus ima siulyti? g.gif Siaip as dar tariausi del studijinio tipo nuotraukos (gal net gatvej), kuriu jis padarytu 2 ir iremintu smile.gif O mes tevams dovanotume vakare clap.gif Bet cia jau papildomai smile.gif
Atsakyti
mes mokesim 420 litu
uz tai gaunam:
darbas+ 120 nuotrauku
mano nuomone tai visai gera ir normali kaina,
kai palyginaus us jusu parasytomis
o nuotraukos tikrai labai grazios thumbup.gif
padarytos labai meniskai,nes ir pats
fotografas yra fotomenininku sajungos
narys thumbup.gif matem jo darbus ir tikrai
likom suzaveti...susitarem, palikom uztata thumbup.gif
Atsakyti
Noriu nuosirdziai perspeti visas jaunasias ypac is Kauno nesamdyti savo sventei fotografo Tomo Lopatos, nes svente gali likti laaabai sugadinta. Tai byloja ana sestadieni ivykusios mano sesers vestuves. Nuotrauku dar nemateme iki siol, apie fotografo zeminanti elgesi sunku net kalbeti, o jis giriasi fotografuojas zurnalams ir meniniams fotoalbumams.
Atsakyti
Bjaurybe ohmy.gif
O as jau seniausiai susitariau su gerai pazystamu fotografu thumbup.gif Jis jau ne karta fotografavo vakarelius, kuriuose teko dalyvauti ir man, taigi apsispresti nebuvo sunku biggrin.gif Tai dabar rami kaip belgas... laugh.gif
Atsakyti
mergaites, gal esat numaciusios, kokiu kadru noresit? mus fotografas ves i traukiniu stoti, ten biski pavaidinsim, bus nespalvotos nuotraukos. Ir dar telefono budelej laugh.gif as dar sugalvojau muilo burbulu pasiimti, gal i sereikiskiu parka ant karuseliu- arkliuku wub.gif
Kazkur maciau labai grazia nuotrauka- jaunieji susikibe uz ranku "bitute, pilkoji" zingsiu suoliuoja, o fotografuota is nugaros. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif laugh.gif
Atsakyti