Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE (Laurama @ 2004 06 23, 12:04)
O mano vestuves fotografuos moteriske, tik jos nei vardo, nei tel nezinau, bet ejau uzsakyti kad pafilmuotu, tai ir nuotraukas uzsisakiau. Foto labai fainos, nutarem net i alelje nevaziuoti. Uz darba moket nereikia, o nuotrauka jauniesiems 2.5 ir didele5Lt, o sveciams 3 ir 6 Lt. Tai va, ta kuri rekomendavo yra Dzineta Krupaviciene. Jos tel.: 38 43 63, mob.: 8 699 35407. Ir fimuoja l. gerai. Maciau 3 vestuviu nuotraukas (cia mano pazistamu) ir dar kruva, kai pas ja nuvaziavau. Filmavimo kaina 500LT. 1 dienai, o 2 tai 700Lt kainuos. Ji gyvena Kaune, Raudondvario plente. Tik va, rugsejo 4d. ji jau uzimta tongue.gif

Na mes vakar irgi užsirezervavom moteriškę fotografę. Gal net tą pačią. Kainos tos pačios 2.5-3 ir 5-6 (jauniem-svečiam).

Šiaip pažiūrėjom darbus - patiko.

Ji fotkina ir poto maksimum ką galima išspaudžia apdorodama su kompu.

Pasakėm, kokius efektus galima taikyt, kokių mirk ne (tokių iš serijos visokių drugelių, užrašiukų po apačią, rėmelių ir pan.).
Palikom tik tuos visokius Sepia spalvas, kai objektas spalvotas, o fonas nespalvotas ir t.t.

Aišku tų redaguojamų procentas turėtų būt protingas.

Kas gausis - pamatysim po vestuvių.
Atsakyti
mum foto kainos 2-2,5, sveciam 3 ir 6lt, nuo dydzio priklausys. Filmavimas 500lt, iraso i DVD plius kasete. Apziurejom daug foto, labai fainos- spalvotos, juodai baltos, retro stiliaus, su spec efektais visokios, labai idomios. Fotografe turi visokiu ideju, daug patarimu dave. Tai atrodo, kad vestuviu foto turetu buti thumbup.gif thumbup.gif o jos vyras bus muzikantas musu vestuvese.
Atsakyti
gal kada,kuri fotografavosi Kaune Laimos Gelaziutes foto studijoje,as ten labai jau norejau,bet kai pasidariau pabandymui kelias isleistuviu nuotraukas,tai man nelabai patiko,nes gavausi kazkokia nenaturali ir dar ant paprastu nuotrauku visai kitaip atrodau!gal galit patarti kur tikrai daro meniskas nuotraukas Kaune sad.gif
Atsakyti
Cia galite paziureti ir nuotraukom yra graziu pvz

http://www.fcphotography.com/

Papildyta @ [mergetime]1088341328[/mergetime]
--Resize_Images_Alt_Text-- thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta @ [mergetime]1088341406[/mergetime]
--Resize_Images_Alt_Text--
pamerges??? clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Isila @ 2004 06 26, 17:18)
mum foto kainos 2-2,5, sveciam 3 ir 6lt, nuo dydzio priklausys. Filmavimas 500lt, iraso i DVD plius kasete. Apziurejom daug foto, labai fainos- spalvotos, juodai baltos, retro stiliaus, su spec efektais visokios, labai idomios. Fotografe turi visokiu ideju, daug patarimu dave. Tai atrodo, kad vestuviu foto turetu buti thumbup.gif thumbup.gif o jos vyras bus muzikantas musu vestuvese.

Isila, kokia fotografe tu issirinkai? As irgi taip noreciau, kad nuotraukos butu ir retro stiliaus, meniskos, ir spalvotos. Gal tavo fotografe neuzimta dar rugpjucio 14 dienai? Gal galetum duoti jos koordinates? Labai buciau dekinga!
Atsakyti
Isila, įtariu turėsim tą pačią fotografę ir filmuos ji, ir jos vyras gros vestuvėse, galėsim palyginti smile.gif bent jau iš to ką rašai, viskas atitinka smile.gif tik mums nieko nepasakė, kaip ką galima įdomiau padaryti, na bet mes ir neklausėm, kai buvom tartis prieš porą mėnesių dar daug ko neįsivaizdavom net
Atsakyti
Sveikutes,
Na tikrai trimta tema:) Va as paneigiu irgi visus gandus, kad tas pats zmogus negali pafotografuoti ir pafilmuoti!
Mes tai pasiemem is Kedainiu toki fotografa, jis kartu ir filmuotojas. Kasete jo tai kaip kinas padaryta, su Silansku igarsinta smile.gif Tai zinokit ir su humoru gaunas, ir rimtai:) Nuotraukos irgi super grazios!
Jeigu ka sudomino sakykit. Beje, jis vazineja po visa lietuva
Atsakyti
QUOTE (Neringa ir Nerijus @ 2004 06 29, 14:02)
Sveikutes,
Na tikrai trimta tema:) Va as paneigiu irgi visus gandus, kad tas pats zmogus negali pafotografuoti ir pafilmuoti!
Mes tai pasiemem is Kedainiu toki fotografa, jis kartu ir filmuotojas. Kasete jo tai kaip kinas padaryta, su Silansku igarsinta smile.gif Tai zinokit ir su humoru gaunas, ir rimtai:) Nuotraukos irgi super grazios!
Jeigu ka sudomino sakykit. Beje, jis vazineja po visa lietuva

mes sita fotografa uzsisakeme savo vestuvemis, ir turejome bajerioka su juo. KAi mes sumokejome avansa jam papraseme, kad pasidarytu ant sutarteles tokios, kad gavo pinigus, tai patikekite jis toks nepatenkintas buvo, kad neklausk, norejo net musu atsisakyti....... dry.gif
Atsakyti
musu filmuotojas praso uz filmavima 300 Lt + 50 Lt uz DVD irasyma, o del fotografo, tai kainuos tik nuotraukos - nuotrauka 2 Lt mums ir tevams, o kitiems sveciams - 3 Lt. Tai mes prasem prifotkinti apie 200 nuotrauku, o paskui ziuresim kokias pasiliksim, kokias didinsim, is kokiu portreta dideli ant sienos...
Atsakyti
Ingridele, ten toks truputeli keistas keistas ( na toks kaip nemylintis moteru:))?
Na tai sakai gera jis bus? As tai buvau jau jo gal 3 vestuvese ,tai kazkaip patiko jis man...Turesim vienodas nuotraukas:)
O muzikantus irgi gal is jo imat?
*****, o mes kazkaip jokio sutarteles nepasirasem, durniai ane?
Atsakyti
QUOTE (Neringa ir Nerijus @ 2004 06 29, 15:31)
Ingridele, ten toks truputeli keistas keistas ( na toks kaip nemylintis moteru:))?
Na tai sakai gera jis bus? As tai buvau jau jo gal 3 vestuvese ,tai kazkaip patiko jis man...Turesim vienodas nuotraukas:)
O muzikantus irgi gal is jo imat?
*****, o mes kazkaip jokio sutarteles nepasirasem, durniai ane?

na muzikantai jo draugai--Resize_Images_Alt_Text--, nezinau rekomendavo sake geras fotografas. Supranti visa situacija buvo taip. Atvareme su pinigais, as kaip teisininke sakau va cia musu sutartele tokia pasirasykite, kad gavote pinigus jis pasirase ir nieko nesake. Mano vyrukas paejo toliau skambinti muzikantam, o fotografas pradejo mano aiskinti, sako pirma karta m,atau tokius jaunuosius kurie nepasitiki, man labai nemalonu as noreciau jusu atsisakyti. Sakau kai susiduriate su teise, tai patikekite kiek apgaviku....tai tas nutilo, o prie mano vyruko issisiepe, zodziu nieko nesake viskas ok! Poto as papasakojau savo vyrukui tas net zodi prarado!!! --Resize_Images_Alt_Text--


NEzinau daveme uzstata jis nemazas buvo, o kaip poto susigrazinsi is jo jeigu jis neateis i vestuves fotkinti ir filmuoti, kaip irodysi, kad kazka davei.... wub.gif

Paprasciausiai tikekite, kad jis ateis ir negalvok apie blogiausia!!!!--Resize_Images_Alt_Text--

Aga vienodos nuotraukos vienodi muzikantai. Musu vestuves rugpjucio 7 d. poto papasakosiu kaip sekesi! heart.gif



O KAD MOTERU NEMYLI TAI TIKRAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridele: 29 birželio 2004 - 15:41
Na mums vestuves fotografavo ir filmavo tas pats asmuo, tiesa jis buvo pasiemes savo sunu, bet ir nuotraukos ir filmas tai thumbup.gif. Tas buvo pries du metus tai mes uz viena diena mokejom uz filmavima 400, o uz nuotraukas tai 3 Lt uz mazas, 6Lt uz dideles, bet mums tai uz visa albuma buvo po 2,5Lt ir 5Lt, visas albumas isejo apie 300.
Viskas vyko Kaune 2002 m. vasara. Galiu duoti telefona jei nepasikeites Tomas 8-680 19327, gyvena jis Sanciuose, bet man tai labai patiko, ir dar juosteles dave nuotrauku smile.gif
Atsakyti